Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyhodowano działające mózgi

Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«13

Komentarz

  • edytowano sierpień 2019
    Ciekawe, ciekawe. Jednak to budzi moralny niepokoj.
  • @Tola nie zdziwię się jeśli następne będzie połączenie tej "hodowli" z lalkami,
    które na razie mają wszczepiane boty i można z nimi prowadzić prostą rozmowę,
    ale się nie poruszają.


    Znalezione obrazy dla zapytania japoskie lalki do towarzystwa



  • Bea powiedział(a):
    Jakoś nie sądzę by to było celem...
    Ja również niestety.
    I przeraża mnie to coraz bardziej.
    Podziękowali 2M_Monia Nika76
  • edytowano sierpień 2019
    Zadne leczenie nie jest warte tego, ze komus moze sie stac krzywda. Nie ufam ani takim naukowcom jak wyzej ani takim lekarzom dopuki nie powiedza ze nie uzywaja komorek macierzystych embrionalnych lub plodowych. A w ww artykule nie tylko o same komorki macierzyste chodzi. Straszne to nie podoba mi sie.
  • https://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/komorki-macierzyste-pomocne-w-leczeniu-plodu/xdpml6

    Ja sie zastanawiam jak taka mama czy tata spokojnie moze patrzec w lustro ze pozwolila ratowac zdrowie swojego chorego plodu lub noworodka komorkami macierzystymi plodow pochodzacych z aborcji. Jak moze pozwolic na cos takiego cywilizowane panstwo. Plod dla mnie oczywiscie to nie jest slowo obrazliwe to jest dziecko nienarodzone, czlowiek w wieku prenatalnym.
    Podziękowali 1maliwiju
  • No ale w sumie wszyscy się na to zgadzamy, podając szczepionki chodowane na dzieciach z aborcji i spokojnie w lustro patrzymy.....
    Podziękowali 1Aniuszka
  • I cywilizowane państwo też nie widzi w tym nic złego...
  • Ale takie wyhodowane mózgi mogą się niektórym bardzo przydać ;)
    Podziękowali 1PawelK
  • Chyba z krwi pępowinowej nie za bardzo wychodzi, ostatnio słyszałam, że mają wszczepiać osobom w śpiączce komórki z żywych płodów, z naturalnych poronień. Skąd oni tyle naturalnych poronień z żywym płodem wezmą, jak uniknąć nadużyć?
  • Czym dalej idzie medycyna tym bardziej niebezpiecznie....
  • No oczywiście, uznają, że to dziecko i tak stracone. Kiedyś projektowano sztuczne macicę, żeby ratować takie dziecko nawet z bardzo wczesnego poronienia, ale teraz chyba naukowcom się to nie będzie opłacało.
  • Gdy pobiera sie serce od narodzonego czlowieka to musi umrzec najwazniejszy organ Mozg. A u plodow wlasnie pobiera sie komorki mozgowe i mozg musi zyc. To jest koszmar. To jest gorsze wg mnie gdy mozg zyje.

    Szczepionka to jednak mimo wszystko nie ten kaliber piniewaz ludzie o tym nawet nie wiedza lub dowiedza sie za pozno. A tu wiesz i godzisz sie na to zeby innym zdrowym plodem ktory straci zycue w wynimu aborcji ratowac swoj chory płód.
  • Ale tak wlasnie jedna slawna mama probowala ratowac swoje dziecko i dostala nawet ( sic) pozwolenie komisji bioetycznej. Komorki macierzyste byly pobierane z zywego mozgu poronionego w sposob naturalny juz duzego plodu. Ta mama jest przeciwna transplantologii a tu... chyba rozum stracila. Bo przeciwna jest od siebie ale przyjac juz tak.
  • mamaw powiedział(a):
    No ale w sumie wszyscy się na to zgadzamy, podając szczepionki chodowane na dzieciach z aborcji i spokojnie w lustro patrzymy.....
    Jesteś pewna, że wszyscy? 
    Podziękowali 1maliwiju
  • A jakie to szczepionki o jakie chodzi? Kiedy bylo cos na dzieciach? Ja nie wiem. Czy sa obowiazkowe?
  • Mysle ze nie, nasze pansteo jest pro life i to bylby skandal gdyby podawali bez uprzedzenia
  • Jesli nawet to jest to nieswiadome a tam gdzie podalam link, rodzoce podpisuja zgode ze zostana wstrzykniete ich choremu plodowi komorki macierzyste plodow zdrowych usuwanych w wyniku aborcji. Nie pojedyncze komorki sie tam moga znalezc ale cale mnustwo specjalnie dla ich dziecka przygotowane. To dla mnie jest niepojete.
  • @M_Monia składałaś petycję o inne szczepionki, bez udziału  ludzkich linii komórkowych? Jest dostępna na internecie.
  • Ja nawet o tym nie mialam pojecia ze cos takiego moze byc w panstwie polskim. Mam nadzieje ze nie wstrzykneli moim dzieciom.
    Podziękowali 1Nika76
  • Oczywiście że wstrzyknęli, MMR odra różyczka świnka, to z dziewczynki "zrobione" i WZW z chłopczyka.
  • @Joanna36, masz link do tych petycji?
  • działa
    Podziękowali 1Joanna36
  • @Joanna36, tak, dziękuję.
    Podziękowali 1Joanna36
  • W kolejce ustawili się podobno członkowie PO!
  • edytowano wrzesień 2019
    mader powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Ja nawet o tym nie mialam pojecia ze cos takiego moze byc w panstwie polskim. Mam nadzieje ze nie wstrzykneli moim dzieciom.
    Wstrzyknęli. No chyba że nie szczepisz.
    Monia, każde dziecko szczepione wgd kalendarza dostało ta szczepionkę. 
  • Hope powiedział(a):
    mamaw powiedział(a):
    No ale w sumie wszyscy się na to zgadzamy, podając szczepionki chodowane na dzieciach z aborcji i spokojnie w lustro patrzymy.....
    Jesteś pewna, że wszyscy? 
    No większość niestety. Wiele osób nie interesuje się tematem i nie ma zielonego pojęcia o tym.
    Podziękowali 1Hope
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.