Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łódź nocleg poszukiwany

Jedziemy na spontana do Łodzi. Czy możecie polecić jakiś nocleg? Tylko do jutra, czyli 1 noc, dla rodziny z dziećmi. 

Komentarz

  • Upne sobie. Może ktoś coś poleci? 
  • Kiedyś z koleżanką nocowałyśmy w schronisku szkolnym właściwie na starówce (jakieś 10 min. z buta do oo. jezuitów), ale zupełnie nie pamiętam, jak tam z warunkami dla dzieci.

    Podbijam :) 
    Podziękowali 1blaekie
  • @blaekie schronisko młodzieżowe przy ul. Legionów Ciocia ostatnio tam nocowała i chyba od osoby ok. 40-50 zł?
    Podziękowali 1blaekie
  • Dziękuję. Znaleźliśmy przy piotrkowskiej. 
  • Super! Dziś piękna pogoda w Łodzi. Korzystajcie!
    Podziękowali 1blaekie
  • Łazicie po Piotrkowskiej tzw. Pietrynie, czy zmierzacie do Manufaktury? Inne atrakcje?
  • Wczoraj zoo i Piotrkowska, i park staromiejski-retro plac zabaw :) , dzisiaj Piotrkowska jeszcze raz, manufaktura, ale muzeum tylko. Fajny pomysł z manufaktura, ale centra handlowo-rozrywkowe to nie nasza bajka,szczególnie w niedzielę. 
  • O, zoo...to my wczoraj spacerowaliśmy troszkę w okolicy.
  • @AgaMaria, właśnie widziałam na.mapie,że to rzut beretem. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Mieszkamy niedaleko. Gdy byłam młodsza to pieszo często chodziłam w stronę Ogrodu Botanicznego i Zoologicznego, a teraz jesteśmy wygodniejsi i autkiem  :)  <3.
    Podziękowali 1blaekie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.