Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

LGBT - duchowa adopcja

Znalazłam takie wydarzenie na fejsie - https://www.facebook.com/events/357978985123222/

Dla niefejsowych skopiuję, co się da.

"W obliczu ostatnich wydarzeń w naszym kraju, takich jak bluźniercze zachowania osób z tzw. środowiska LGBT , ale też agresji z obu stron tego społecznego i etycznego konfliktu, wychodzimy z modlitewną inicjatywą. Duchowa adopcja konkretnej Bogu wiadomej osoby LGBT. Nie chodzi tylko o działaczy czy aktywistów, ale każdego kto być może cierpi i szuka pomocy z powodu swej przypadłości. Od 15 sierpnia w Święto Wniebowzięcia NMP, tak często obrażanej przez aktywistów homoseksualnych, pragniemy rozpocząć całoroczną duchową adopcję. Będzie ona trwała do 14 sierpnia 2020 roku, aby w kolejne święto móc objąć modlitewnym wsparciem kolejną osobę. W ten intencji wszyscy, którzy się tego podejmą będą zobowiązani odmówić codziennie podaną modlitwą oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia."


"Gdy jedni nie szanują wartości innych, jedni i drudzy szerzą zbyt wiele agresji i nienawiści, my ruszamy z nową inicjatywą. Zapewne wielu się nie spodoba. Wielu będzie śmieszyć. Tych jednak których przekona, zachęcamy do pobrania plików z modlitwą: https://megawrzuta.pl/…/1cb70a2aa33e2e46de2b5d22d6b29d03.ht… zachęcamy , do zapraszania innych i do zapoznania się z informacjami."

Niestety, nie otwiera mi się plik z modlitwami (ale do 15 sierpnia jeszcze jest czas :) ).

Przepisuję z obrazka codzienną modlitwę:
"Jezu miłosierny, proszę Cię za tę osobę, którą duchowo adoptowałem, a która przez wewnętrzne nieuporządkowanie znajduje się w niebezpieczeństwie potępienia wiecznego. Daj jej łaski potrzebne, by odnaleźć Ciebie. Spraw, by odnalazła piękno czystej miłości i weszła na drogę nawrócenia i uzdrowienia. Amen

Codzienna Koronka do Bożego Miłosierdzia"

Wchodzę w to :)



Podziękowali 1Gosia5
«134

Komentarz

  • Swietnie załatwiać sprawy w taki sposób, a nie przerzucać sie błotem.
    Tez wchodzę w to, przekazałam dalej.
    Podziękowali 2Malena Katia
  • Beznadziejna akcja
    Ostatnio katolickie odwety są poprostu beznadziejnym nic nie robieniem 
    Podziękowali 2Kobieta beatak
  • Bo to nie o odwet chodzi, no chyba ze przegapiłam ten kawałek w Ewangelii „zło złem zwyciężaj”.
    Imho modlitwa nie jest nigdy „beznadziejnym nicnierobieniem”
  • Uwazam, ze powierzenie w modlitwie Bozemu Milosierdziu i szczegolnej opiece Matki Bozej to wielkie dobro, jakie mozna ofiarowac za tych naszych pogubionych braci. 
  • Uroczo.
    Z tym, że jak ktoś wyjmuje na wierzch penisa na wysokości oczu dziecka..to nie jest czas na urocze paciorki.
    Podziękowali 1Isako
  • Na publiczne obnażanie sie jest paragraf, na cała resztę modlitwe, o ile sie w jej skuteczność wierzy.
  • @asiao, przecież modlitwa to nie "urocze paciorki", tylko potężna broń. Poza tym modlitwa nie wyklucza działania.
  • Taa porozmawiajmy kto ma małą a kto większą wiarę ..i kto się gorliwiej modli ..

    A tymczasem lgbt ma miliony i zorganizuje cykl wspaniałych imprez pełnych miłości i tolerancji dla katolików 
  • @asiao jaką zatem skuteczną metodę działania proponujesz?
  • Serio tak to rozumiesz jukaa?
    Bo ja np jestem za tym żeby wogole zdelegalizować organizacje typu lgbt
    Przecież jest fundusz dla osób pokrzywdzonych. Jeśli ktoś zostal pokrzywdzony może to zgłosić  ..
    Po co propagować styl życia homo za miliony zlotych?
    I jeszcze o zgrozo adoptować duchowo pedala?
  • Nie da się zdelegalizować ludzi z przypadłościami wynikającymi z grzechu pierworodnego, zresztą sami grzeszymy równie dużo, co osoby LGBT.

    Akcja dla mnie bardzo OK.
  • asiao powiedział(a):
    Serio tak to rozumiesz jukaa?
    Bo ja np jestem za tym żeby wogole zdelegalizować organizacje typu lgbt
    Przecież jest fundusz dla osób pokrzywdzonych. Jeśli ktoś zostal pokrzywdzony może to zgłosić  ..
    Po co propagować styl życia homo za miliony zlotych?
    I jeszcze o zgrozo adoptować duchowo pedala?
    Szkoda, że go matka nie wyskrobala, nie? Jak się to ma do haseł na sztandarach białych marszu o szacunku do życia i człowieka? Wielkie oburzenie wobec matek które usuwają chore dzieci bo każdy człowiek jaki by nie był jest godzien szacunku. Jak widać do czasu aż nie okaże się że nie spełnia naszych oczekiwań. Może darować sobie adopcje duchowa dzieci poczekać bo jeszcze się okaże że któreś na pedała wyrosnie
  • Skoro tak uważasz kitek
    Ja nie pomyślałam w tak skomplikowany sposób
    I wogole mam chyba dość proste myślenie 
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Nie da się zdelegalizować ludzi z przypadłościami wynikającymi z grzechu pierworodnego, zresztą sami grzeszymy równie dużo, co osoby LGBT.

    Akcja dla mnie bardzo OK.
    Zdelegalizować katolików bo grzeszą a przecież mają być świeci  :|
  • @asiao, nie jestem wzorem wiary ani modlitwy, niestety. Ale wiem, że modlitwa słabego, grzesznego człowieka nadal jest wielką siłą, bo choć na jednym końcu modlitwy jest grzesznik, na drugim jest Bóg. Nie myślę wcale,że jako wierzący mamy poprzestać na modlitwie. I to, że jesteś kobietą czynu, jest bardzo cenne. Widzę też, że wielu ludziom ( mi często też) brakuje energii i pomysłów do czynu. Ale w zetknięciu z takimi, którzy mają i to, i jeszcze ducha, chętnie zaczynają działać.
  • Jestem kobietą wkurzona 
    I nie rozumiem po co duchowo adoptować homoseksualistów..chyba żeby mieli bekę 
  • Ideologię LGBT możemy pokonać tylko miłosierdziem. Wkurzanie się nic nie da, oni tylko na to czekają, aby oskarżać nas o dyskryminację i przemoc.
  • Nasuwa mi sie na mysl list sw. Pawla do Efezjan, 6 rozdzial:

    W końcu, bracia, bądźcie mocni w Panu siłą Jego potęgi. Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.
    Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. Stańcie więc do walki, przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość, a obuwszy nogi w gotowość głoszenia dobrej nowiny o pokoju. W każdym położeniu bierzcie wiarę za tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego.
    Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże, wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu.

    Za ta doszczetnie chora, zla ideologia stoja olbrzymie pieniadze i wplywy. Wszystkie te obsceniczne wybryki, parady, zgorszenie i przemoc wobec niewinnych i slabszych to grzechy wolajace o pomste do Nieba. Kazdy kto sieje zgorszenie lepiej niech by sobie kamien mlynski uwiazal u szyi i rzucil sie w morze... Dlatego trzeba sie za nich modlic o opamietanie, bo te biedne dusze ida na zatracenie.
  • Jesli ta inicjatywa powstała na fali zamieszania z marszem w Białymstoku, brakuje uwzględnienia tamtejszych i nie tylko kiboli, nazioli i pseudopatriotów...ich tez ktoś powinien zaadoptować
  • Akurat naziole od początku składali się głównie z gejów.
    Podziękowali 2Rogalikowa apolonia
  • Wydarzenie tajemniczo znikło z fejsa...
  • edytowano lipiec 2019
    Na marginesie tematu teoretyczny problem mam:
    Jak sens ma modlitwa za osoby całkowite zamknięte na Łaskę?
    Pytanie nie jest zaczepne. Naprawdę, chciałabym wiedzieć, jak się do tego zagadnienia odnieść. W obliczu faktu, że każdy ma wolną wolę, jeśli czyjąś wolą jest zamknięcie się na Łaskę, to co pomoże modlitwa za taką osobę? Nawet jeśli będzie to całkiem skuteczna modlitwa i osobie, za którą się modlimy zostaną udzielone wszelkie potrzebne Łaski. Komu w takim razie taka modlitwa pomoże?
  • Jeżeli przyjmujemy duchową adopcję za osobę, której nie znamy, ale Bóg zna i nam ją przydzieli, można ufać, że Bóg wie, kto modlitwy potrzebuje i na łaskę się otworzy. 
    Pozostałym modlitwa nie pomoże i , jak pisał św. Jan za nich nie należy się modlić.
    Podziękowali 1Katia
  • @Katarzyna, może trzeba się modlić, aby zamknięty się otworzył? Może tej modlitwy właśnie potrzebuje?
    Osobiście Pompę mówię zwykle o nawrócenie, póki co nie widziałam żadnych skutków, ale może moja nędzna modlitwa pomoże komuś w ostatniej chwili życia?
    Podziękowali 3Katanna Rejczel kasha
  • Wolę się modlić za kogoś, komu moja modlitwa może pomóc. Ot, ekonomia. Nie chodzi o to, żeby zobaczyć widzialne dowody, tylko o potencjalną skuteczność na poziomie duchowym.
    @jukaa - tekstu o pchaniu palucha nie chwytam...
    @mamababcia - dasz źródło do tego św. Jana? Bardzom ciekawa.
  • Co jest stawianiem się w roli Boga?
  • A ktoś ocenia?
  • Wiadomo że tu na ziemi każdy ma wolną wolę ale po śmierci pozostanie sprawiedliwość Boża i miłosierdzie . Może ta modlitwa w tym ostatecznym momencie sprawi że Bóg nie potępi delikwenta. 
    Podziękowali 2mamababcia kasha
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.