Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trolle/hejterzy pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości?

2456710

Komentarz

  • Maciek_bs powiedział(a):
    Ciekawe jest to, skąd ta pani zdobywała kompromitujące informacje o sędziach. Wygląda na to, że jest ktoś, kto gromadzi takie dossier. Miejmy nadzieję, że sprawa w sądzie to wyjaśni.
    wysysała je z palca 
    wiceminister podaje się do dymisji a Ty pleciesz że to pewnie jakieś bzdury matko! tobie tez płacą czy wysłałeś mózg na dłuższe wakacje?
  • beatak powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Przecież napisałem, że słusznie go wyrzucili z rządu.

    Bardzo podobało mi się załatwienie sprawy Kuchcińskiego. Niezależnie od dymisji tworzy się regulacje, które pozwolą eliminować takie nadużycia w przyszłości. Jakoś wcześniej nikomu się nie chciało tego zrobić, bo wszystkie partie korzystały na możliwości wożenia krewnych i znajomych rządowymi samolotami.
    Ale nie w ramach instrukcji HEAD.

    I szkoda, że trzeba było aż regulacji, by politycy ,,lepszej zmiany,,  nie robili rzeczy, które są bardzo wątpliwe moralnie.
    przecież te regulacje już były jak latali i oni jej złamali! był wyraźny zapis kto może być na pokładzie takiego samolotu! i nie byli w nim wymienieni członkowie rodziny 
    a to że zapowiedzieli stworzenie nowych regulacji to zwykły wybieg, żeby stowrzyć wrażenie, ze niby coś było nieuregulowane .... 
    Podziękowali 1beatak
  • Od jakiej daty są te regulacje?

    BTW jeśli ktoś robi tego typu farmę trolli, to przepraszam, ale jest amatorem. Nie wiem czemu się nim podniecać...
  • edytowano sierpień 2019
    nie oszukujmy sie - wladza demoralizuje
    wiceminister utrzymywal kontakty z trollem internetowym - fatalnie albo nawet i gorzej niz fatalnie
    zlozyl dymisje i wytoczyl sprawe - jego prawo
    z oswiadczen wynika ze wczoraj przed dymisja wiceministra Emilia miala juz 3 pelnomocnikow wiec sprawa szybko wytoczona ale i ona sie szybko zabezpieczyla
    mysle ze poprzednia wladza tez korzystala z takich uslug, korzysta obecna i beda korzystac nastepne (tylko lepiej sie zabezpiecza)
    mysle tez ze dokladnie tak samo jest z opozycja - tez korzystala, korzysta i bedzie korzystac
    a tak z innej beczki - czytam, ze tu powinna wejsc prokuratura - znajacy temat z jakiego paragrafu ? - pytam z ciekawosci bo sie zastanawiam jaki zarzut w takiej sytuacji ?


  • edytowano sierpień 2019
    Czemu? Bo to na najwyższych szczeblach władzy!!! I to gdzie w Ministwrstwie Sprawiedliwości, przy regulacjach gdzie min spr stoi na czele Prokuratury i jest zwierzchnikiem wszystkich prokuratorów! I kto to robił? Cudowni sędziwie dobrej zmiany delegowani do ministerstwa. 
    Bagatelizowanie tego jest dla mnie niezrozumiałe. Czy naprawdę tak trudno to zrozumiec? 

    Sprawa z Kuchcińskim - super załatwiona, co z twgo ze przez lata to robił i jakoś nikt nie zauważył i to kto Marszałek Swjmu, ale jest ekstra bo wprowadzono regulacje. Afera w KNFie, super został zdymisjonowany. Wszystko to pojedyncze osoby, coś wyjdzie na jaw, wiec buch dymisja konkretnej pojedynczej osoby, żadnego wyjaśniona, odpwoedzialnosci politycznej, nic... zresztą, co ja będę tłumaczyć, to jest przecież oczywiste. No ale za Platformy... wiadomo.... i po dyskusji. Nie, za PO psucie państwa nie obywało się w tak arogancki sposób, poza tym to nie ma znaczenia, twraz rządzi PiS i to od 4 lat o rozwala państwo na skale niespotykana. 
    Podziękowali 3beatak Monika73 Izka
  • monia3 powiedział(a):
    nie oszukujmy sie - wladza demoralizuje
    wiceminister utrzymywal kontakty z trollem internetowym - fatalnie albo nawet i gorzej niz fatalnie
    zlozyl dymisje i wytoczyl sprawe - jego prawo
    z oswiadczen wynika ze wczoraj przed dymisja wiceministra Emilia miala juz 3 pelnomocnikow wiec sprawa szybko wytoczona ale i ona sie szybko zabezpieczyla
    mysle ze poprzednia wladza tez korzystala z takich uslug, korzysta obecna i beda korzystac nastepne (tylko lepiej sie zabezpiecza)
    mysle tez ze dokladnie tak samo jest z opozycja - tez korzystala, korzysta i bedzie korzystac
    a tak z innej beczki - czytam, ze tu powinna wejsc prokuratura - znajacy temat z jakiego paragrafu ? - pytam z ciekawosci bo sie zastanawiam jaki zarzut w takiej sytuacji ?


    Najlepsze jest to,  że prokuratur generalny to Ziobro, który pewnie będzie sam siebie kontrolował!

    Podziękowali 1Monika73
  • edytowano sierpień 2019
    Wiesz, ze poprzednia władza tak robiła? Nie, nie wiesz, wiemy za to ze robi to ta. Poza tym powtórzę to po raz kolejny, poprzednio przynajmniej teoretycznie prokuratura była niezależna, twraz Min Spr jest jednocześnie Prok Generalnym! I ten prokurator obsadza prezesów sądów, kontroluje wszystkich prokuratorów, może przejąć każdą sprawę, o i będzie tez nadzorował sprawę farmy trolli w swoim własnym ministerstwie! Nie widzisz różnicy? 
    Jaki zarzut? Pierwszy jaki przychodzi do głowy udostępnienie danych wrażliwych i objętych ochrona osobom trzecim. Przekroczenie uprawnień służbowych, sprzeniewierzenie się itp itd. Wiele tego jest. 
    Podziękowali 2beatak Monika73
  • > rządzi PiS i to od 4 lat o rozwala państwo na skale niespotykana

    Oczywiście. Najniższy deficyt, najniższe bezrobocie, wielkie transfery społeczne dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego. Ale dla Ciebie rozwala, bo jeden sędzia się pokłócił z drugim.
    Podziękowali 3Malia PawelOdOli Aniela
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > rządzi PiS i to od 4 lat o rozwala państwo na skale niespotykana

    Oczywiście. Najniższy deficyt, najniższe bezrobocie, wielkie transfery społeczne dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego. Ale dla Ciebie rozwala, bo jeden sędzia się pokłócił z drugim.
    Czyli w imię teoretycznie wyższych celów (niski deficyt, niskie bezrobocie, itp) usprawiedliwiamy machlojki, szantaże, łamanie prawa, łamanie człowieka, kłamstwa (loty), oszustwa (loty) , robienie oszczerczych/trollingowych kampanii przeciwko osobom niewygodnym i niepopierających refom/deform.
    Podziękowali 2Monika73 Anka
  • ok Anka - o to mi chodzilo - jakie zarzuty mozna postawic
    co do reszty - odnosnie poprzedniej wladzy czy opozycji wyraznie napisalam ze to moja opinia jest i tyle - 
    kto bedzie badal sprawe nie wiesz - moze wybory wygra POKO  - albo w ostatniej chwili pojawi sie kolejny genialny Petru - na tej sprawie PIS straci wyborcow

  • Łamanie praw człowieka? A gdzie opozycji było lepiej, jak u Kaczyńskiego? Mam przypomnieć filmik z policjantem, który kopie w twarz uczestnika Marszu Niepodległości? A może aresztowanie internauty, który założył stronę przeciwko Komorowskiemu? Zmuszanie kibiców, aby robili nago przysiady za to, że śpiewali "Donald matole"? Opozycja żyje teraz jak pączki w maśle.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Łamanie praw człowieka? A gdzie opozycji było lepiej, jak u Kaczyńskiego? Mam przypomnieć filmik z policjantem, który kopie w twarz uczestnika Marszu Niepodległości? A może aresztowanie internauty, który założył stronę przeciwko Komorowskiemu? Zmuszanie kibiców, aby robili nago przysiady za to, że śpiewali "Donald matole"? Opozycja żyje teraz jak pączki w maśle.
    Przypomnij, chętnie zobaczę, nie wiedziałam tych filmików. Zwłaszcza te przysiady poproszę.
  • A co do "teoretycznie wyższych celów" - cieszę się, że jesteś zamożną osobą, ustawioną w życiu, na dobrze płatnym stanowisku, której te "cele" do niczego nie są potrzebne. Ale milionom naszych rodaków tak dobrze nie było.
  • edytowano sierpień 2019
    Maciek_bs powiedział(a):
    A co do "teoretycznie wyższych celów" - cieszę się, że jesteś zamożną osobą, ustawioną w życiu, na dobrze płatnym stanowisku, której te "cele" do niczego nie są potrzebne. Ale milionom naszych rodaków tak dobrze nie było.
    I w związku z tym,żeby tym milionom zrobić dobrze, można robić te wszystkie wymienione przeze mnie rzeczy.
    Zamożna nie jestem, pracuję w szkole, podejrzewam, że mam mniej niż Ty.
  • @Anka - i obecna opozycja korzysta z trolli - dlaczego na ich listach znalazla sie Klaudia Jachira - za co dostala sie na liste ? tak dostrzegam roznice - ale tez nie mam watpliwosci, ze opozycja z takich uslug korzysta
    Nie bronie sprawy wiceministra czy innych osob pracujacych w ministerstwie - powinna wlasnie byc dymisja i rzetelne wyjasnienie calej sprawy od a do z tak by nie zostalo cienia watpliwosci a osoby winne ukarane

    i co to znaczy zacutuje z Twojego postu  "Poza tym powtórzę to po raz kolejny, poprzednio przynajmniej teoretycznie prokuratura była niezależna,.." ? co to znaczy teoretycznie? ona powinna byc poprostu niezalezna !
    straszne co piszesz .... najwazniejsze ze na papierze byla niezalezna- ze stworzono pozory dla zwyklego Kowalskiego ? :'(


    Podziękowali 1Malia
  • Relacje i to portalu, który nie jest ani wiarygodny, ani wbrew pozorom niezależny. Rozumiem, że ci bici złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 
    A filmik kogo przedstawia? Bo ja osobiście tych łysych panów nie chciałabym spotkać na swojej drodze.
  • Kibice dostali potem 300.000 odszkodowania od Skarbu Państwa, więc to nie była kwestia portalu.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Kibice dostali potem 300.000 odszkodowania od Skarbu Państwa, więc to nie była kwestia portalu.
    Skąd masz te dane o odszkodowaniach?

  • edytowano sierpień 2019
    monia3c „teoretycznie”, bo nie chce mi się tutaj pisać a co za PO, odnoszę się do postanowień ustawowych, obecnie nie jest nawet teoretycznie, bo powtórzę jeszcze raz Ministwr Sprawiedliwości jest jednocześnie zwierzchnikiem i nadzoruje wszystkich prokuratorów, może przejąć każdą sprawę itp. 
    I cieszę się ze widzisz różnice, miedzy rządzącymi  którzy maja pełnie władzy, kontrolują i sady i prokuraturę i telewizje publiczną, a opozycje. Bo to naprawdę kluczowa różnica. 

    Taaak. Póki mamy co jeść, q gospodarka jest ok, można wszystko. Zdaje sobie sprawę, ze to co ludzi dopiero przekonuje to pusty żołądek, a nie jakieś głupie wolności. Niszczenie Państwa - niszczenie instytucji Państwowych. No i wyobraźmy sobie ze teraz do tak ustawionych instytucji wkracza znienawidzona przez was partia i wszystko to pięknie wykorzystuje.... bo dlaczego nie. 
    Wspomne tutaj jeszcze tylko o zmianach w kpk, które prezydent bez zająknięcia podpisał, np konieczność uprawomocnienia się orzeczenia o poręczeniu dla osoby tymcz aresztowanej.... poeknie, zależna prokuratura i wszywanie wypuszczenia oskarżonego. Państwo prawa pełna gębą .... 
    Podziękowali 1beatak
  • Widzisz Ty uwazasz ze to PIS spowodowal upadek zasad, rozpasanie itd a wczesniej to byly jakies drobne incydenty
    Ja uwazam ze dokladnie tak samo bylo wczesniej - takie samo dno moralne - tylko media byly znacznie bardziej przychylne wladzy( nie oszukujmy - wczesniej i publiczna i prywatne sprzyjaly partii rzadzacej)  a media socjalne jeszcze nie byly tak rozwiniete - stad teraz mamy takie newsy a wczesniej nie
    Uwazam ze to procedery trwajace od wielu lat - teraz widzimy jak to wyglada i wygladalo  - i to jest bardzo przygnebiajacy obraz
    Rozumiem tez ze mozesz uwazac ze wczesniej bylo inaczej - ja uwazam ze bylo dokladnie tak samo tyle ze my - obywatele mniej wiedzielismy
  • nawet jeśli wcześniej też tak było to co? oni mogli to my też? no przecież miało być teraz inaczej, UCZCIWIE... oni kradli to my też możemy? oni przynajmniej nie kradli z Bogiem na ustach. 
    Podziękowali 1beatak
  • edytowano sierpień 2019
    przeciez napisalam ze to przygnebiajacy obraz
    czy gdzies napisalam ze jek jedni tak robili tzn ze drudzy tez tak moga ?
    nooooo prosze Was - czytac ze zrozumieniem prosze - 
    chodzilo mi o to ze patrzac na obecna scene polityczna wyglada to kiepsko

  • @monia3 to nie było do Ciebie :) to ogólnie na komentarze typu : "a za PO, PSL to było...."
  • "wyobraźmy sobie ze teraz do tak ustawionych instytucji wkracza znienawidzona przez was partia i wszystko to pięknie wykorzystuje"

    Konstrukcja III RP jest taka, aby żadne demokratycznie wybrane ciało nie miało możliwości pozbawienia wpływów postkomunistów i ich następców. Dlatego nie udała się lustracja, ani skazanie komunistycznych zbrodniarzy. Dlatego duża część najbogatszych Polaków, którzy trzymają w rękach nasz przemysł, to dawni współpracownicy SB. Dlatego większość mediów jest wroga uniezależnieniu się Polski od tych zależności. Przykład Gazety Wyborczej jest wręcz modelowy. Dlatego nie ma strachu, że postkomuniści wkroczą do instytucji je wykorzystają. Oni tam już są od 1989 roku i je wykorzystują. Walka toczy się o to, czy Polscy będą mieli możliwość dokonania przy urnie wyborczej wymiany kadr na takie, jakie im odpowiadają.
    Podziękowali 3Malia Monira Rogalikowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.