Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obóz Rodzinny z Mamą Różą - w lesie, w dziczy, bez prądu i - z wygodami!

1234568

Komentarz

  • szczurzysko powiedział(a):
    I dla tych, co dużo jeżdżą - jak najlepiej z Warszawy się dostać? 
    Use Google Maps, Luke.
  • Google map proponuje kilka tras. zastanawiam się jak najszybciej jest faktycznie. 

    Mam bunt w domu, bo dowiedzieli się jak to daleko.. . 
  • Te na żetony, ale raczej będzie. Olsztyn.
  • @szczurzysko, u nas wielka motywacja dla dzieci jest mozliwosc zamoczenia sie w wodzie, po przyjezdzie. Od 8:30 do 15 bylismy dzisw trasie. 
    A od 16 na plazy. 

    Dadza rade, nie rezygnuj!
  • One tak wariuja w samochodzie, że 200 km nie dały przejechac. Tak wrzeszczaly, że nie słyszałam co nawigacja mówiła... Woda ich nie pociąga... Dlatego się boje tych ponad 400km. 
  • @szczurzysko tak z ciekawości ile płacisz za wynajem samochodu?
  • 160 za dobę plus jakie 450 ubezpieczenie
  • 260 miało byc
  • Wow.sporo
  • Duże samochody są drogie.
  • Dlatego wolałabym z uk przyjeżdżać swoim, ale to też nie jest takie proste.
  • Jedno dziecko dostało gorączki. To, które ostatni wyjazd na Węgry przeżyło bez choroby...
  • Nie jest proste, my właśnie wracamy z Polski do Szkocji( 2000km), czekamy już za promem, także większość drogi za nami, w Niemczech było 43stopnie... nigdy takiej temperatury nie widziałam...
  • Ania i Adam powiedział(a):
    Nie jest proste, my właśnie wracamy z Polski do Szkocji( 2000km), czekamy już za promem, także większość drogi za nami, w Niemczech było 43stopnie... nigdy takiej temperatury nie widziałam...
    Mnie nie kilometry przerażają, a ja mam i tak dalej niz wy. Ja mam problem, bo samochodem elektrycznym po Polsce nie da się jeździć. 
  • No tak, to byłby problem...
  • No i rozchorowała sie. Przyjdzie mi na ostatnią chwilę wszystko odwołać.  :s
  • A to coś poważnego? 
  • Nie, przeziębienie. 
  • Wszystko już miały, teraz ona. 
  • Eee, to bym pojechała.  Za dwa dni przejdzie. 
    Podziękowali 1Monika73
  • Jeszcze każde mi zmienia zdanie co chwila... :# "za daleko", " Nie chce mi się", "a moze pojadę", " Wakacje z wami są beznadziejne " Itp
  • Za bardzo przejmujesz się dziećmi. Pomyśl o sobie . To będzie dobry czas. Chyba że nie chcesz, ale to ty zdecyduj,  nie dzieci.  
  • Ja chcę, ale żeby ktoś mnie spakowal, kupil spiwory i zawiózł :) 
  • Wirtualnie. Szczurzysko to konkretna babka.wiem bo widziałam 
  • Niestety, rezygnuje na ten rok. Nie mam tyle czasu, by wszystko ogarnąć. Moze jak będę wcześniej wiedziała termin przyszłorocznego obozu, to maz weźmie tak urlop  bo tez chciał być. Ja w tym roku mało co ogarnęłam... 
  • Nie poddawaj się! Będziesz miała świetny tydzień, a Twoje dzieci masę rówieśników. Zamiast się smażyć w tym upale w mieście lepiej pojechać do lasu nad jezioro! Wszyscy będą Wam pomagać, a przeziębienie to nie koniec świata.
  • Jak ja bym chciała pojechac na taki obóz! Ale obawiam się, że dzieci postawiły by veto na ten pomysł. A mąż to pewnie by mnie wyśmiał.

    Podziękowali 2MAFJa Kasik
  • > Ale obawiam się, że dzieci postawiły by veto na ten pomysł

    Ale to rodzice chyba planują wspólne wakacje, nie dzieci?
    Podziękowali 1mamababcia
  • Maciek no tak. Rodzice. Oboje rodzice musza w tym przypadku chciec.
  • Zazdroszczę tym, którzy będą na tym obozie! Szkoda Szczurzysko, że zrezygnowałas, myślę, że właśnie w takim miejscu rodzicowi wielodzietnemu łatwiej odpocząć niż gdzie indziej... Ale bym chciała za rok być, przynajmniej z najmłodszym.... 
    Podziękowali 2Małgorzata32 beatak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.