Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trolle/hejterzy pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości?

1235710

Komentarz

  • beatak powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    Ktoś tu wcześniej zadał pytanie krytykującym Pis na kogo w takim razie będą głosować. Możecie odpowiedzieć? Autentycznie ciekawi mnie na kogo głosuje katolik nieznoszący obecnej władzy. Wszyscy na Konfederację? A może Kukiz? Tylko tu problem się zrobił ostatnio, bo Psl głosował i za aborcją i za in vitro. A może nie głosujecie wcale?
    Czyżbyś chciała zasugerować, że katolik musi głosować na PIS? 
    No jasne, i jeszcze wielbić lody waniliowe, jeździć do pracy na hulajnodze, omijać parki wodne a na dobranoc czytać tylko Mrożka. Wszystko to przecież wynika z mojej wypowiedzi. Jak mogłam nie zauważyć?
    Podziękowali 1Aneczka08
  • edytowano sierpień 2019
    Ps. Lubię lody waniliowe, serio. Katolicyzm zapewne mocno to determinuje.
  • Z Twoich wypowiedzi wynikają różne rzeczy, nie wszytko jest dla mnie jasne, stąd moje pytanie. Natomiast pytanie ,,Na kogo głosuje katolik nie popierający PISU'... sugeruje Twoje zaskoczenie i stwierdzenie, że nie ma innych opcji dla katolika. Tak to zrozumiałam. 
  • Generalnie nie ma opcji dla katolika do wyboru, jesli ten aspekt ma być decydujący.
  • edytowano sierpień 2019
    @beatak, no więc uważam, że katolik powinien głosować na partię, która co najmniej nie zwalcza Kościoła, broni życia wszystkich obywateli, wartości rodziny, patriotyzmu, międzyludzkiej solidarności - krótko mówiąc, w jak największym stopniu jej program współgra z nauczaniem Kościoła. Ponieważ lewica i KO jawnie wypowiadają się przeciw chrześcijańskiemu porządkowi moralnemu - w mojej ocenie - odpada. Psl też, bo jako koalicjant nie odcinał się choćby od in vitro. No to zostaje Pis, Konfederacja, Kukiz albo brak głosu. Tak ja to widzę. Mnie osobiście, pragmatyzm i doświadczenie skutków, podkreślam - skutków i faktów, nie emocji, ostatniej kadencji, dyktuje wybór gracza, który ma szansę realnie te postulaty realizować. Pewnie, że nie w całości, niech będzie chociaż częściowo.
    A pytam, bo interesuje mnie odpowiedź, a nie dlatego że cokolwiek sugeruję. Nie nakręcaj się.

    Podziękowali 2M_Monia kiwi
  • Polly, to raczej Ty się nakrecasz. A przy tym opisujesz PIS , jakby to była partia z wartościami. Paradne.
  • Polly ma prawo uwazac ze ktoras partia jest partia z wartosciami - przedstawila swoja opinie
    Nie zauwazylam by cos nakrecala :-)

    Podziękowali 2Polly Rogalikowa
  • @beatak, nie, nie nakręcam się, po prostu odpowiedziałam na twoje pytanie. Rozumiem, że ty masz powód, by na moje nie odpowiadać. Tylko czemu niby ma służyć odbijanie piłeczki? Pasuję, ten typ dyskusji nie dla mnie.

    @Tomasz i Ewa, broni bardziej niż drugi z dużych (liczących się graczy) - przynajmniej nie finansuje in vitro. W tej kwestii wybór jest jaki jest. Dla mnie wygrywa.
  • Polly powiedział(a):
    Mnie osobiście, pragmatyzm  dyktuje wybór gracza, który ma szansę realnie te postulaty realizować. Pewnie, że nie w całości, niech będzie chociaż częściowo.


      Siebie zacytuję, dla czytających wybiórczo.
  • edytowano sierpień 2019
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Na razie jedna pani z Twittera, którą wykorzystano jako minę na Kaczyńskiego. Wiceminister podał się dymisji i wytoczył jej sprawę w sądzie.
    PiS to jednak amatorka. Nawet dyskretnie hejtować nie potrafią.

    T :)

    Zgoła wręcz przeciwnie. PiS to chyba pierwsza w Polsze taka technokratyczna partia; widać, że się kierują nastrojami społecznymi w sposób dotąd niespotykany, prawdopodobnie mocno wspierając się współczesnymi technologiami analizy danych w Internetach, fantastycznie dzielą społeczeństwo, mobilizując swój elektorat, mobilizując dotąd nieaktywnych wyborców. Przy takim poziomie zorganizowania opozycji i mediów robią zadziwiająco mało błędów, a popełnione - prostują.

    Jeśli jest tak, że na okres przed wyborami szykują jeszcze jakieś trupy z szafy opozycji, to się skończy większością konstytucyjną. 

    Wystarczy posłuchać rzecznika min sprawiedliwości, który spokojnym rzeczowym tonem tłumaczy, że te całe hejterstwa, to jest po prostu gówno co to wybiło w środowisku zwalczanej kasty, znienawidzonej przez zwykłego Kowalskiego. 
    Podziękowali 2Odrobinka Pioszo54
  • edytowano sierpień 2019
    Dlatego dla mnie wybór jest prosty. PiS jest tzw mniejszym złem. Nie głosuję na mniejsze zło.
  • PiS nie jest za aborcja. To Polacy nie sa jeszcze gotowi na ochrone zycia ciezko chorego, zazwyczaj niepelnospraenego fizycznie i umyslowo dziecka nienarodzonego. Oni musieliby sie przeciwstawic swoim wyborcom, mogliby stracic czesc elektoratu a nawet wladze za taki ruch bez przygotowania. Niestety, ale wierze ze to sie zmienia i wlasnie za rzadow PiS coraz wiecej rodzin zdecyduje sie urodzic takie dziecko bo to tez dar. Gdyby to dziecko mialo lat 5 najprawdopodobniej lekarze, rodzice i spoleczenstwo walczyloby a ze ma np 16 tc to sytuacja tego dziecka jest drametralnie rozna. Mam nadzieje ze to sie bedzie zmieniac.
    Podziękowali 1Polly
  • edytowano sierpień 2019
    A jakieś konkrety i przykłady na "kastowość" sędziów?
    Tylko bez kiełbasy,pendrive i wiertarki

    I analogicznie,poproszę o przykłady,jak przez 4 lata zostalo pozytywnie zreformowane sądownictwo
  • edytowano sierpień 2019
    A tu ciekawostka - Gazeta Wyborcza miała screeny Emilii już od wiosny. Pismo sędziego Wytrykowskiego


    Podziękowali 3Malia Pioszo54 Aneczka08
  • Ja nie miałam żadnych złudzeń że przed wyborami wybije szambo. Takie metody ma opozycja idącą do wyborów z haslami równości demokracji i wartości na ustach. Oderwanie od koryta było jednak bardzo bolesne.
  • @Aneczka08 szambo wyniki od strony opozycji? @Anawim zgodzę się i nie, co do umiejętności technokratycznych, napisałabym jeszcze niedawno, ze przecież to takie prostackie i prymitywne, ze przecież żaden myślący człowiek nie da się zbyć tekstem o rozgrywkach wewnątrz „kasty”, ze to to już pogrąży w oczach ludzi pos ostatecznie, a tutaj niespodzianka. Tak, zdecydowanie PiS ma lepsze wyczucie co do tego na ile może sobie pozwolić, co jak zostanie ocenione i jak daleko można powinąć się w propagandzie. 
  • > żaden myślący człowiek nie da się zbyć tekstem o rozgrywkach wewnątrz „kasty”

    Dziękuję za komplement :) Jako niemyślący tak właśnie uważam - są to sędziowskie zapasy w kisielu, które Wyborcza i Onet wyciągnęły w kampanii wyborczej. Dlatego wyciągam czipsy i czekam, aż teraz pokłóceni koledzy z Iustitii zaczną się nawzajem pozywać.

    Podziękowali 1Aneczka08
  • edytowano sierpień 2019
    @Anka
    no właśnie w Twoim wpisie wybrzmiewa wg mnie kluczowe dziel i rządź, które udało się zagospodarować PiSowi. Podział na warszaffke i prowincje, światły zachód i ciemnogrodzki wschód itd. 
    To jest o tyle zabawne, że ten podział robią właśnie ci, którzy uważają się za myślących, lepszych itd. nie mogąc się połapać, że dokładnie w ten sposób karmią słupki jaśnie panujących.

    A za tym się kryje jakiś resentyment, lustrzana, nieuświadomiona nienawiść ukryta pod płaszczykiem ą ę. 
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Ale te podziały się mocno pokrywają. Warszaffka zarabia tyle, że nawet jeśli dostaje 500+ to ma poczucie, że z jej podatków jest finansowana prowincja. 
  • Czytam, że prawniczka Emilii blokuje wszystkich na Twitterze. Wchodzę na jej profil, a tu...


  • Polka, adwokat, vege - tak się opisuje...
  • A na jej blogu KOD i walka z PiS-em. Typowa apolityczna prawniczka.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • A to na pewno ona?
  • A to mój wykresik pokazujący jak niektórzy dają sobie mózgi wyprać:

    wyjanienie: Corruption Perception index jest raportowany przez Transparency International (finansowane m. in przez Open society Sorosa). Dla Polski, CPI jest ustalany na podstawie wywiadów / kwestionariuszy z 10 żródłami  :D Im wyższy CPI tym teoretycznie kraj jest mniej skorumpowany lol.

    Dla @kociara @kitek @beatak itp. : CPI możecie sobie zinterpretować "co mówią o obecnej władzy na świecie"
  • A tu sędzia z Gliwic bez togi i łańcucha.


    Podziękowali 1Malia
  • To właśnie ten robiący karierę przy obecnej władzy, błyskotliwa :) 
    Podziękowali 1kociara
  • Jest nawet w komisji, którą minister jesienią zeszłego roku powołał do stworzenia nowego kodeksu etyki sedziowskiej. Jest w tej komisji też Piebiak)). 
    Podziękowali 3Laf2011 beatak kociara
  • I mąż Emilii))). 
  • Jak widać)). 
  • Zresztą też był na tej grupie WhatsApp Kasta, razem z Piebiakiem i innymi, ciekawe screeny są z ich korespondencji. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.