Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

191012141518

Komentarz

 • edytowano marzec 2019
  Tomasz i Ewa powiedział(a):

  Odrobinka powiedział(a):
  O motorach to nie było o Tobie. Poza tym nie mialam na myśli nic obrazliwego o Szwajcarach.  Zresztą to moj mąż Cię skomentowal.
  Nie znam twojego męża. Domyślnie mam dobre zdanie o ludziach. Wiesz, przy trzecim dziecku w Polsce moi rodacy - koledzy nazywali mnie dzieciorobem. W CH mając czwórkę człowiek spotyka się z uznaniem.  

  T
  My  mamy sześcioro i w Polsce też się spotykam z uznaniem. Nikt mi nigdy słowa nie powiedział o dzieciorobach. Wręcz przeciwnie. Spotykam się  w otoczeniu że tacy ludzie jak my powinni mieć tyle dzieci i jeszcze wiecej. W Szwajcarii też nas szanowali za to Szwajcarzy. Polacy raczej nas obsmiewali z tego powodu.
 • Coralgol powiedział(a):
  @Odrobinka ;

  Serio, ale odlatujesz. Już nawet nie odnosząc się do faktu, że promujesz na tym forum ideologię, którą uważam za szkodliwą, obraziłaś w tym wątku masę ludzi, których jedynym przewinieniem jest to, że śmią mieć aspiracje i robić karierę naukową czy pracować intelektualnie. Co to ma w ogóle do rzeczy? Zadbaj o swoje wykształcenie, jeśli masz z tym problem, a nie obrażasz ludzi, którzy robią często bardzo trudne i ważne rzeczy (fakt, że wśród nich znajdują się tacy, którzy raczej aspirują niż mają faktyczne osiągnięcia w żaden sposób tego nie przekreśla).

  A teksty już o jakichś onanistach przedłużających penisa to szczyt żenady i  w ogóle nie rozumiem, czemu coś takiego jest tolerowane na katolickim forum.
  A konkretnie kogo obrazilam? Te przykłady które podałam tycza się konkretnych osób.  Dużo osób robiło swego czasu doktoraty w Szwajcarii bo to była jedyna możliwość pozostania tam. Jestem wykształcona, ale mam bardzo złe zdanie o tzw wykształconych. A od nacjonalistów się odstosunkuj bo to porządni ludzie są. Poczytaj sobie program RN zanim się wypowiesz że to szkodnicy.
 • Tak. Hajlująca młodzież machająca flagami falangi. Przyszłość narodu. :)

  T
  Podziękowali 1joanna_1991
 • Tomasz i Ewa powiedział(a):

  PawelK powiedział(a):
  Liczyłem na coś więcej niż erupcję kompleksów wobec emigrantów. Proszę kontynuować. 
  To już koniec diagnozy :) 
  Dobra diagnoza. Krakowskie powietrze faktycznie szkodzi. Najbardziej szarym komórkom. 

  T

  Więc możesz przyjeżdżać, nic ci nie grozi :)

 • PawelK powiedział(a):
  Tomasz i Ewa powiedział(a):

  PawelK powiedział(a):
  Liczyłem na coś więcej niż erupcję kompleksów wobec emigrantów. Proszę kontynuować. 
  To już koniec diagnozy :) 
  Dobra diagnoza. Krakowskie powietrze faktycznie szkodzi. Najbardziej szarym komórkom. 

  T

  Więc możesz przyjeżdżać, nic ci nie grozi :)

  Widać, że piszesz z doświadczenia. Napij się wody z Wisły. 

  T
 • Polać kiŝlu ???
  Może jeszcze bokserki jakieś I bikini.
  Poczekajcie chwilę , może Zabki nie zamknéli to chipsy kupie i cole.
  Podziękowali 2Tomasz i Ewa Odrobinka
 • edytowano marzec 2019
  W Ruchu Narodowym? Raz to mylisz organizacje. Dwa falanga nie jest faszystowskim znakiem. Trzy nie spotkałam się z hailowaniem, cztery Ruch Narodowy potępia faszyzm stalinizm i banderyzm, pięć średnia wieku w Ruchu Narodowym to 35-40 lat.
  Podziękowali 1apolonia
 • Nastolatki potrafią ukrywać swój homoseksualizm przed rówieśnikami ze strachu przed ich reakcja, na pewno otworzą się przed rodzina wiedząc ze własna matka nazwie zboczeńcem i utnie kontakty.
  Podziękowali 2M_Monia Tomasz i Ewa
 • edytowano marzec 2019
  Wam wydaje sie ze homoseksualista to.taki co chodzi I.gorszy? A czesciej.jest to skromny czlowiek.ktory boi sie tego, ze to.wyjdzie na jaw. Bylo.w wiadomosciach.kiedys Jak.chlopak.homoseksualista popelnil.samobojstwo.bo.tak.mu dokuczali jak sie dowiedzieli o jego orientacji. Dla mnie to sa mordercy. Chcialabym nie praw dla nich.takich Jak.dla malzenstw ale tego zeby nie musieli sie bac. Zboczenca latwiej pobic, wysmiac, ponizyc
 • edytowano marzec 2019
  Paprotka powiedział(a):
  Nastolatki potrafią ukrywać swój homoseksualizm przed rówieśnikami ze strachu przed ich reakcja, na pewno otworzą się przed rodzina wiedząc ze własna matka nazwie zboczeńcem i utnie kontakty.
  I tak się buduje interpretację i plotke  bo o zerwaniu kontaktòw nie pisałam 

  Zresztą o zboczeniu pisałam , że zrobiłam to ZAWCZASU 

  Podziękowali 1asiao
 • Paprotka powiedział(a):
  Apolonia, czyli nie przyjęłabys możliwości ze dziecko było homoseksualne od najmłodszych lat i od początku interesowało się własna płcią? Nawet gdyby Ci tak wprost powiedziało? Tak piszesz o tej porażce wychowawczej jakbyś wierzyła ze orientacja dziecka zalezy wlasnie od Ciebie. 
  Dziecko nie jest seksualne w żaden sposób. Nikt poza pedofilami nie traktuje dzieci jako obiekty seksualne.
  Podziękowali 1Aniuszka
 • edytowano marzec 2019
  Przeciez nie chodzi o traktowanie dzieci jako obiekty seksualne, tylko o uczucia tych dzieci. Juz 7,8-latki przezywaja pierwsze dzieciece zauroczenia i zakochania, oczywiscie nie mam tu na mysli pociagu seksualnego tylko milosci platoniczne. W wypowiedziach homoseksualistow czesto przewija sie watek, ze od dziecinstwa byli swiadomi swojej odmiennosci.
 • Paprotka powiedział(a):
  Przeciez nie chodzi o traktowanie dzieci jako obiekty seksualne, tylko o uczucia tych dzieci. Juz 7,8-latki przezywaja pierwsze dzieciece zauroczenia i zakochania, oczywiscie nie mam tu na mysli pociagu seksualnego tylko milosci platoniczne. W wypowiedziach homoseksualistow czesto przewija sie watek, ze od dziecinstwa byli swiadomi 
  W dzieciństwie byłam pedałem. Serio.
 • Dzieci czy nawet nastolatki ( zwłaszcza dziewczyny) często " zakochują się" platonicznie np w swoich nauczycielkach. To normalny etap rozwoju ale jakoś nie słyszałam by te zauroczenia miały podtekst seksualny. Po prostu dzieci nie są seksualne. Można pewnie je rozbudzić wcześniej jeśli zabraknie odpowiedniego wychowania , obawiam się że w tej wczesnej edukacji seksualnej może o to chodzić...
  Podziękowali 1Skatarzyna
 • A tutaj fragment Ewangelii z dnia dzisiejszego specjalnie dla tych, którzy chętnie widzieliby wszystkich zboczeńców smażacych się w piekle. 

  (Łk 6, 36-38)
  Jezus powiedział do swoich uczniów: "Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, ubitą, utrzęsioną i wypełnioną ponad brzegi wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie".

  T
 • edytowano marzec 2019
  A tutaj fragment z 1 listu do Koryntian dla tych, którzy wszystkich jak leci wysyłają do nieba:

  "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego."
  1 Kor 6, 9-10.

  Ed. My sobie możemy odpuszczać, jeśli ktoś nam zawinił. Nie sądzić odnośnie naszych spraw. Ale nie mamy prawa decydować o tym co jest grzechem, a co nie. To nie jest w ludzkich kompetencjach.

 • Syr 5,1-8

  Bogactwa i zuchwałość
  51 Nie polegaj na swoich bogactwach i nie mów: «Jestem samowystarczalny»*. 2 Nie daj się uwieść żądzom i sile, by iść za zachciankami swego serca. 3 Nie mów: «Któż mi ma coś do rozkazywania?» Albowiem Pan z całą pewnością wymierzy ci sprawiedliwość. 4 Nie mów: «Zgrzeszyłem i cóż mi się stało?» Albowiem Pan jest cierpliwy. 5 Nie bądź tak pewny darowania ci win, byś miał dodawać grzech do grzechu. 6Nie mów: «Jego miłosierdzie zgładzi mnóstwo moich grzechów». U Niego jest miłosierdzie, ale i zapalczywość, a na grzeszników spadnie Jego gniew karzący. 7 Nie zwlekaj z nawróceniem do Pana ani nie odkładaj tego z dnia na dzień: nagle bowiem gniew Jego przyjdzie i zginiesz w dniu wymiaru sprawiedliwości. 8 Nie polegaj na bogactwach niesprawiedliwie nabytych, nic ci bowiem nie pomogą w nieszczęściu.
  Podziękowali 2apolonia Barbasia
 • @M_Monia Ciebie też zapraszam na wakacje do Sitges. To europejska stolica gejów. No dosłownie sami wydelikatnieni, skromni i skryci ludzie....(joke)...Takiej normalności chcecie na ulicach waszych miast i dla widoku waszych dzieci?
 • edytowano marzec 2019
  Cóż, Pan Jezus dał obietnicę pójścia do raju tym, którzy sercem uznają Go za pana i ustami to wyznają. Tymczasem wielu nadal żyje w strachu przed piekłem a największą pociechą jest dla nich widzieć wrogów potępionych. To trochę jak w dowcipie o lefebvrystach w Niebie, którzy mają ośrodek zamknięty, aby mogli myśleć, że są tam sami. Uczynki nie zabawiają tylko wiara. 

  T :)
  Podziękowali 1kitek
 • Uczynki nie zabawiają tylko wiara.
  ------------------

  w smutnym świecie żyjesz
  :(
 • Jak sercem uznają Pana to jednocześnie porzucają grzech. Chyba że to pusta deklaracja. " Wiara bez uczynków jest martwa".
  Podziękowali 2maliwiju Rogalikowa
 • Hanq - żeby nie wyjeżdżać tak daleko, już nad naszym polskim morzem jest Mielno, które ma opinie miasta rozpusty i to wcale nie homo...o czyms to swiadczy?
 • Sola fide to nie u nas.
  Podziękowali 3In Spe Odrobinka Rogalikowa
 • PaniWiosna powiedział(a):
  Sola fide to nie u nas.
  Koleżanka zacznie Pismo św. czytać. 

  „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie.” Rz 10, 9

  T
  Podziękowali 1PaniWiosna
 • Tylko Tomasz i Paprotka.
 • edytowano marzec 2019
  Tomasz i Ewa powiedział(a):
  PaniWiosna powiedział(a):
  Sola fide to nie u nas.
  Koleżanka zacznie Pismo św. czytać. 

  „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie.” Rz 10, 9

  T
  Sola scriptura odhaczone.
  "Koleżanka" nie musi "zaczynać czytać".
 • A wracając do jednego z off topów @Tomasz i Ewa  to dyskryminacja w Szwajcarii jak najbardziej istnieje. Począwszy od zarobków, po wymagania wydajnościowe, opiekę lekarską itp. Przykładów mogłabym mnożyć. Może w Suisse Alemand jest inaczej ale w SR jak najbardziej.
  Podziękowali 1Odrobinka
 • Kpł 18; 22:"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"

  Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

  Rz 1; 26-28;"Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi."


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.