Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

WSPARCIE WARTOSCI RODZINY

Nowa inicjatywa poznańskich rodziców ochraniająca tradycyjne wartości rodziny i wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami liczy na nasze mocne
wsparcie. Aby być uważaną w przestrzeni publicznej za gromadzącą duże środowisko potrzebuje  "polubień" na fb.

Dlatego Siostro, Bracie jeśli masz Facebook  KONIECZNIE od razu polub stronę http://www.polskieforumrodzicow.pl/ i udostępnij jak najszerszemu gronu znajomych.

Sprawa jest naprawdę pilna i poważna. 
Pomagasz w ten sposób ochronić rodzinę, dzieci i młodzież.
Podziękowali 1NC500

Komentarz

  • Rodzinę najlepiej chronie dbając o swoje dzieci i męża ;) Klikanie w linki i lajkowanie stron nie jest mi w tym do niczego potrzebne.
  • @Coralgol jesteś wolnym człowiekiem, rób jak uważasz.
  • Widać nie mieszkasz @Colargol w Gdańsku ani w Poznaniu (czy Warszawie)
  • Oczywiście, że dbanie o swoją rodzinę to najcenniejsze, co możemy zrobić. Ale czemu nie przyłożyć ręki do dobrej sprawy?
  • Zapoznałam się. Kolejny portal z mialkimi tabloidowymi wpisami. Takich jest za dużo.Mam dosyć tej tabloidyzacji wszystkiego

  • Pola powiedział(a):
    Widać nie mieszkasz @Colargol w Gdańsku ani w Poznaniu (czy Warszawie)
    Ja mieszkam i i co chodzi? 
  • Słyszałam ludzi, którzy założyli ten portal czy jak to nazwać, na żywo. Zapytali: czy wiecie, że w Poznaniu w 30 szkołach jest już 3 seria spotkań z ludźmi propagującymi gender, lgbt itp. Jeśli rada miasta zgodzi się na takie rzeczy to tylko na poziomie rady szkoły można to powstrzymać. Chciałam się tym podzielić, bo to tez forma obrony rodziny. I nie ma się co łudzić, że mnie to nie dotyczy, nie spotka moich dzieci, (nawet w katolickich szkołach). Nie mieszkam w Poznaniu, Warszawie czy Wroclawiu, tylko w 11 tys mieścinie a i tu są „ postępowi” i „tolerancyjni” dyrektorzy i rodzice. http://polskieforumrodzicow.pl/aktualnosci-forum-rodzicow/41-aborcja-to-nie-jest-usuniecie-dziecka-szkolni-seksedukatorzy-na-nagraniu-tvp-info
  • @aneta77  dzięki, że podjęłaś temat 
    Podziękowali 1Ania D.
  • mader powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pola powiedział(a):
    Widać nie mieszkasz @Colargol w Gdańsku ani w Poznaniu (czy Warszawie)
    Ja mieszkam i i co chodzi? 
    O nic. To miasto o niezwykle postępowym kierunku. Tylko pogratulować... 
    Ja się bardzo cieszę, że tu mieszkam. 
    Podziękowali 3Aga85 Coralgol Dorotak
  • edytowano czerwiec 2019
    My też się bardzo cieszymy, że tam mieszkasz.

    Edit: przepraszam, wieczorna głupawkę mam  :D
  • edytowano czerwiec 2019
    Po prostu - ludziom się wydaje, że skoro nauczyli się pisać (w sensie: klecić zdania), to znaczy, że powinni już to publikować i dzielić się z całym światem. Wystarczy przerobić notkę z jakiejś gazety, powołać się na jakieś hasło o ogólnie pozytywnym wydźwięku, postraszyć czymś, albo wylewać swoje przemyślenia nie zastanawiając się, czy to ma jakikolwiek sens i czy jest dla kogokolwiek interesujące.
    I stąd mamy zalew pseudo portali informacyjnych, fejk niusów i różnych innych bzdetów rozpowszechnianych.
  • Dziękuję Bogu, że nauczyłam się jako tako klecić zdania, i pisać, i mieć czasem odwagę żeby dzielić się tym, co wydaje mi się ważne, czego warto bronić. A swoją drogą, nie spodziewałam się, że ten wątek wzbudzi takie emocje i komentarze.
    Podziękowali 2kiwi Rogalikowa
  • @Aneta77 nie przejmuj się, tu są bardzo różne osoby, a i troli nie brakuje. Temat jest niezwykle ważny.
  • To akurat nie są przypadkowe treści. Znam trochę to środowisko i szukając pogłębionej refleksji można się do nich zwracać. A jeśli napisali coś głupiego, to zawsze można napisać konstruktywną uwagę.
  • Przykro mi, jeśli kogoś mnie uraziłam - jako zawodowy dziennikarz cenię sobie bardzo niezależne dziennikarstwo obywatelskie, ale nie widzę powodu, by chwalić chałturę. I tu nie chodzi o jeden konkretny błąd, a o brak określonego warsztatu. Serio - tam nie ma żadnej pogłębionej refleksji, przynajmniej w tych wpisach, które już w tej chwili są zamieszczone. Jest próba schowania się za pojęciem, które powszechnie wzbudza pozytywne odczucia "rodzina", zawłaszczenia go i charakterystyczna dla tabloidów próba wywołania poczucia zagrożenia. Nie ma żadnego researchu, dyscypliny intelektualnej, sensownej redakcji.

    Ale - to oczywiście tylko moja opinia. Inni mają prawo pisać i czytać. Na tym polega wolność słowa.
  • Uważam, że ten portal jest solidnie zrobiony, a artykuły ciekawe. W sytuacji, kiedy chrześcijanie są dyskryminowani w mediach społecznościowych, takie inicjatywy są bardzo pożądane. Warto reklamować stronę wśród znajomych.
    Podziękowali 4Wela Barbasia kowalka Ania D.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.