Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

steamer do ubrań

edytowano maj 2019 w Pomagajmy sobie
Czy któraś z Was używa? Możecie coś polecić? Już jakiś czas noszę się z zamiarem kupna ale w ogóle się nie znam i nie wiem czy zwracać uwagę na firmę czy tylko na parametry?

Komentarz

  • tak :smile: 
  • *edit. literówka
    Podziękowali 1szczurzysko
  • Mam sporo spódniczek w których nie chodzę bo ciągle nie wyprasowane....a na desce takie spódnice z koła ciężko prasować....
  • Mam philipsa 
    Jestem zadowolona bo poradzil sobie z mocnymi zagnieceniami
    Duzo lepiej działa, jak sie troszkę tkaninę naciągnie,napręży,kiedy ciuch wisi na wieszaku
    Generalnie przydatne 
    Podziękowali 1awia
  • A konkretnie jaki model?
  • edytowano maj 2019
    @awia ;
    Steam&go plus albo GC362 albo GC363
    Edit: fajne w nim jest to,że noe ma ryzyka przypalenia,wyświecenia materialu i mozna kazdy material,od "plastyku" do wełny 
    Można meble odświeżać,pozbywac sie w ten sposób brzydkich zapachów 
  • Ile możesz wyprasować przy jednorazowym napełnieniu? I jaką ma pojemność zbiorniczek?
  • Dla mnie odkrycie roku. Nienawidzę prasowania i to tak bardzo, że wolę powiesić z wodą o ewentualnie wrzucić do suszarki na program prasowanie. Jak widzę, że coś się będzie mocno gniotło, to nie kupuję takiego ubrania. Steamer ratuje moje plecy, nie plączę się w kabel, nie niszczę materiału, a zagniecenia usuwa bardzo ładnie. Mam najzwyklejszy z Lidla.
    Podziękowali 1awia
  • To jeszcze zapytam czy może być tylko na prąd czy na ładowane akumulatorki? Czy akumulatorki się z czasem nie zużywają?
  • Mój ma chyba 120ml
    Dal rade obskoczyc 1 mocno zgnieciony tiszert,mocno zgniecioną koszulę wizytową,tunikę,spodnie garniturowe i wody zostalo.
    Ogolnie polecam zamiast takiego wyciągania deski i zelazka na pojedyncze rzeczy-raczej tak o po wysuszeniu i przed wyjsciem. No i niebagatelne znaczenie ma to,ze nie ma stresu,  czy za 5 12 przed slubem nie wyświecimy gajera czy kiecki ;)

    Podziękowali 1awia
  • Wklejcie jakieś zdjęcie tego urządzenia
  • e....
    ja bym kupiła od  razu tromm styler  :D
    https://www.lg.com/pl/szafy-parowe-lg-styler
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.