Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

RADECZNICA

Delikatnie przypominam już za kilka dni Św.Antoniego . Jeśli ktoś nie może osobiście mogę zanieść intencje
«13

Komentarz

  • O, dziękuję! Poproszę dziękczynną - za wielkie miłosierdzie nad nami, za sakrament małżeństwa i Spowiedź i Komunię starszych córek. Blagalną o nawrócenie w rodzinie, powrót do miłości i jedności małżeńskiej moich rodziców oraz z prośbą o dobry poród dla mnie. No i znalezienie dwóch rzeczy - hali na działalność męża i obrączki, św. Antoni dopomóż.  <3
  • Ja ja corki Paulinę i Zuzię poproszę, aby wytrwały wierze, o dobra klasę w liceum, i o dobre studia. Aby wszystko się potoczyło zgodnie z wolą Bożą.
  • Za dzieci i rodzinę. O zdrowie i wytrwałość. A dla mnie o siły i odwagę do zmian. Dziękuję.
  • Proszę o zdrowie dla naszej rodziny. O przemianę serca dla mojego męża.  
  • Proszę o nawrócenie i ślub kościelny dla Antoniego, mojego syna. Dziękuję.
  • O znalezienie Właściwej Drogi dla Michała.
    Dziękuję!
  • O to aby mój mąż zobaczył jaki Bóg jest wspaniały oraz o kolejne dziecko. Dziękuję! 
  • O rozwiązanie naszych problemów mieszkaniowych i normalne warunki do życia,  siły dla męża i szczęśliwy poród dla mnie. Dziękuję, Bóg zapłać
  • Wszystkie prośby i podziękowania zaniosę dzisiaj na wieczorne nieszpory
  • oj spóżniłąm się
    a może jeszcze nie?

    za pracę dla syna
    o mądrość i wybór drogi dla drugiego syna 
    o zdrowie męża

    dziękuję za wszelkie łaski
  • Już jutro wracam 
    Podziękowali 2E.milia Kana
  • Za Karola i towarzyszącą mu rodzinę, o dobre przeżycie 1szej Spowiedzi i  Komunii św.
    O łaskę wiary i nawrócenie dla naszej rodziny, Za nasze małżeństwo, o odwagę do zmian. 
    I za mnie, żebym znalazła jakies ciekawe i pożyteczne zajęcie. 
    Bóg zapłać. 
  • Nie omieszkam skorzystać...

    Za uzdrowienie psychiki Taty, łaskę pojednania z rodziną i Bogiem, skruchy, nawrócenia, zbawienia. O to, by Miłość uleczyła naszą rodzinę.

    O łaskę pokuty dla wiadomej osoby.

    Bóg Ci zapłać @stasia1. Dziękuję
  • edytowano czerwiec 2019
    .
    dubel
  • O większy dom dla nas.

    Z góry dziękuję!
  • Wszystkie prośby i podziękowania zaniesione .O 9 Msza Św. zbiorowa na stawach Św. Antoniego
  • Na FB . Radecznica Bazylika Świętego Antoniego są transmisje mszy i innych modlitw . 
    Podziękowali 1Ewasz
  • Delikatnie przypominam za kilka dni święto WIELKIEGO PATRONA ŚW.ANTONIEGO.może ktoś się wybiera
  • edytowano czerwiec 2021
    Mogę zanieść intencje
    Podziękowali 2ganna4 Lorelei
  • Proszę o wypełnienie woli Bożej w życiu moich pięciu córek i dwóch synów. Niech odczytają, do czego Bóg ich powołuje i nie zwlekają z realizacją.
    Podziękowali 1stasia1
  • @stasia1 od nas podziękuj i proś o dalsze łaski. W szczególności dla Antoniny.
    Podziękowali 1stasia1
  • Poproszę : o pracę dla córki i syna oraz o znalezienie mieszkania. Dziękuję
    Podziękowali 1stasia1
  • Poproszę o zdrowie i brak problemów materialnych dla wszystkich w rodzinie. Dziękuję.
    Podziękowali 1stasia1
  • edytowano czerwiec 2021
    Ja w imieniu rodziny i swoim proszę o zdrowie.
    Podziękowali 1stasia1
  • O pracę dla mnie i dla dwóch synów

    Podziękowali 1stasia1
  • O dobrą pracę dla męża i pokój serca
    Podziękowali 1stasia1
  • o ulożenie naszych spraw finansowych
    Podziękowali 1stasia1
  • Poproszę o spokojniejszą pracę dla mnie i dla córki o zdanie egzaminów.
    Podziękowali 1stasia1
  • Dziękuję za dotychczasowe łaski.


  • edytowano czerwiec 2021
    Mam małą prożbę jeśli ktoś otrzymał łaski niech się odezwi do Ojców  oni spisóją te podziękowania i chcą wydać
    Wszystkie prośby spiszę i zabiorę dzisiaj na mszę o 18
    Podziękowali 4ganna4 Aga85 babka4 Basja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.