Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie kupić plecak?

edytowano sierpień 2019 w Ogólna
Lazilam dziś po sklepach i nie wybrałyśmy. A to nie taki kolor, a to za mało kieszonkowe (albo za dużo), a to za twardy... 
Takie szkolne, gdzie jest duży wybor i nadzieja ze cos się wybierze. 
Inne dzieci mają Coolpaki, ale jej za sztywno na plecach. 
Warszawa
«13

Komentarz

  • Nie Wawa ale allegro. Zobaczcie Roomster VIP.
    Junior ma 2,5 roku. Po wypraniu nie widać na nim wieku. 
    Dziewczyny też mają i są zadowolone.
    Tylko nie wiem czy oni gdzieś stacjonarny sklep mają. 
  • edytowano sierpień 2019
    Starsi chłopcy zamówili sobie z 4F na wyprzedaży - za ok 50 zł. Bardzo fajne. Można sprawdzić w sklepie - bardzo wytrzymałe. 
    Podziękowali 1Bridget
  • Musi być w stacjonarnym sklepie, bo ona musi przymierzyć. 
    No, nic jej nie odpowiada. 

    A Smyk może? 
    Podziękowali 1kiwi
  • W Carrefour byłyśmy. Coolpacki głównie. Ale dla niej za sztywne. Faktycznie teraz widzę, że one mają usztywniane plecy. Nie wiem czemu ona nie może tego nosić. Miała z miękkimi plecami ale suwaki się podarly. Dla mnie one są solidne i trwale, swoje dzieci ma i jest ok. Ale jej nie może nic uwierac itd. W sumie taki sam koszmar jest z butami... 
  • Najchętniej bym poszła w jedno miejsce gdzie jest wybór nieograniczony i wreszcie cos wybrała... 
  • edytowano sierpień 2019
    Jeden np. taki, naprawdę fajny. Poszukaj na wyprzedaży bagażu.
    https://4f.com.pl/plecak-miejski-pcu30-khaki.html

    Tylko to dla moich starszaków - oni już nie chcą coolpaków i innych tego typu.
  • Moja córka ma 6 lat. Ma być do tego w kwiatki, listki, różowy itd  :| 
    No i lekki. 

    Byłam też w Empiku, ale już nie pamiętam co tam było nie tak... Były te st. right, ale mały w ogóle był wybór. 

    Wybiłam jej z glowy takie jak tornistry, bo za rok czy dwa będzie się wstydzić takie nosić. 

    Ja nauczyłam się kupować plecaki im na lata. Syn najstarszy ma swój już 8 lat i nawet nie ma powodu wymieniać, bo jest ok. Młodszej dwójce coolpacki służą - jeden trzy a drugi dwa lata. I widzę, że posłużą. 

    Wybiorę się do tego smyka. Online mają wybór - zobaczę jak w sklepie. 
  • Koło mnie (czyli na wysokości Promenady) jest sklep stacjonarny plecakowo.com :)
  • W smyku są coolpack i beback. Te drugie są świetne. Tylko w smyku są po 149 a na stronie smyka można identyczne kupić już za 80 zl do tego znacznie większy wybór kolorów. 
  • Moje corki w tym roku wybraly sobie plecaki vans. Sa tylko lekko usztywniane plecy. Jedna kupila w factory ursus za 53 zl, cena skepowa 159. Druga jeszcze nie kupila, bo jej nie przypasowalo kolorystycznie. Tylko teraz jest mniejsza obnizka, bo po 103zl sa tam te podstawowe. Ale jest tam tez kilka innych sklepow z plecakami, jest tez smyk.
  • Kupiony. 
    W Smyku. Derform czy jakoś tak. Nie wygląda na tak solidny jak Coolpack. Ale dla niej te coolpacki mają za sztywne plecy. Ten ma takie półsztywne. 
    No i różowy w kwiatuszki i koniki  :p 
    Podziękowali 1kiwi
  • szczurzysko powiedział(a):
    Kupiony. 
    W Smyku. Derform czy jakoś tak. Nie wygląda na tak solidny jak Coolpack. Ale dla niej te coolpacki mają za sztywne plecy. Ten ma takie półsztywne. 
    No i różowy w kwiatuszki i koniki  :p 
    No właśnie o nich pisałam. Na stronie smyka są dużo tańsze niż w sklepie a asortyment identyczny.
  • A ja jeszcze szukam piłkarskiego  albo innego chlopackiego dla pierwszoklasisty. Jak najtańszego ale z porządnych - gdzie jakieś wyprzedaże?  Nie tornister, plecak.
  • Ja mam samsonite taki że czwarta córka z nim do szkoły chodzi i nie ma śladu zużycia. Kupiłam z odzysku 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Andora - masz rację, 30 zł online taniej. Ale ja jak zwykle na ostatnią chwilę wszystko załatwiam. 
  • Oddaj i zamów. Za 30 zł worek i piórnik do kompletu kupisz 
  • edytowano sierpień 2019
    @Monira coolpacki były w ub. tygodniu w oszołomie za jakieś 65 zł chyba. Moze jeszcze są? Wzory różne, również chlopackie.
    Podziękowali 1Monira
  • Przeczytałam, gdzie kupić placek. To dlatego, że unikam takich rzeczy  :p.
  • Też muszę starszym poszukać, Herlitze nie chcą sie rozpaść ale juz infantylnie poza tym obiecałam... 
  • No, ten z koniem co kupiłam to niedługo  posłuży pewnie, bo dziecinny... 
  • Kupiłam jednak tornister z Rossmanna.  Nie cierpię ani Rossmanna ani tornistrow ale Benio się uparl. 99 zł z wyposażeniem. Paragon zostawiłam, jak się rozleci dają nowe.  
  • Mialam z rossmana. Dwa lata wytrzymal a wytrzymalby i dluzej tylko obrazek za bardzo dziecinny. U nas w trojmiescie wogole nie bylo dostawy tych plecakow w tym roku. Szkoda bo chcialam kupic dla pierwszaka
    Podziękowali 1Monira
  • edytowano sierpień 2019
    U nas coolpak po dwóch latach używania moim zdaniem bez śladów użytkowania.. nie prałam ale nie widzę potrzeby a obawiam się ze jakiś impregnat czy coś co sprawia ze się nie brudzi szlag by trafił..


    taki prime

    https://www.korob.pl/product-pol-220121-Plecak-CoolPack-79518CP-Prime-Boho-Electra.html

    dla Tosi za rok tez bym chciała ten coolpak alw dostaliśmy st right chyba i ona go chce nosić. Tylko nie wiem czy nie za duży..
  • Ale z Rossmann można zamówić na stronie. Są teraz w promocja. Dostawa do wybranego sklepu.
  • Wiem. Niestety jak probowalam kliknąć to wyskawilo mi produkt chwilowo niedostepny. Dzis po poludniu rzucili kilka sztuk do mojego rossmana . niestety chlopak niepocieszony bo byly tylko pilkarskie a on chcial z kosmosem badz minionkami. Kupilam co mieli najwyzej oddam jak znajde gdzie indziej kosmos lub minionki.
  • @Dorota kosmos teraz dostępny! Zamawiający!
  • Ha juz wiem o co chodzilo. Domyslnie mialam ustawiony swoj sklep. I produkt byl niedostepny. Gdy zmienilam sklep na inny w sasiednim miescie to produkt moglam dodac do koszyka! Dzieki za informacje. Zaraz pojade do tamtego sklepu. Gdyby nie twoja informacja ze jest to bym na to nie wpadla. Dziekuje Ci bardzo w imieniu mojego syna!
  • a jaki plecak polecacie dla pierwszaka? te z rossmana sie jej ni podobają;/

  • edytowano sierpień 2019
    Coolpack prime ( teraz pewnie droższe ale ja kupowałam za ok 50 zł) topgal bebe. 
    Mieliśmy do tej pory. Nie do zdarcia. 
    W tym roku syn uparl się na tornister niestety. 

    Do tych z Rossmann koniecznie zachowajcie paragon,  jest ponoć bardzo długa gwarancja.
  • Gdyby kto był zainteresowany to na stronie coolpack z kodem: mamagerkawakacje, jest - 20% na wszystko. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.