Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ważne wydarzenia z Polski i świata

1121315171822

Komentarz

  • @maliwiju przepiękne zdjęcie, aż mi łzy w oczach stanęły. Moim zdaniem tak wygląda prawdziwa wiara. 
    Podziękowali 1Ida
  • A ja napisałam że jest niszowy? Jest tradycyjny i katolicki i konserwatywny. Nie wiem po co niewierzący wchodzą na takie profile, bo wg mnie tylko dla beki i oburzanka.
  • Gaz Wyb sie zbulwersował i dał na pierwszą stronę i zaraz się lewactwo zleciało.

    A teraz polecam Waszej uwadze stronę Rodzina Brodów - strasznie ich hejtują, za to że " się tak rozmnażają i na antykoncepcji nie znają" wyzywają od rozpłodowców - warto tam wejść i im zostawić pozytywną recenzję, żeby FB im nie ciał zasięgu. T była umówiona i zmasowana akcja większość wpisów w tym samym czasie i ocena im spadła bardzo drastycznie. Ot taka nowoczesna tolerancja...
  • Widziałam. Niedawno ich goscilam. To jest podłe. 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Odrobinka powiedział(a):
    A ja napisałam że jest niszowy? Jest tradycyjny i katolicki i konserwatywny. Nie wiem po co niewierzący wchodzą na takie profile, bo wg mnie tylko dla beki i oburzanka.
    Ależ ja też jestem katoliczką i tradycjonalistką. A jednak mnie to zdjęcie oburzyło, powody już wymieniłam.
    Podziękowali 2Aga85 E.milia
  • Odrobinka powiedział(a):
    A ja napisałam że jest niszowy? Jest tradycyjny i katolicki i konserwatywny. Nie wiem po co niewierzący wchodzą na takie profile, bo wg mnie tylko dla beki i oburzanka.
    No właśnie nie jest niszowy, obserwuje go całkiem sporo osób, No ale oczywiście jesli ktoś skrytykował zdjęcie to znaczy ze lewak, niewierzący i nie ma dzieci :) 
  • Albo rozwodnik albo żyjący w konkubinacie...
  • Broń służy do obrony, a zabawkowa jest symbolem. Dzieci muzułmańskie szkolone są jak zabijać niewiernych, katolickie jak przebaczać. W sumie trudno się dziwić że nie katolicy nie rozumieją przesłania tego zdjęcia.
  • Ale odlot, dochodzimy do związku między bronią a wybaczaniem  :D

    Proszę, jak wścibskie dziennikarskie lewactwo się zleciało:
    https://www.przewodnik-katolicki.pl/Archiwum/2019/Przewodnik-Katolicki-32-2019/Opinie/Dziecko-Maryja-karabin

    http://wiez.com.pl/2019/08/01/karabin-w-reku-dziecka/

  • Elunia nie pisz o mnie w 3 osobie bo Ty nie jesteś wyrazicielem ogółu, w ogóle racz się odp....ć od mojej osoby. Prymitywna jesteś ze wyciagasz jakieś stare, prywatne historie dot. autorki zdjęcia. Lewacka logika jak ktoś w przeszłości błądził to nie ma prawa się nawrócić jak np dr. Chazan.



  • Pod oryginalnym postem ze zdjęciem jest sporo wpisów od osób które, jak piszą, krytykują zdjęcie mimo swojej wiary, katolickie portale też wypowiedziały się przeciw, sam fanpejdż ma polajkowane ponad 20 tys osób, ale w waszym świecie to nie one krytykują, tylko lewactwo (kogo rozumiecie pod tym pojęciem to już inna bajka), które dostało cynk z wyborczej...aż sprawdziłam z ciekawości - artykuł na gazecie.pl jest z 31.07, zdjęcie zostało opublikowane 26.07. coś się nie kleją te teorie spiskowe.
  • Uwielbiam te teksty o waszym świecie.
    świetne są. 
    Teraz grubo będzie- nie każdemu zdjęcie Magdy się podoba i nie znaczy że lewak.
  • Tyle to ja wiem, ale Odrobinka, Aneczka08, Apolonia etc. niekoniecznie ;)
  • @Paprotka weź się ode mnie odpierwiastkuj. Gdzie napisalam że zdjecie sie musi podobać?  I że jak się nie podoba to lewakom? Zacytuj proszę. Przeczytałam wpisy na fanpage'u u franciszkanów,  większość z piszących jest niewierząca i weszla tam po to żeby zrobić gównoburzę. Nie znaczy to że wszyscy i że nie mają prawa do wypowiedzi. Kwestia merytoryki i nadinterpretacji się kłania.  Ktoś kto nie widzi różnicy miedzy tym zdjeciem a zdjeciem muzulmaniskiego bojownika w wieku lat kilku nie wie czym jest katolicyzm i czym różni się od chrześcijaństwa. Zdjecie jest kontrowersyjne, ale nie bluzniercze, wzywajace do nienawiści, czy  mordu w imię wiary itd. To zbyt daleko posunięta interpretacja i nie mająca nic wspolnego z katolicyzmem. Zdjęcie jest pozowane, ale ja nie widzę w nim manipulacji dzieckiem. Ot zdjęcie z przesłaniem. Niektorym się podoba a niektórym nie. Robienie z tego tematu dnia jest głupotą. 
  • " Przeczytałam wpisy na fanpage'u u franciszkanów,  większość z piszących jest niewierząca" - skąd możesz to wiedzieć, każdy z tej rzekomej większości podawał taką informację? i Ty pouczasz o nadinterpretacji?  :D zresztą skoro nie widzisz w takim zdjęciu manipulacji dzieckiem i instrumentalnego traktowania, to co Ci tu tłumaczyć. 
    Podziękowali 1beatak
  • @Paprotka a co sądzisz o twórczości fotograf  Livingstone , nie dam linka bo będzie , że propaguję nieprzyzwoitą sztukę, wpisz w Google Jaqueline Livingstone son. Była w Polsce wystawa, publiczna i dyskusja czy to tak można czy już przesada. Mnie się zdjęcie Magdy nie podoba, w ogóle to Jemen gloduje podobno.
  • @Paprotka bo wypowiadają sie jak niewierzący. Piszą o wierzeniach ludowych, o kosciele jako sekcie, praniu mózgu, o strzelaniu do pedofili w surannach w kontekście zdjęcia,  o sukienkowych itp. Tak nie piszą oburzeni katolicy.
  • Są i takie komentarze. Pojedyncze, nawet nie wśród tych najbardziej popularnych pod postem. Większość w ogole nie wspomina o sukienkowych ani pedofilach. Wymyślaj dalej :) 
  • No są jeszcze tacy którzy jak Ty porównują dziewczynkę do islamakich bojowników.  Powiedziałabym większość.  Jak wspomniałam i terpretacja naciagana dość mocno.
  • Nie chcesz by ci właził, nie fotografuj dziecka upozowanego jak dzieci islamskich ekstremistów :) 
  • Odrobinka powiedział(a):
    No są jeszcze tacy którzy jak Ty porównują dziewczynkę do islamakich bojowników.  Powiedziałabym większość.
    Sorry ale zwyczajnie kłamiesz. Szkoda mi czasu na robienie screenow.  wystarczy przejrzeć główne wątki pod tamtym postem.
  • Paprotka powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    No są jeszcze tacy którzy jak Ty porównują dziewczynkę do islamakich bojowników.  Powiedziałabym większość.
    Sorry ale zwyczajnie kłamiesz. Szkoda mi czasu na robienie screenow.  wystarczy przejrzeć główne wątki pod tamtym postem.
    Przejrzałam. Każdy widzi co chce. 
  • mader powiedział(a):
    Czytam o prześladowaniu Kościoła w Chinach. To już nie są represje, to jest jawne niszczenie do gleby.
    A kto to zaczął? Kto uznał tzw. Kościół Państwowy "dla dobra Chińczyków"?

     Bardzo ciekawy temat  Przeczytalas moze artykul (podrzuc prosze link) ? czy moze ksiazke (podaj prosze tytul) ? tez bym chetnie cos sie na ten temat dowiedziala

  • A Kukiz startuje z list PSLu. Wiekszej wolty chyba nie było do tej pory.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • ktoś tu pisał, że dziecko na Marszach Równości z tęczową flagą to nie w Polsce.

  • Ktoś odnosił się do konkretnego wklejonego zdjęcia.
    Czy dzieci z tęczowymi flagami na marszach są bardziej zmanipulowane niż te na pikietach antyaborcyjnych czy jakichś marszach konserwatystów?
  • edytowano sierpień 2019
    co sadzicie o aferze podkarpackiej ?
    edit  od 2010 roku 3 swiadkow nie zyje dzis udalo sie odratowac kolejnego ... :o troche przerazajace  :(   po twitterze krazy teoria ze bylo wiele nagran osob bardzo wysoko postawionych
  • Jak nie byłam nigdy zwolenniczką teorii spiskowych tak w to samobójstwo jakoś trudno mi uwierzyć... 
  • Monika73 powiedział(a):
    Jak nie byłam nigdy zwolenniczką teorii spiskowych tak w to samobójstwo jakoś trudno mi uwierzyć... 
    A mnie zdumiewa,ze "specjaliści " od seryjnych samobójców jakos tak teraz milczą...
    Został jeszcze jeden świadek,aktualnie na oddziale psychiatrycznym. Zapewne też zrobi sobie kuku na wieczność. 
    Obrzydliwe to wszystko. To nie teoria spiskowa,a polityka. Brudna,bez względu na przynależność 
    Podziękowali 1Monika73
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.