Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kaja Godek niestety nie popisała się mądrością

Zawsze jej kibicowałem, niestety obejrzałem ten występ:
https://rozmowy.eu/ruch-elgiebete-to-nie-ucisniona-mniejszosc-a-radykalny-ruch-polityczny
I muszę stwierdzić, że przez takich jak ona ideologia lgbt triumfuje. Kobieta nie odróżnia ludzi lgbt od ideologii. Oświadczając, że nie podała by ręki homoseksualiście, upewnia tych co kojarzą, że ideologia lgbt walczy z dyskryminacją gejów. 
Tymczasem chrześcijaństwo nikogo nie dyskryminuje, nawet grzeszników. 
I to powinno od niej wychodzić. Plus krytyka ideologii i co za tym idzie, seksualizacji, metody trzech kroków, etc.
Tymczasem wzmacnia prymitywną nienawiść i daje wodę na młyn lgbt.
Jestem nią rozczarowany, myślałem że jest mądrzejsza.


Podziękowali 1M_Monia

Komentarz

  • PawelK powiedział(a):
    Zawsze jej kibicowałem, niestety obejrzałem ten występ:
    https://rozmowy.eu/ruch-elgiebete-to-nie-ucisniona-mniejszosc-a-radykalny-ruch-polityczny
    I muszę stwierdzić, że przez takich jak ona ideologia lgbt triumfuje. Kobieta nie odróżnia ludzi lgbt od ideologii. Oświadczając, że nie podała by ręki homoseksualiście, upewnia tych co kojarzą, że ideologia lgbt walczy z dyskryminacją gejów. 
    Tymczasem chrześcijaństwo nikogo nie dyskryminuje, nawet grzeszników. 
    I to powinno od niej wychodzić. Plus krytyka ideologii i co za tym idzie, seksualizacji, metody trzech kroków, etc.
    Tymczasem wzmacnia prymitywną nienawiść i daje wodę na młyn lgbt.
    Jestem nią rozczarowany, myślałem że jest mądrzejsza.


    Nie wiem na jakiej podstawie tak myślałeś. Ona od dawna gada głupoty.
    Podziękowali 1M_Monia
  • edytowano sierpień 2019
    Ważne , ze jest ktos kto tak walczy o zycie chorych maluchow nienarodzonych, a z drugiej strony taka troche wrecz " nienawisc" do ludzi ktorzy nie spelniaja jej oczekiwan??? Mi tez sie to drugie nie podoba i utwierdza innych w przekonaniu ze Kaja jest homofobem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.