Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trolle/hejterzy pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości?

1356710

Komentarz

  • Ci którzy w tym wątku posługują się kalkami z GW typu "psucie państwa", "podważanie zaufania do wymiaru sprawiedliwości", niech mi napiszą So whaaaat???? Za dwa miechy pójdziecie głosować na Wiosnę Biedronia, PO czy strzelicie focha i nie będziecie głosować w ogóle ku równej uciesze III RP? 

    Naprawdę o stany depresyjne przyprawia mnie fakt, jak łatwo można to społeczeństwo zmanipulować. Nic dziwnego, że Ci którzy jednak chcą coś zmienić muszą lawirować i ocierać się o metody swych przeciwników.
    Podziękowali 2Zuzapola Polly
  • A Ci, którzy uważają, że nie są zmanipulowani, niech zrobią jednak pewnego rodzaju inwentaryzację i zobaczą jak media relacjonują (lub zaniechają tego) wypadki, afery obyczajowe różnych elit:
    1. Durczok - 2,6 promila, rozbija auto na austostradzie - nawet nie w areszcie, niektórzy jeszcze go bronią
    Szydło spowodowała kolizję na trzeźwo, przy tym poszkodowany przekroczył prędkość, przyjela punkty karne, mandat. Zyczliwi dziennikarze śmieją się do rozpuku, temat przez 3 dni nei zchodzi z GW
    2. Producent filmowy z elity III RP jest arogancko ponad przepisami, urządza zakazany nocny rajd po Mazurach, z kochanką, na łajbie narkotyki. Główne gazety jakoś oszczędnie ze szczegółami wypadku. Rzeczy o których tu piszę to info z lokalnej gazety. Reszta morda w kubeł, nikt nie próbuje wywiadów z wdową ani rodzicami etc. Szanują żałobę. A teraz powiedzcie mi co by było gdyby na tej motorówce był Jaki lub Ziobro?
     
  • Aaaa, najważniejsze bym zapomniała napisać:
    3. Pedofilia w kościele i pedofilia w środowiskach artystycznych. Tu chyba szczegółów podawać nie muszę.
    Podziękowali 3Polly Gabcio Milamama
  • jukaa powiedział(a):
    Ale po to głosuję na partię mającą się za strażnika moralności, żeby nie ocierała się o metody przeciwników, którzy moralność mają w D. A ta wręcz powiela i doskonali, nie tylko ociera. 
    lepiej bym tego nie ujęła :)
  • jukaa powiedział(a):
    Ale po to głosuję na partię mającą się za strażnika moralności, żeby nie ocierała się o metody przeciwników, którzy moralność mają w D. A ta wręcz powiela i doskonali, nie tylko ociera. 
    A złapana za rękę mówi, że ,,PO i PSL....'' (partie te nie rządzą już od 5 lat)
  • No dobra, so whaaaat? Czyli 1. Wiosna? 2. PO? 3. nie głosuję? 4. jakaś inna opcja?
  • @Malia nie chodzi o to żeby innych wybierać ale żeby ci którzy sobie gęby uczciwioscią i moralnością wycierają stosowali się do własnych haseł. 
  • Malia powiedział(a):
    No dobra, so whaaaat? Czyli 1. Wiosna? 2. PO? 3. nie głosuję? 4. jakaś inna opcja?
    Może na początek przestać wiecznie usprawiedliwiać wszelkie wykroczenia tej władzy? Zacząć patrzeć na ręce? Zadawać pytania? Patrzeć krytycznie na to, co jest złe?
    Tak chętnie niektórzy piętnują źdźbło w oku mniej lubianego/nie dającego 500 plus bliźniego, że faktycznie sankcjonują złe i podłe rzeczy, które się dzieją.
  • jukaa powiedział(a):
    Ty mi powiedz, bo nie wiem. Gdzie się nie obrócę, wszędzie dupa  :s
    Ależ ja chętnie się wypowiem. Zagłosuję na PiS. Jestem świadoma, że jest to wybór nieidealny. Nigdy nie jest.
    Podziękowali 2Polly Aniela
  • Nie, za PO psucie państwa nie obywało się w tak arogancki sposób, poza tym to nie ma znaczenia, twraz rządzi PiS i to od 4 lat o rozwala państwo na skale niespotykana. 
    ---
    Jak rządził kiedyś tam to tvn też mówiło, że afera za aferą. 


    Aroganckie to były wypowiedzi na tasmach u sowy, to było amber gold, trupy odzyskujące kamienice, współpraca z WSI i wciepanie do SN samych platfusów, a nie jakas mesendżerująca Emilia, której się nudzi i siedzi na social mediach...
  • @PawelOdOli a “przytulenie” 100 mld zlotych ze skarbu panstwa? Tak, 100 mld. W wolnej  chwili wkleje Moj Wykres.
  • a ja zapytam po raz kolejny czy to co robili poprzednicy jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem dla złodziejstwa i skurw...ństwa obecnej władzy? 
    Podziękowali 1Malia
  • kitek powiedział(a):
    a ja zapytam po raz kolejny czy to co robili poprzednicy jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem dla złodziejstwa i skurw...ństwa obecnej władzy? 
    Ależ oczywiście, że tak.
  • kitek powiedział(a):
    a ja zapytam po raz kolejny czy to co robili poprzednicy jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem dla złodziejstwa i skurw...ństwa obecnej władzy? 
    Jakieś fakty o tym złodziejstwie? Tylko proszę bez lotów marszałka bo to nawet śmieszne nie jest, że ludzie się na złapali. No chyba, że dasz przykład jednego czy drugiego pomniejszego urzędnika, który już tym urzędnikiem nie jest. Jeżeli oczekujesz, że 100% urzędników państwowych będzie kryształowo czystych, to dyskusja z Toba jest bezprzedmiotowa.

  • edytowano sierpień 2019
    Malia powiedział(a):
    kitek powiedział(a):
    a ja zapytam po raz kolejny czy to co robili poprzednicy jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem dla złodziejstwa i skurw...ństwa obecnej władzy? 
    Jakieś fakty o tym złodziejstwie? Tylko proszę bez lotów marszałka bo to nawet śmieszne nie jest, że ludzie się na złapali. No chyba, że dasz przykład jednego czy drugiego pomniejszego urzędnika, który już tym urzędnikiem nie jest. Jeżeli oczekujesz, że 100% urzędników państwowych będzie kryształowo czystych, to dyskusja z Toba jest bezprzedmiotowa.

    Wiceminister sprawiedliwości i inni jego współpracownicy zamieszani w hejt internetowy to nie są pomniejsi urzędnicy. Urzędnikiem to jest pani  w jego sekretariacie, a nie on. A kos\zt bezprawnych lotów Kuchcińskiego z instrukcją HEAD (radzę się zapoznać z kosztami takich lotów) to kwota, która mogłaby postawić na nogi oddział onkologii dziecięcej lub bardzo ułatwić życie niepełnoprawnym dorosłym dzieciom matek, które strajkowały w sejmie, gdy pan Kuchciński był marszałkiem i zagradzał im dostęp do łazienek lub wind.
  • Jezuicka zasada: cel uświęca godne środki. PiS stosuje: cel uświęca środki. Środki amoralne. Pytanie kiedy będzie zgoda na np. strzelanie do ludzi bo to będzie przecież środek do osiągnięcia wyższego celu... 
    Podziękowali 1beatak
  • kitek powiedział(a):
    a ja zapytam po raz kolejny czy to co robili poprzednicy jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem dla złodziejstwa i skurw...ństwa obecnej władzy? 
    kitek - przestań oglądać tvn i nie kąsaj ręki która cię karmi
    porównywanie obecnej i poprzedniej władzy to kompletna aberracja umysłowa
    trudno to nawet komentować
  • edytowano sierpień 2019
    onet - sronet- złomnet
    też mi wiarygodne niemieckie źródło, ostatni kilka razy przepraszali za sianie kłamstwa
    nie nakręcajcie się Onetem
    dawno mnie tu nie było i widzę że niektórzy wielodzietni tęsknią za dawnymi jedynie słusznymi czasami, ręce opadają - kociary poglądy znam ale kitek i jakaś Izka - kto to w ogóle jest??? Na forum od 2010 ale nie kojarzę
    strzelanie do ludzi... jakbym czytał wypociny Wałęsy
    ogarnijcie się ludzie macie jakąś amnezję totalną iczy tvn zrył wam berety - niestety nie te moherowe
    nawet nie macie tyle inteligencji aby myśleć samodzielnie a nie łykać co wam Niemcy podrzucą?
    może sami wytropicie jakąś aferę zamiast podniecać się złomnetem?
    Podziękowali 1Malia
  • Mhm. Onet sronet złomnet,a jednak coś jest na rzeczy,czyż nie? 
    Oczywiście,wizja kraju z ekranu TVP, trwam wygląda oczywiscie sielankowo. I oczywiście tylko ci,co oglądają tvn mają szyte berety.  Oczywiście  :D
  • ty TVP nie oglądasz więc się nie wypowiadaj.
    Bo w TVP pokazali że doradczynią prezydenta Warszawy jest kobieta która otruła ks.Blachnickiego 
    a ty o tym nie wiesz ale podniecasz się jakąś alkoholiczką hejterką  wyciągniętą przez sroneta.
    Pamiętaj kto jest właścicielem tego badziewia
    Podziękowali 1Malia
  • nie rozumiem w ogóle jak Polka (Polka?) może oglądać i cytować wrogie media.
    tak - wrogie.


    Podziękowali 1Malia
  • Prayboy powiedział(a):
    nie rozumiem w ogóle jak Polka (Polka?) może oglądać i cytować wrogie media.
    tak - wrogie.


    Na szczęście nie wszyscy wszytko muszą rozumieć. 
  • No więc na kogo chcecie głosować, skoro PiS Was tak odrzuca?
    Podziękowali 1Malia
  • edytowano sierpień 2019
    ręce opadają
    zamiast dawnego forum - forum peowskie
    buee
    jak to się mówi - w d... się poprzewracało

    Podziękowali 3Malia M_Monia Aniela
  • "Groteskowe są też rozważania, jakie to wielkie zbrodnie ujawnienia tajemnic i danych osobowych wiążą się z najnowszą aferą. Przecież uczestnicy (łącznie z Emilią) to ludzie z jednego kręgu towarzyskiego, często kiedyś przyjaciele, odwiedzający się domach, spędzający razem czas wolny, co potwierdziła choćby największa „ofiara” afery, czyli sędzia Krystian Markiewicz, prezes Iustitii. Nie trzeba robić przecieków z akt i kwestionariuszy osobowych, żeby dostać numer telefonu bądź adres, skoro ci ludzie mają to w swoich smartfonach albo pamiętają w związku ze składanymi wizytami. Na takiej samej zasadzie informacjami wymieniają się inne grupy zawodowe i towarzyskie, z dziennikarzami na czele. Tu nie są potrzebne żadne wycieki tajemnych danych."

    https://wpolityce.pl/polityka/460416-to-nie-spisek-czy-mafia-lecz-raczej-wojenki-amatorow
  • No właśnie. A ujawnienie  listy z poparciem sędziów to pomoc problem.
    Podziękowali 2beatak Monika73
  • Już nawet Gość Niedzielny krytykuje nieujawnienie tych list.... Numer sprzed 2 tygodni. 
  • edytowano sierpień 2019
    afera trolli - szkoda że nie afera krasnali - jak opozycja taka afera, paradne

    kasta sędziowska jest do zaorania
    nie mogę się doczekać kiedy zabiorą się za uniwersytety, instytucje kultury i obce media.
    Ale to już plan na następną kadencję - odzyskać Polskę z łap postkomuszej nomenklatury i wrogich sił

    W jeszcze kolejnej kadencji - zmiana konstytucji.
    Wiadomo - zawsze będzie garstka ludzi którzy tęsknić będą za dawnymi dobrymi (dla nich) czasami - ale na szczęście większość obywateli już wie kto chce ich dobra a kto chce chronić wypracowane lub zdobyte z nadania przywileje.

    Grupy sędziowskie, akadamickie, instytucji kultury są krzykliwe choć nieliczne - bo mają swoje obce media do dyspozycji i dyżurne pseudoautorytety.

    Ale ludzi dobrej woli jest więcej i nakryjemy ich beretami


    ;-P

    Podziękowali 2Zuzapola Pioszo54
  • Prayboy powiedział(a):
    kasta sędziowska jest do zaorania
    nie mogę się doczekać kiedy zabiorą się za uniwersytety, instytucje kultury i obce media.
    Ale to już plan na następną kadencję - odzyskać Polskę z łap postkomuszej nomenklatury i wrogich sił

    W jeszcze kolejnej kadencji - zmiana konstytucji.
    Wiadomo - zawsze będzie garstka ludzi którzy tęsknić będą za dawnymi dobrymi (dla nich) czasami - ale na szczęście większość obywateli już wie kto chce ich dobra a kto chce chronić wypracowane lub zdobyte z nadania przywileje.

    Grupy sędziowskie, akadamickie, instytucji kultury są krzykliwe choć nieliczne - bo mają swoje obce media do dyspozycji i dyżurne pseudoautorytety.

    Ale ludzi dobrej woli jest więcej i nakryjemy ich beretami


    ;-P

    Pana Piotrowicza też nakryjecie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.