Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Smartfon - kontrola rodzicielska

Poszukuję programu na smartfona - kontroli rodzicielskiej, w którym można ustawić ręcznie dozwolone strony. Np. 
radio internetowe, słownik angielskiego i wikipedia bez limitu czasowego, rozrywki wylistowane - np.Facebook i istagram - łącznie godzina. Niewylistowane - nie wpuszcza. Czy jest takie coś???

Komentarz

  • Nikt, nic?
  • A google family?
    Podziękowali 1Nika76
  • Ostatnio się dowiedziałam ze jak się dziecku stworzy konto prawdziwe na Google to można całkowicie nadzorować wszystko co ono robi w necie.
    Nieomieszkam sprawdzic
  • Parental control
  • Yucami powiedział(a):
    Parental control
    Czytam paracetamol... I sobie myślę ze czas okulary zalatwiac. 
  • edytowano sierpień 2019
    Pytanie mam - czy jest aplikacja która lokalizuje dziecka smartfon nie podłączony do internetu? 
  • Nika76 powiedział(a):
    Ostatnio się dowiedziałam ze jak się dziecku stworzy konto prawdziwe na Google to można całkowicie nadzorować wszystko co ono robi w necie.
    Nieomieszkam sprawdzic
    Rewelacja póki co  B)
    Dzieci trochę mniej zadowolone póki co....
  • Nika76 powiedział(a):
    Ostatnio się dowiedziałam ze jak się dziecku stworzy konto prawdziwe na Google to można całkowicie nadzorować wszystko co ono robi w necie.
    Nieomieszkam sprawdzic
    A ingerować na biezaco można? Czy tylko obserwuje statystyki, ewentualną reakcja po czasie? 
  • mozna limitować czas i strony, Google family to się nazywa znajomi korzystaja
  • Agmar powiedział(a):
    Nika76 powiedział(a):
    Ostatnio się dowiedziałam ze jak się dziecku stworzy konto prawdziwe na Google to można całkowicie nadzorować wszystko co ono robi w necie.
    Nieomieszkam sprawdzic
    A ingerować na biezaco można? Czy tylko obserwuje statystyki, ewentualną reakcja po czasie? 
    Można. 
    To bardzo trudne dla dzieci...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.