Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

1235710

Komentarz

  • O te które przytaczałas że rozbudzają seksualność dzieci każąć im opowiadac tym zboczeńcom w konfesjonalach że się masturbowali itp.
  • edytowano marzec 2019
    Myślę, że nie jeden homo byłby z dyskusji tutaj bardzo zadowolony i na pewno się wzruszył, może nawet popłakał z tego wzruszenia.
    Natomiast oni między sobą używają określeń 
    (Uwaga będą wulgaryzmy co wrażliwsze osoby niech nie patrzą bo się zgorszą)
    per Zboku, pedale, cioto, panienki, zgięty itp...
    Jest też slang branżowy określający katolików, ksiezy i wogole osoby heteroseksualne 
    Także to bardzo wzruszające, że tak wiele osób walczy o godnosc dla homoseksualistów bo oni sami są niestety zaburzeni i nie mają pojęcia, że można siebie samego szanować.
    Proponuję ich publicznie przeprosić za Panią Godek i wypłacić odszkodowanie za poniesione straty moralne


  • To ja właśnie trzymam poziom i proponuje zatroskanym osobom zorganizować przeprosiny i zbiórkę
    Sama natomiast nie mam w sobie troski o życie homoseksualistów.swietnie sobie radzą 
  • Jednak zważ, to trochę inaczej to wygląda  kiedy takich określeń używają osoby występujące w imieniu Kościoła czy też promujące naukę Kościoła. 
  • Kaja Godek nazwała ich zboczenie zboczeniem . Wg moich standardow to żadna obraza 
    Natomiast żaden przedstawiciel Kościoła w telewizji nie mówił nic złego o homo.
    Jedyny przekaz to że trzeba kochać i szanować wszystkich ludzi.
    Papież Franciszek zaprasza ich na kawkę i herbatkę ...


  • Swoją drogą mógłby im zorganizować katechizację i Mszę sw... 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • fellatio   tak    opisał to  ks glas w swojej książce   jak  podczas egzorcyzmów  nie mógł wypędzi demona   i pytał sie ducha sw  czemu  i duch sw  pokazał mu fellatio
    i ten opentany przyznał ze  w wieku 15 lat zrobił to koledze  dla zabawy i połknął sperme  i podczas i jak sie wyspowiadał z tego to podczas egzorcyzmów wymiotował ta sperma
  • Mnie niezmiennie fascynuje ilu orędowników mają środowiska homo wśród katolików. Chyba oni sami nie są aż tak oddani sprawie jak niektore katolicki liberalne kręgi.
  • Asia  wczoraj właśnie taką mszę odprawił. W intencji walki z homofobia... 
  • W sumie, to ja też nie czuję takiej potrzeby  żeby na taką mszę pójść :) 
  • A jeśli piszę, że mnie coś razi  to też że względu na wizerunek ludzi Kościoła. I tyle.
  • Co Tomasz argumentów zabrakło że już ad persona się zaczyna? Nie wiem skąd od czapy komentarz z  kaledarzykami . Nigdy nie stosowałam. Nie mam też dzieci homo i pytania o podejscie do zboczenia nie zaprzątają mi głowy. Dla mnie dziecko homo byloby wielką porażka wychowawcza. Tak się kończy relatywizowanie wszystkiego i przykazań. A wystarczyłoby wiedzieć i przekazać że jest to obrzydliwość wobec Pana.
  • Małgorzato, ja to wiem. Dlatego napisałam  że Kościół ma prawo twierdzić  to co twierdzi. 
  • Ale ten wizerunek bardzo mi leży na sercu... W moim środowisku  otoczeniu czy nawet rodzinie widzę odwrót od Kościoła  który dla wielu stał się synonimem ciembogrodu  zacofania i braku tolerancji. Czuję się czasem jak ostatni Mohikanin.
  • Toż ja jestem w tym Kościele. 
  • I chcę być nadal. 
  • Krzysiek mój mówi że w tolerancyjnej wobec gejów Szwajcarii nigdzie inaczej się onich nie mówi na ulicach jak pedały, cioty. Że medialna poprawność panuje niczego nie zmienia. Zresztą Szwajcarzy są nacjonalistami i faszystami wręcz tylko nie okazują tego publicznie. 
    Podziękowali 1draconessa
  • apolonia powiedział(a):
    O te które przytaczałas że rozbudzają seksualność dzieci każąć im opowiadac tym zboczeńcom w konfesjonalach że się masturbowali itp.
    Wpisz sobie w wyszukiwarkę rachunek sumienia pierwsza spowiedź, o ile pamietam były to dwa pierwsze linki a pierwszy z nich wkleiłam w tym wątku.

    asiao, skąd czerpiesz ta wiedze o "branży"? Na wpolityce podali słowniczek?  :D
  • Monika73 powiedział(a):
    Asia  wczoraj właśnie taką mszę odprawił. W intencji walki z homofobia... 
    ksiądz pewnie jest ukrytym lewakiem a może tez z branży...ale od Was na pewno by się nauczył jak msze należy odprawiać :) 
  • Paprotka powiedział(a):
    apolonia powiedział(a):
    O te które przytaczałas że rozbudzają seksualność dzieci każąć im opowiadac tym zboczeńcom w konfesjonalach że się masturbowali itp.
    Wpisz sobie w wyszukiwarkę rachunek sumienia pierwsza spowiedź, o ile pamietam były to dwa pierwsze linki a pierwszy z nich wkleiłam w tym wątku.

    asiao, skąd czerpiesz ta wiedze o "branży"? Na wpolityce podali słowniczek?  :D
    I to jest wg ciebie śmieszne ? Że pedały mówię do siebie per pedał? 
    Uświadom ich, że się obrażają wzajemnie czy tylko tutaj grupkę katolików chcesz uświadamiać 
  • edytowano marzec 2019
    Paprotka powiedział(a):
    Monika73 powiedział(a):
    Asia  wczoraj właśnie taką mszę odprawił. W intencji walki z homofobia... 
    ksiądz pewnie jest ukrytym lewakiem a może tez z branży...ale od Was na pewno by się nauczył jak msze należy odprawiać :) 
    O czyli księża są jednak spoko? 
    Paprotka per Idiotka
  • To był papież
  • Skoro robi co oczekują osoby homoseksualne to jest fajny ale jakby drobnym słowem pouczył osoby homoseksualne jak dążyć do doskonałości katolickiej to już by się Paprotka nie jarała  
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Tomasz, ale Odrobinka już wróciła do Polski. 
    Podziękowali 2Joanna36 Joannna
  • Śmieszne jest, ze matka wielodzietna kreuje się na "specjalistkę branży", a wie tyle ile wyczytała w prawicowym internecie. Śmieszne jest wytykanie, ze ludzie spoza kościoła śmia krytykować księży, ale gdy to ksiądz mówi coś nie po waszej myśli, zamiast wysilic się na cień refleksji, padają dumne deklaracje "wyszłabym z kościoła!".
  • To są spostrzeżenia mojego męża. Pracował z rodowitymi Szwajcarami w całej Szwajcarii i spotykał różnych ludzi. Oczywiście że ludzie o prostych zawodach mają takie podejście do obcokrajowców. Po wielokroć był przy rozmowach przy piwie po pracy ze Szwajcarami i nawet tam się bardzo adekwatny sposób wyrażali o obcokrajowcach pracujących w ich kraju. A w Szwajcarii było mi źle. Dlatego wróciłam. Tu w Polsce mi lepiej. Nie każdy nadaje się do bezproblemowej asymilacji i nie każdy jej chce. Pobyt w Szwajcarii nauczył mnie dumy z mojego narodu. Szwajcarzy mają b dobre prawne rozwiązania i przydałyby się one tu w Polsce. Oczywiście nie piszę o demokracji bezpośredniej w Polsce bo tego się nie da zrobić ale o decentralizacji wladzy, bo to jest do zrobienia. Dlatego działam politycznie i staram się zarazić pewnymi ideami i rozwiazaniami ludzi ktorzy mają wplyw na swój program wyborczy.
    A nacjonalistami są i przejawia się to choćby w tym że dostęp do pewnych zawodów mają priorytetowo Szwajcarzy, choćby  w szkolnictwie i w urzędach, albo w rocznych kwotach imigrantów. I cenię Szwajcarow za ten narodowy rys.
  • Paprotka powiedział(a):
    Śmieszne jest, ze matka wielodzietna kreuje się na "specjalistkę branży", a wie tyle ile wyczytała w prawicowym internecie. Śmieszne jest wytykanie, ze ludzie spoza kościoła śmia krytykować księży, ale gdy to ksiądz mówi coś nie po waszej myśli, zamiast wysilic się na cień refleksji, padają dumne deklaracje "wyszłabym z kościoła!".
    To mnie tak samo śmieszy kiedy niewierzący uczy katolików czym jest rachunek sumienia i jak go interpretować, albo czym jest spowiedź i porównuje ją do rozmów o seksie z obcymi ludźmi. 
  • edytowano marzec 2019
    No ja jestem nacjonalistka i jestem z tego dumna. Nie uwazam nacjonalizmu za coś  złego.  Dobro narodu jest ważne. Czemu zaraz mam uważać Polskę za pepek świata? Uważam że nasz naród zasługuje na dobre rządy i gospodarność tych u steru. 
    A nie sztuka naprzyjmować Ukraińców, zamiast poprawić sytuację gospodarczą na tyle żeby Polacy nie musieli wyjeżdżać z kraju.
  • A o Twoim towarzystwie nie mówię.  Korposzczurki mają splukane myślenie, niestety.
    Podziękowali 1apolonia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.