Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obóz Rodzinny z Mamą Różą - w lesie, w dziczy, bez prądu i - z wygodami!

1234579

Komentarz

  • Wolałabym spa jakieś, ciepłe baseny, leżaki i wino, a dla dzieci zajęcia, a tak to zostaje mi obóz polowy ;)
    Podziękowali 1asiao
  • Jaka tam jest najbliższa miejscowość?
  • Przyjedź, chociaz na jeden dzien. Sa zapasowe namioty.
  • Ja nawet namiot mam 2+2.. może bym tak sama ;-) 
  • Daleko. Do jutra mam decyzję podjac. 
  • Jukka następnym razem zorganizują się jak będziesz w pracy
    Podziękowali 2MAFJa DaddyPig
  • Prześpię się z tym. Ale samochód trzeba będzie brac, nie ma wyjścia. Cos wypozycze.
    A powiedzcie, co z takich praktycznych rzeczy? 
  • @Maciek_bs aaaa dopiero się zorientowałam,że my jesteśmy nie tak daleko od Waszego obozu. Do Lipnicy mamy 50km. Można was odwiedzić? ( my 29go wracamy na południe)
  • Dzieci się pytałam o sa chetne... Co ja narobilam;)
  • @Bea my jesteśmy w okolicach Bobolic
  • edytowano lipiec 2019
    Z tym że moje dzieci nie jadaja tego co jest im podane, więc tu mogę mieć problem. A do tego każde jadą co innego, o innej porze itp. Ja się przyzwyczaiłam i sobie radze ale wspólne żywienie może być udreka.. .. Albo wystarczy marchewka w zupie żeby nie jeść cały dzień, czy coś innego... Ja generalnie unikam takich zjazdów, bo one np nie będą rozmawiać z innymi, współpracować itp. Ja bym chciała, ale dzieci mam trudne.. . 
  • Ok, jedno jest uspolecznione.
  • Ja siedzę już od tygodnia pod namiotem na pustkowiu, będziemy jechać przez Gdańsk. W necie znalazłam kilka pralni - może ktoś korzystal i może cps polecić?
    Podziękowali 2szczurzysko Monira
  • Dzieci masz duże, zajmą się sobą. Z głodu nie umra.  Dobrze im obóz zrobi,  a Ty będziesz mogła porozmawiać z fajnymi ludźmi @szczurzysko ;
    Podziękowali 2szczurzysko Gloria
  • Nawet 16-latek się zdecydował :) Szok. 

    Dobra, szukam samochodu, bo tłuc się PKS-em nie ma sensu. I jeszcze wyprawa do Decathlonu, bo tu nie mam nic:)
    Podziękowali 1Monira
  • edytowano lipiec 2019
    Nie będziesz żałować . Dobry czas,  bo z świetnymi ludźmi.  Starsze dzieci znikają na cały dzień.  Odpoczniesz od nich.  A pogoda ma być piękna. 

    Podziękowali 1szczurzysko
  • @szczurzysko skąd i kiedy chcesz jechać?
  • Z Warszawy. Biorę samochód. Tzn wynajmuje. W sobotę rano bym wyjechała. 
  • Ludzie! Co ja mam tam brać? Po południu jade do Decathlonu, spiwory, karimaty, latarki. Co jeszcze? My się szykowalismy na raczej lekkie wakacje, bo gdzie jeździmy, to pralka itp. Kurtki od deszczu mamy. Buty kryte też mają. Może jakieś crocsy czy klapki? 
  • Wyślij mi swój adres mailowy, to przekażę listę rzeczy do zabrania.
    Podziękowali 1NC500
  • Mam listę. Chodzi mu o to, co może się przydać
  • Do tego klapki, strój kąpielowy.  Jakieś dmuchance,  jeśli dzieci nie potrafią pływać, nie pamiętam w jakim wieku masz dzieci. Coś ciepłego na wieczór.   Ma być ciepło. To co zabierasz zwykle  na obóz. 
  • Na obozie pod namiotem nigdy nie byłam ;) 
    Podziękowali 1Monira
  • Śpiwór , jakaś karimata lub materac + coś pod głowę.  Ręczniki.  Naczynia powinny być.  
  • Jesteście tam już? I do kiedy?
  • Ja juz jestem do przyszłej niedzieli.
  • Ja już jestem prawie spakowana. Tylko dojechać jeszcze i będzie git. Do zobaczenia jutro wieczorem. 
  • A gdzie to dokładnie jest? 

  • I dla tych, co dużo jeżdżą - jak najlepiej z Warszawy się dostać? 
  • Ja już spakowana jestem. Teraz do auta wszystkie klamoty mądrze powkładać i można wyruszać ku nowej przygodzie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.