Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak przetrwać 10 miesięcy szkoły?

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2019
    A ja się bardzo cieszę, że wreszcie zaczęła się szkoła i rytm życia wrócił na normalne tory :) Wakacje i troje nastolatków w domu to dla pracujących rodziców wstających rano hardcor, pomimo przerywników w postaci obozów i wyjazdów...
  • Śpią do południa, bo przecież mają wakacje (miasto, więc nie mają jakiś porannych obowiązków typu gospodarstwo), potem łażą do drugiej w nocy, bo im się nie chce spać. Nie lubię takiego romemłania...
    Podziękowali 2kasha Karolinka
  • @beabea moim tak w tym roku pierwszy raz odbiło,wiem co czujesz.
    Myślałam,że to rok dziwny jakiś, a to zdaje się norma rozwojowa



    Podziękowali 1beabea
  • edytowano wrzesień 2019
    @beabea
    Potem ja idę spać a oni zaczynają życie nocne, gotowanie żarełka  i nocne dyskusje

    Jak daję radę to siedzę z nimi  B)


    Podziękowali 1beabea
  • edytowano wrzesień 2019
     :) 
  • Wziąc na ed w podstawówce, starsze niech martwią się same.
  • Skutecznie ganiasz @Malgorzata ? Bo mnie dobija jak ktos po  nocy lazi i rozwala mi spanie i boje sie co bedzie za kilka lat
  • Ja się z tym zgadzam i nas też dzieci po 20 w łóżkach a my mamy wieczory dla siebie. Choć jak gadam ze znajomymi rodzicami to się zwykle dziwią i pytają jak to możliwe.
    Podziękowali 1Polly
  • U nas też jest od zawsze rytuał "dzieci idą spać" i aktualnie jak zaczęła się szkoła o 21 dzieci śpią ..no syn 12 lat nie śpi ale siedzi w pokoju u siebie
  • A u mnie choć je uspie przyłażą w nocy i mnie budzą bo spać nie mogą ....
  • U nas o 21.00 po kolei do mycia - od najmłodszego do najstarszego (tzn najstarszy jest w internecie, więc go nie licze). Ok. 22.00 już w łóżkach. Czytają, niektóre zasypiaja. Ja tak 22.30-23.00 się staram położyć. 
  • A, latem to tak że 2 godziny do przodu, bo w białe noce trudno dziecko o 21.00 gonic do spania. Wtedy to i na trampolinie skaczą, ja na rower się potrafię wybrać, aż do 23.00 trwa dla nas dzień. 
  • "że porzuca dzieci na noc"
     :D 
    Podziękowali 1Odrobinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.