Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tęczowy Music Box

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Mnie zdumiewają te wszystkie skandale pedofilskie. Przecież to obrzydliwe zboczenie, trudno mi pojąć, że zatacza tak szerokie kręgi, że dotyczy tak wielu osób.
    Podziękowali 1Aga85
  • Co do Marii Sadowskiej, widywałam ją kiedyś często z mężem i dziećmi w parkach i na placach zabaw, urocza rodzina. To musi być straszne, usłyszeć coś takiego o własnym ojcu.
    Podziękowali 4madzikg beatak Aga85 Joannna
  • Oczywiście.
    A widzieliście taki duński film "Polowanie?" 
  • Mi wystarczyło, że zobaczyłam jakie zdjęcia i obrazy miał Jackson w posiadłości. Aż mnie zemdlilo, normalna osoba nie wiesza sobie w sypialni skrępowanych wypietych dzieci.
  • Z Sadowskim to już potwierdzone?
  • Posłuchaj wywiadu na YouTube, mówi gościu, który jest dziennikarzem śledczym , do niego zgłaszają się ofiary. Będziesz mogła sama ocenić.
    Podziękowali 1asiao
  • Nie mam jak teraz znaleźć, mam kiepsko z netem na wakacjach .
  • Sadowski wydał oświadczenie, że jakaś babka której nie chciał dać kasy uruchomiła aferę .
    Mnie ciekawi bardzo czy rzeczywiście jest on zboczeńcem czy ktoś ma korzyść z tego że zrobi niego zboczeńca 
    Marysię Sadowska bardzo lubie.sprawia wrazenie prawdziwej.
  • Jesli zglosilo sie juz ponad 20 ofiar, gosciu mial sprawe wiele lat temu I sie wymigal, zona twierdzi, ze nigdy u nich nie nocowaly dzieci, a jest ti nieprawda, bo wszystkich nie molestowal, ale bardzo czesto dzieci nocowaly I teraz swiadcza.
  • asiao powiedział(a):
    Sadowski wydał oświadczenie, że jakaś babka której nie chciał dać kasy uruchomiła aferę .
    Mnie ciekawi bardzo czy rzeczywiście jest on zboczeńcem czy ktoś ma korzyść z tego że zrobi niego zboczeńca 
    Marysię Sadowska bardzo lubie.sprawia wrazenie prawdziwej.
    Nie tylko ona, dwie inne dziewczyny pod nazwiskiem potwierdziły, jego skłonności pedofilskie. Jedna też, razem z mamą złożyły zawiadomienie do prokuratury o próbie gwaltu, które zostało jednak umozone. 
    Marysia Sadowska, raczej nie ma z tym nic wspólnego, też była wtedy dzieckiem. 
  • W takim razie bardzo ciekawe jak się sprawa potoczy i czy zostanie skazany ..
  • Nie zostanie, podobno po 15 latach sprawa się przedawnia.
  • Jeśli winien,powinien być ukarany najsurowiej. Przedawnienie-ostracyzm spolecznotowarzyski i wyraźne,głośne i publiczne potępienie. 
    Z jednoczesnym wsparciem Marii Sadowskiej, która winna niczemu nie jest,pomimo "lansowania" jej przez ojca pokazała i udowodniła,ze jest artystką kompletną,dojrzałą i nie tylko nazwisko ale i talent posiada. 
    Podziękowali 2beatak joanna_1991
  • Co gorsza w środowisku artystycznym o tym "się mówiło". Ludzie ostrzegali się wzajemnie, żeby dzieci do niego nie posyłać na wyjazdy. A nagrodę niedawno odebrał za całokształt twórczości...
  • edytowano sierpień 2019
    PaniWiosna powiedział(a):
    Ja pamiętam, że nigdy nie lubiłam córki antybohatera afery. Nie rozumiałam jako dziecko, dlaczego jest tak lansowana w tym programie, a i później zrobiła karierę solową, no ale jak się ma tatusia w branży to wszystko jasne.
    Mnie też w dzieciństwie irytowała, ale w dorosłym życiu widziałam kilka wywiadów i programów z nią i wydaje mi się, że jest osobą bardzo bardzo pracowitą i sympatyczną. Na pewno nazwisko ojca było dobrą odskocznią i miała inne możliwości niż jej rówieśnicy, ale nie można powiedzieć, że nie ma talentu, czy że nie zapracowała sobie na swoją pozycję w branży.
    To tak na marginesie. Nie zazdroszczę sytuacji z ojcem. Masakra jakaś.

    A jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że raz ze szkolnym zespołem występowałam w TMB. Zabawne, jakie to było wtedy przeżycie - być w tv. A teraz każdy może być na YT i nawet mieć swoich fanów.
  • A tak trochę poza tematem.
     Rozmawiacie z dziećmi o tego typu zagrożeniach? Kiedy i w jaki sposób, żeby nie zniszczyć wrażliwości i czystości dziecka?
    Podziękowali 1Bagata
  • Tak rozmawiam z dziećmi.
    Mówię im, że mają miejsca których nikt nie może dotykać ani oglądać ( poza lekarzem ale to za ich zgodą albo rodziców) . 
    Podziękowali 2kiwi Aga85
  • Tez jak maliwiju.
  • Ja prowadzilam takie zajęcia z dziećmi młodszym -o intymnych częściach ciała  i co to znaczy,ze sa intymne, kto i w jakich sytuacjach moze na nie patrzeć i ze nie zawsze lekarz ( jak mam chore gardło to przeciez nie powinnam się rozebrać do naga???), kiedy dorosli bliscy juz nie powinni pomagać przy toalecie, co to jest dobra i zła tajemnica, w jaki sposob dorosli  mogą skrzywdzić dzieci itp.
    Ze starszymi o handlu ludźmi,wykorzystywaniu, zachowaniach ryzykownych. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.