Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trolle/hejterzy pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości?

1468910

Komentarz

  • To ten - że zdjęcia które udostępnił Maciek, który pisał do Emi, żeby podała jaką chce kasę, to niejaki Tomek jej prześle tak, żeby nie było śladów)). Rozumiem, że to postulowany stan etyczny "dobrej zmiany". 
  • To pokazuje, jak bardzo środowisko sędziowskie potrzebuje demokratycznej kontroli i jak wielką szkodą były dziesięciolecia "niezależności". Mamy grupę porządnych sędziów, sam znam takich, ale potem zaczynają się Tuleye, Łączewscy, Żurkowie czy wreszcie ten z gołym siusiakiem. Wszystkich tych pajaców należy wywalić z branży i odbudowywać etos zawodowy, który zrujnowali. Nie może być tak, że idę do sądu, a tam siedzi działacz KOD, albo ekshibicjonista.
  • Ja też zostałam shejtowana po Woodstocku Uważasz Macjuv że to słusznie???? 
  • W sposób wedlug mnie obrzydliwy. Insynuacjie nic więcej... To ta sama vruoa ludzi, którzy hejtuja tych znanych  .. 
  • Ja uważam że sędziowie nie powinni się angażować publicznie w akcję kojarzone politycznie.
  • Nie popieram hejtowania kogokolwiek. 
  • "Finał sprawy? No taki, jak widać. Jeden wielki gnój, który został wyceniony przez jakość przyznanej „opieki prawnej”. Gdyby z tego szamba dało się coś czystego wyjąć i na tym ugrać, to Roman Giertych, Dubois albo Kalisz byłby pełnomocnikiem „hejterki”, a sama „hejterka” zrobiona na bóstwo jeździłaby od TVN, przez Polsat, do GW i odgrywała ofiarę „układu Ziobro”. Tymczasem „Emi” w mediach jest „hejterką”, jej pełnomocnicy: Ewa Stępniak i Konrad Pogoda, nazywają ją dokładnie tak samo, co więcej Pogoda publicznie mówi, że działania klientki są nie do obrony. Los „Emi” jest przesądzony, za dwie sekundy znów zostanie sama, bo nic więcej się niej nie da wycisnąć. Za to ludzie mogli zobaczyć cały smutny obraz środowiska, o którym piszę od lat i za co przez lata byłem uznawany za wariata."

    https://www.kontrowersje.net/za_afer_emi_nie_sta_adne_wsi_ale_wy_cznie_smr_d_s_dziowskiej_kasty_po_nazwiskach
    Podziękowali 2Malia Rogalikowa
  • Zdaje się, że pewne tematy mają ciąg dalszy.


    Podziękowali 1Aneczka08
  • A kto to jest 10 murzynkow???? I dlaczego zakładasz, że nie jest jeden z tych hejterow? O mnie też można niestworzone rzeczy przeczytać.... 
  • Kolejny wysyp trolli
    Podziękowali 1beatak
  • edytowano sierpień 2019
    Swoją drogą,takie czasy durne,ze można zadać idiotyczne pytanie typu " to mówicie,ze X już przestał  zdradzać żonę? " i w zasadzie nic się dalej nie dzieje. Pytacz W zasadzie nie ponosi za nic konsekwencji, bo przecież tylko pyta
  • Akurat Waldek Żurek jest tak pod ostrzałem rzecznika dyscyplinarnego, że jakoś nie sądzę, żeby się tak wystawiał.... Oczywiście, nigdy nie można być pewnym do końca nikogo, jednak  powoływanie się na jakiś niezidentyfikowanych internautów słabo do mnie przemawia. 
  •  Kilka razy rozmawiałam z nim osobiście i jest to człowiek który doskonale wie, jak wiele mu i jego rodzinie grozi. 
  • Ciekswy nick MS_Madzia - z Min. Sprawiedliwości? 
  • Internet obecnie zalewa fala fałszywek, mających roznyc całą tę aferę... Tak przynajmniej twierdzą moi koledzy, którzy w siedzą w temacie.... 
  • A prokuratura, pomimo zgłoszenia o możliwości popełnieniu przestępstwa w ogóle nie zabezpieczyla telefonow /komputerów osób podejrzanych ((.. Przecież jeśli te osoby są niewinne to możnaby to wykazać... 
  • Jeśli Emilia kłamie - też. 
  • "I szkoda, że trzeba było aż regulacji, by politycy ,,lepszej zmiany,,  nie robili rzeczy, które są bardzo wątpliwe moralnie."
    ---------------
    @beatak, cz Ty uważasz, że PiS to są jacyś nadludzie? :D
    Podziękowali 1Malia
  • Aniela powiedział(a):
    "I szkoda, że trzeba było aż regulacji, by politycy ,,lepszej zmiany,,  nie robili rzeczy, które są bardzo wątpliwe moralnie."
    ---------------
    @beatak, cz Ty uważasz, że PiS to są jacyś nadludzie? :D
    Nie, ale nie trzeba być nadczłowiekiem, by postępować przyzwoicie, zwłaszcza, gdy pełni się ważną funkcję i obiecywało się inne standardy. 
  • A tymczasem "Waldek" kontratakuje i walczy z własnym oświadczeniem majątkowym:


  • Ludzie są tylko ludźmi, a do władzy jeszcze specyficzne grono się garnie, zawsze się znajdą tacy owacy, ale najgorzej jak są na samej górze i się śmieją , że Polska istnieje teoretycznie...
    Podziękowali 1Aniela
  • Jeśli nie wiedział,  to świadczy tylko o tym, jak słaby jest nadzór  w podległe mu instytucji.  Przecież wiceminister był jego najbliższym wspolpracownikiem.
  • Może by się okazało, że coś wiedział, ale jak ewentualne śledztwo ma prowadzić podlegla mu prokuratora, to trochę słabo :) 
    Podziękowali 1beatak
  • Bea powiedział(a):
    Nie. Nie są nadludźmi ale obiecali, że będą postępować inaczej. I jak widać na obiecankach się skończyło
    Nie, postępują zupełnie inaczej. Dziwię się, że tego nie widzisz. 
  • beatak powiedział(a):
    Jeśli nie wiedział,  to świadczy tylko o tym, jak słaby jest nadzór  w podległe mu instytucji.  Przecież wiceminister był jego najbliższym wspolpracownikiem.
    "Wiedział" - niedobrze
    "Nie wiedział" - niedobrze
  • Aniela powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Jeśli nie wiedział,  to świadczy tylko o tym, jak słaby jest nadzór  w podległe mu instytucji.  Przecież wiceminister był jego najbliższym wspolpracownikiem.
    "Wiedział" - niedobrze
    "Nie wiedział" - niedobrze
    Dokładnie tak.
  • I dlatego właśnie Twoja retoryka służy sukcesowi opozycji. Naprawdę tego chcesz? Dobrze Ci się żyło za rządów Millera i Tuska?
  • Niedobrze byłoby aby retoryka zastępowala prawdę i uczciwość 
    Podziękowali 1beatak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.