Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Egzamin gimnazjalny

Za godzinkę zaczną już pisać. Proszę o modlitwę za mojego najstarszego. Żeby ogarnął to, co umie i nie przejmował się tym, czego nie wie. Oczywiście + za wszystkich gimnazjalistów, zwłaszcza tych zestresowanych niepewną sytuacją z powodu strajku.
«13

Komentarz

  • Moja też pisze również ja polecam
    I moja też zestresowana ale bardziej tymi nienaturalnymi warunkami 
    1 cisza i pustka w szkole
    2 rozsadzeniem. pojedynczo w ławkach
    3 galowym strojem 
    Podziękowali 1Ona64
  • Mój tez pisze. Za wszystkich gimnazjalistów +++
    Podziękowali 1kasha
  • +++Za gimnazjalistów !!!!

    Podziękowali 1kasha
  • mój , tak jak Małgorzaty
    +
  • Mój zestresowany nie jest, ale wiem, ze sporo młodzieży się denerwuje. Dla mnie to pierwszy taki większy egzamin u dzieci, wiec nie ukrywam, ze się rano wzruszyłam, kiedy wyjeżdżał. Jakiś taki przełom w życiu małolatów, jakby nie było. 
  • Koszula ważna rzecz!
  • Toż młodzież wie że ten egzamin jest bezsensu i bez znaczenia dla większości ...to czym się maja denerwować? 
    Nie wiem jak u was ale tu w okolicy jest więcej miejsc w szkolach niż uczniów 

  • edytowano kwiecień 2019
    Tak że koszula ważniejsza niż egzamin
  • Mój też zdaje- pierworodny, więc to u mnie stresik jest
    Podziękowali 1Gosia5
  • Nasza kochana najstarsza M. też zdaje i też spokojna. Trochę przejęta, bo to jednak ważne dni. Ale bardziej zadowolona z nowych ubrań  ;)
    Prosimy o modlitwę.

  •  :) za Waszych i wszystkich zdających gimnazjalistów +
    mój ósmoklasista więc przypomnę się z prośbą o modlitwę za kilka dni, o ile egzamin się odbędzie oczywiście :) 
    Podziękowali 2Gosia5 Monika73
  • Moja jedyna córka też zdaje.
    Stresik raczej motywujący :)
    Podziękowali 1Monika73
  • @Milamama jesli nikt nie założy stosownego wątku, to sama to zrobię w poniedziałek. Też mam na stanie ósmoklasistkę. Takze u nas egzaminacyjny tydzień
    Podziękowali 2Milamama Monika73
  • Mój stwierdził że bardziej się stresuje egzaminami ustnymi w ED  a że w ostatnim tygodniu 6 zdał to teraz luz zupełny
    Za wszystkich znających, zestresowanych i nie +
    Podziękowali 2Monika73 kasha
  • Mój najstarszy też zdaje. Za wszystkich zdających + 
    Podziękowali 2Monika73 kasha
  • Mój pierworodny zdecydowanie wyluzowany. Koszula i spodnie od wczoraj elegancko sobie wypracowane czekały. U nas też look najważniejszy.

    Przyznam szczerze, że nie rozumiem jak można tak na pelnym luzie podchodzić. Ja bym była spokojna jakbym wszystko umiała. A to raczej nie ten przypadek:)
    Podziękowali 3Monika73 Barbasia Hope
  • Moja też zdaje.  Stresowała się bardzo. A za niecały miesiąc najstarsza maturę.
    Podziękowali 1Monika73
  • Moja  najstarsza też zdaje. Ona spokojna a ja w nerwach. Pierwszy egzamin a ja z malenstwem w szpitalu.
    Podziękowali 2Monika73 Gosia5
  • @Milamama - przed egzaminem ósmoklasistów sama mam zamiar założyć osobny wątek :)
    Podziękowali 2Gosia5 Milamama
  • O, wspieram wszystkich rodziców. U nas dziś też pisemne (I ustne) ale 1 i 2 SP w ED. Do egzaminu gimnazjalnego mam zamiar być kwiatem lotosu, póki co jestem kłębkiem nerwów  ;) +++
  • @E.milia wiem czy doczekasz się egzaminu gimnazjalnego. ;)
  • OlaN. powiedział(a):
    @E.milia wiem czy doczekasz się egzaminu gimnazjalnego. ;)
     :D 

    A, fakt. No to te ódmoklasisty. Czy co tam nam kolejna rewolucja w oświacie przyniesie. 
    Podziękowali 1Monika73
  • Nasza pierworodna też zdaje. Wyszła już z I części i jest w dobrym humorze. Chyba dużo jej dały 2 edycje próbnych. Za wszystkich +++
    Podziękowali 2Monika73 kasha
  • edytowano kwiecień 2019
    Mój zupełnie na luzie,  jak zawsze.   Ale u nas nikt się nie denerwuje, egzamin jakich wiele. Poszedł w muszce, która ma do stroju w orkiestrze ;) Kazałan zdjąć,  ale nie chciał. Buty wypastowal. Rano przed 7 poszedł się wyspowiadać. Mam nadzieję że nie ominie połowy pytań przez nieuwagę , to jego największy problem;)
    Podziękowali 2Monika73 Felicyta
  • No, to teraz udowodnili, że nauczyciele źle uczą, egzamin w kosmos puścić!!!

    Po co to?
    I rząd i związki grają uczniami, niestety!!!
  • edytowano kwiecień 2019
    Temat rozprawki też niewinny, niezwiązany z tematem. Oj nie!!!!

    Zlikwidować CKE!
    Po co te chore procedury!
  • Za Tych Wszystkich zestresowanych  i na Pelnym Luzie +++
    Podziękowali 2Mle kasha
  • Moja też wróciła , wos i historia ponoć latwizna bo pani z nimi wszystko to powtarzała, polski tez nietrudny najważniejsze że była rozprawka
    Podziękowali 1kiwi
  • Mój tez zadowolony. Zobaczymy, co będzie jutro.
    Podziękowali 1Natalia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.