Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

1468910

Komentarz

  • W sumie, to ja też nie czuję takiej potrzeby  żeby na taką mszę pójść :) 
  • A jeśli piszę, że mnie coś razi  to też że względu na wizerunek ludzi Kościoła. I tyle.
  • Co Tomasz argumentów zabrakło że już ad persona się zaczyna? Nie wiem skąd od czapy komentarz z  kaledarzykami . Nigdy nie stosowałam. Nie mam też dzieci homo i pytania o podejscie do zboczenia nie zaprzątają mi głowy. Dla mnie dziecko homo byloby wielką porażka wychowawcza. Tak się kończy relatywizowanie wszystkiego i przykazań. A wystarczyłoby wiedzieć i przekazać że jest to obrzydliwość wobec Pana.
  • Małgorzato, ja to wiem. Dlatego napisałam  że Kościół ma prawo twierdzić  to co twierdzi. 
  • Ale ten wizerunek bardzo mi leży na sercu... W moim środowisku  otoczeniu czy nawet rodzinie widzę odwrót od Kościoła  który dla wielu stał się synonimem ciembogrodu  zacofania i braku tolerancji. Czuję się czasem jak ostatni Mohikanin.
  • Toż ja jestem w tym Kościele. 
  • I chcę być nadal. 
  • Krzysiek mój mówi że w tolerancyjnej wobec gejów Szwajcarii nigdzie inaczej się onich nie mówi na ulicach jak pedały, cioty. Że medialna poprawność panuje niczego nie zmienia. Zresztą Szwajcarzy są nacjonalistami i faszystami wręcz tylko nie okazują tego publicznie. 
    Podziękowali 1draconessa
  • apolonia powiedział(a):
    O te które przytaczałas że rozbudzają seksualność dzieci każąć im opowiadac tym zboczeńcom w konfesjonalach że się masturbowali itp.
    Wpisz sobie w wyszukiwarkę rachunek sumienia pierwsza spowiedź, o ile pamietam były to dwa pierwsze linki a pierwszy z nich wkleiłam w tym wątku.

    asiao, skąd czerpiesz ta wiedze o "branży"? Na wpolityce podali słowniczek?  :D
  • Monika73 powiedział(a):
    Asia  wczoraj właśnie taką mszę odprawił. W intencji walki z homofobia... 
    ksiądz pewnie jest ukrytym lewakiem a może tez z branży...ale od Was na pewno by się nauczył jak msze należy odprawiać :) 
  • Paprotka powiedział(a):
    apolonia powiedział(a):
    O te które przytaczałas że rozbudzają seksualność dzieci każąć im opowiadac tym zboczeńcom w konfesjonalach że się masturbowali itp.
    Wpisz sobie w wyszukiwarkę rachunek sumienia pierwsza spowiedź, o ile pamietam były to dwa pierwsze linki a pierwszy z nich wkleiłam w tym wątku.

    asiao, skąd czerpiesz ta wiedze o "branży"? Na wpolityce podali słowniczek?  :D
    I to jest wg ciebie śmieszne ? Że pedały mówię do siebie per pedał? 
    Uświadom ich, że się obrażają wzajemnie czy tylko tutaj grupkę katolików chcesz uświadamiać 
  • edytowano marzec 2019
    Paprotka powiedział(a):
    Monika73 powiedział(a):
    Asia  wczoraj właśnie taką mszę odprawił. W intencji walki z homofobia... 
    ksiądz pewnie jest ukrytym lewakiem a może tez z branży...ale od Was na pewno by się nauczył jak msze należy odprawiać :) 
    O czyli księża są jednak spoko? 
    Paprotka per Idiotka
  • To był papież
  • Skoro robi co oczekują osoby homoseksualne to jest fajny ale jakby drobnym słowem pouczył osoby homoseksualne jak dążyć do doskonałości katolickiej to już by się Paprotka nie jarała  
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Tomasz, ale Odrobinka już wróciła do Polski. 
    Podziękowali 2Joanna36 Joannna
  • Śmieszne jest, ze matka wielodzietna kreuje się na "specjalistkę branży", a wie tyle ile wyczytała w prawicowym internecie. Śmieszne jest wytykanie, ze ludzie spoza kościoła śmia krytykować księży, ale gdy to ksiądz mówi coś nie po waszej myśli, zamiast wysilic się na cień refleksji, padają dumne deklaracje "wyszłabym z kościoła!".
  • To są spostrzeżenia mojego męża. Pracował z rodowitymi Szwajcarami w całej Szwajcarii i spotykał różnych ludzi. Oczywiście że ludzie o prostych zawodach mają takie podejście do obcokrajowców. Po wielokroć był przy rozmowach przy piwie po pracy ze Szwajcarami i nawet tam się bardzo adekwatny sposób wyrażali o obcokrajowcach pracujących w ich kraju. A w Szwajcarii było mi źle. Dlatego wróciłam. Tu w Polsce mi lepiej. Nie każdy nadaje się do bezproblemowej asymilacji i nie każdy jej chce. Pobyt w Szwajcarii nauczył mnie dumy z mojego narodu. Szwajcarzy mają b dobre prawne rozwiązania i przydałyby się one tu w Polsce. Oczywiście nie piszę o demokracji bezpośredniej w Polsce bo tego się nie da zrobić ale o decentralizacji wladzy, bo to jest do zrobienia. Dlatego działam politycznie i staram się zarazić pewnymi ideami i rozwiazaniami ludzi ktorzy mają wplyw na swój program wyborczy.
    A nacjonalistami są i przejawia się to choćby w tym że dostęp do pewnych zawodów mają priorytetowo Szwajcarzy, choćby  w szkolnictwie i w urzędach, albo w rocznych kwotach imigrantów. I cenię Szwajcarow za ten narodowy rys.
  • Paprotka powiedział(a):
    Śmieszne jest, ze matka wielodzietna kreuje się na "specjalistkę branży", a wie tyle ile wyczytała w prawicowym internecie. Śmieszne jest wytykanie, ze ludzie spoza kościoła śmia krytykować księży, ale gdy to ksiądz mówi coś nie po waszej myśli, zamiast wysilic się na cień refleksji, padają dumne deklaracje "wyszłabym z kościoła!".
    To mnie tak samo śmieszy kiedy niewierzący uczy katolików czym jest rachunek sumienia i jak go interpretować, albo czym jest spowiedź i porównuje ją do rozmów o seksie z obcymi ludźmi. 
  • edytowano marzec 2019
    No ja jestem nacjonalistka i jestem z tego dumna. Nie uwazam nacjonalizmu za coś  złego.  Dobro narodu jest ważne. Czemu zaraz mam uważać Polskę za pepek świata? Uważam że nasz naród zasługuje na dobre rządy i gospodarność tych u steru. 
    A nie sztuka naprzyjmować Ukraińców, zamiast poprawić sytuację gospodarczą na tyle żeby Polacy nie musieli wyjeżdżać z kraju.
  • A o Twoim towarzystwie nie mówię.  Korposzczurki mają splukane myślenie, niestety.
    Podziękowali 1apolonia
  • edytowano marzec 2019
    Nacjonalizm w niczym nie kłóci się z katolicyzmem. Mylisz nacjonalizm z szowinizmem. Jak większość. Mojego męża doswiadczenie i prace też cenili. Nie o tym piszę. Ja dyskryminacji doświadczyłam nie będąc aroganckim nieogarem, ale sprawę wygrałam za pomocą szwajcarskiego prawnika. Który nota bene nawet nie skasował mnie za usługę tylko mojego przeciwnika w sprawie.
    Podziękowali 2Joannna Rogalikowa
  • przyjedzie tutaj jakiś nieogar z Polski, którego jedynym atutem jest bezczelna arogancja, brak szacunku, chamstwo

    Niby piszesz o kimś,a jak czytam twój tekst to mam wrażenie, że piszesz o Sobie. 
    Zarozumiały bufon, w Małopolsce po prostu buc. 
  • Ta Polska to mam wrazenie coś bardzo złego czego należy się wstydzić a już najpewniej się nie wychylać z tym wobec obcokrajowców. 
  • Odrobinka powiedział(a):
    Paprotka powiedział(a):
    Śmieszne jest, ze matka wielodzietna kreuje się na "specjalistkę branży", a wie tyle ile wyczytała w prawicowym internecie. Śmieszne jest wytykanie, ze ludzie spoza kościoła śmia krytykować księży, ale gdy to ksiądz mówi coś nie po waszej myśli, zamiast wysilic się na cień refleksji, padają dumne deklaracje "wyszłabym z kościoła!".
    To mnie tak samo śmieszy kiedy niewierzący uczy katolików czym jest rachunek sumienia i jak go interpretować, albo czym jest spowiedź i porównuje ją do rozmów o seksie z obcymi ludźmi. 
    Tak, ten wątek rzeczywiście pokazał ze wszystko potraficie zinterpretować po swojemu. Może dysonans poznawczy za silny, bo jednak głupio krzyczeć przeciwko edukacji seksualnej i jednocześnie zachęcać dziecko do spowiadania się z masturbacji i myślenia o seksie :) 

  • Sam wystawiles sobie świadectwo. Mężowi zanim wrócił do Polski proponowano podwyżkę i awans ale ich nie przyjął.  Bardzo szanujemy Szwajcarow za ich przywiązanie do tradycji, kultury, dbanie o dialekt regionalny, obycie z bronią i nacjonalizm właśnie.  Nigdy nie wspomniał ze Szwajcarzy pluli na Polaków, większość z nich miala o nas bardzo dobre zdanie. Uważali nas za fachowców, ludzi wykształconych i odważnych. Oczywiście rzeczy o krorych pisze nie spotkasz w Zurichu czy Genewie ale w górskiej, prawdziwej Szwajcarii a przejechał ją całą wzdłuż i wszerz, bo pracował w różnych regionach. Chodzi o to że ten nacjonalizm wychodził w różnych sytuacjach, luźnych rozmowach i w stosunku do innych nacji, które nie pracują tylko korzystają ze szwajcarskiego dobrobytu. Ale Ty musiałeś uderzyć w Polakow. Bardzo to symptomatyczne i wiele o Tobie mowi.
    Za to o Was, wyksztalconych Polakach mąż ma inne zdanie. Spotkal całą masę wiecznych doktorantów np geografii nie znajacych stolic europejskich, " niezależnych " kobiet" siedzacych kilka lat na zasiłku (z doktoratem) i innych tego typu drobnych cwaniaczkow szkodzacych innym Polakom i wykorzystujących innych Polakow, onanistów przedłużających sobie penisa motorami uczacych innych rozumu, np facet: jak ja bym byl na miejscu Twojej żony i był w ciąży to..., czy zakup Twojego auta to szczyt debilizmu, gdzie moje auto zwiekszylo swoja wartosc trzykrotnie od zakupu a jego stracilo trzykrotnie. To w skrócie wasz obraz. Osobiście mąż uważa Cię za damskiego boksera i katotaliba ale zeby nie być goloslownym, nosiło go tydzień  po domu jak groziles tu pewnej forumce sądem i nakazales jej przeprosiny i wtedy straciłeś w jego oczach całą wartość.  A katolik który pluje na innych katolikow tylko dlatego że szanują tradycję i korzenie? Fundamentalizm z każdej strony jest zły.  Podetnij jakiemukolwiek drzewu korzenie a zobaczysz co się  z nim stanie. Ale to zrozumie tylko prosty stolarz.

    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    No ja jestem nacjonalistka i jestem z tego dumna. Nie uwazam nacjonalizmu za coś  złego.  Dobro narodu jest ważne. Czemu zaraz mam uważać Polskę za pepek świata? Uważam że nasz naród zasługuje na dobre rządy i gospodarność tych u steru. 
    A nie sztuka naprzyjmować Ukraińców, zamiast poprawić sytuację gospodarczą na tyle żeby Polacy nie musieli wyjeżdżać z kraju.
    I to napisała świątobliwa katoliczka. Podobno to zbawienie duszy ma być twoim celem. Akurat w korporacji nie pracuję. Szwajcarzy cenią moją pracę, wiedzę i doświadczenie. Nigdy też nie doświadczyłem jakiejś dyskryminacji. Oczywiście, jeśli przyjedzie tutaj jakiś nieogar z Polski, którego jedynym atutem jest bezczelna arogancja, brak szacunku, chamstwo u niezdolność do przestrzegania podstawowych zasad współżycia społecznego, to faktycznie Szwajcarzy szybko pokażą mu jego miejsce na drabinie społecznej. 

    T ;)

  • edytowano marzec 2019
    O motorach to nie było o Tobie. Poza tym nie mialam na myśli nic obrazliwego o Szwajcarach.  Zresztą to moj mąż Cię skomentowal.
  • edytowano marzec 2019
    a skąd jesteś ? :)
  • Paprotka powiedział(a):
    Śmieszne jest, ze matka wielodzietna kreuje się na "specjalistkę branży", a wie tyle ile wyczytała w prawicowym internecie. Śmieszne jest wytykanie, ze ludzie spoza kościoła śmia krytykować księży, ale gdy to ksiądz mówi coś nie po waszej myśli, zamiast wysilic się na cień refleksji, padają dumne deklaracje "wyszłabym z kościoła!".
    Ciesz się chwilą Paprotka, że jest po waszej myśli bo wszystko mija nawet najdłuższa żmija..
  • Kolejny nieudacznik, który pluje na Polakow reperując swoje ego, bo sobie tu nie poradził i musiał wyjechać na zmywak :) 
    Podziękowali 1apolonia
  • edytowano marzec 2019
    @Odrobinka ;

    Serio, ale odlatujesz. Już nawet nie odnosząc się do faktu, że promujesz na tym forum ideologię, którą uważam za szkodliwą, obraziłaś w tym wątku masę ludzi, których jedynym przewinieniem jest to, że śmią mieć aspiracje i robić karierę naukową czy pracować intelektualnie. Co to ma w ogóle do rzeczy? Zadbaj o swoje wykształcenie, jeśli masz z tym problem, a nie obrażasz ludzi, którzy robią często bardzo trudne i ważne rzeczy (fakt, że wśród nich znajdują się tacy, którzy raczej aspirują niż mają faktyczne osiągnięcia w żaden sposób tego nie przekreśla).

    A teksty już o jakichś onanistach przedłużających penisa to szczyt żenady i  w ogóle nie rozumiem, czemu coś takiego jest tolerowane na katolickim forum.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.