Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Downton Abbey

14567810»

Komentarz

  • Joanna_91 , przypominasz mi mojego geografa. Od wizyty w Indiach stał się olbrzymim zwolennikiem przesłania Kiplinga.
  • @Agniacha,oglądałm 2 razy, fajny!
  • Parade's End świetny.
    Może plenery mniej imponujące, ale za to kostiumy mam wrażenie jeszcze lepsze.
  • Po obejrzeniu całego Parade's End muszę niestety stwierdzić, że przesadzili z manipulowaniem chronologią. Ale popatrzeć warto.
  • Jaka ja zapóźniona jestem! Dopiero co odkryłam ten serial! X_X

    Ale nie ma tego złego - Wy już to macie za sobą a ja się rozkoszuję :D

    Ale swoją drogą, co jest takiego w serialach, że człowieka tak wciąga? Ja od wczoraj obejrzałam cały pierwszy sezon, utknęłam na pierwszym odcinku drugiego, bo po angielsku jest, a po polsku jakiś inny, jakby dwójka od razu wchodzi... I muszę męża poprosić ładnie o wgranie napisów, bo nie wszystko ogarniam. Ale już mam plan - będę oglądać najpierw w oryginale, a potem powtórkę z napisami, żeby chłonąć lepiej.

    Oczywiście, że wątek widziałam wcześniej, ale mnie tytuł nie zainteresował, więc olałam ;)
  • Wiem, czytałam :)
    Cały wątek nadrobiłam właśnie, bo myślałam, że może strony jakieś inne polecićie do oglądania, ale nie, wszystkie już znam...
  • A ostatnio z kryminalnych oglądaliśmy "Blindspot". Się mi podoba. Ale klimacior z DA lepszy! :)
    http://www.filmweb.pl/serial/Blindspot%3A+Mapa+zbrodni-2015-741834
  • Skończyłam :)
    Podobało mi się...
    Chciałabym móc prowadzić konwersacje z taką rezerwą, taktem i nutką złośliwej ironii, jak oni to robili :D
    Zdaję sobie oczywiście sprawę, że nad dialogami pracował sztab ludzi, jednakowoż miło by było tak umieć.
    Pamiętacie rozmowy i pertraktacje Miss Patmore z Mr Carson i Miss Hughes o pożyciu małżeńskim tych dwojga? Miszczostwo świata! Ani jednego zbędnego słowa, wszystko zrozumiane i tak naprawdę nikt nic nie powiedział...
    No i mój prywatny oscar dla Lady Violet. Za całokształt. :)
  • Wczoraj zaczelismy ogladac.
    Poki co nic mnie nie zaskoczylo.
    Powinnam pisac scenariusze.


  • edytowano maj 2017
    ProMama, bo DA nie zaskakuje. Ono zachwyca strojami, fryzurami, muzyka, widokami, etykieta towarzyska. ;)
  • i niektórymi tekstami też!
    Podziękowali 2draconessa ewaklara
  • A to to, oczywista!
    Podziękowali 1draconessa
  • Dzięki za odgrzebanie wątku :)
    Powiedzcie, gdzie znajdę ostatni sezon w oryginale do obejrzenia w necie za free? (wiem, mam wymagania;) Mam 5 pierwszych na płytach (z dodatkami, miejscowym mogę pożyczyć), ale bez końcówki mi łyso :\

  • @Dorotak  alez Droga  :) zachwycenie wszystkim co wymieniłas a nawet wiecej, tez mnie nie zaskoczylo  :) :) :)

    Dlatego napisalam NIC  :) a nie łeeee cienki.



  • @Katia  nie pomoge. Jestem na 3 sezonie.
    Wlasnie umarla Sybil, moja ulubiona bohaterka.
    Podziękowali 1Katia
  • Gdzie można oglądać DA  po polsku?
  • Downton Abbey- nowy film  w kinach :)
    Podziękowali 2asiao AgaMaria
  • "ja się nie spieram, ja wyjasniam" 
    moje nowe hasło  :D
  • Był kto?
    Warto? Bo zamierzamy się wybrać?
  • Byłam. Warto. Lubię ten klimat.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • O, może powinnam mamę męża zaprosić... Takie chyba trochę kino dla babek?
  • Tak, polecam, byłam z córkami. Nie znamy serialu, ale dobrze się bawiłyśmy. Moje klimaty!
    Mąż by się raczej wynudził.
  • Byłam jeszcze we wrześniu, bardzo miło spędzony czas. Dla mnie to uczta dla zmysłów, piękne zdjęcia, muzyka, język aktorów, stroje, scenografia. Można odpłynąć na te 2h :D
    Podziękowali 1Katanna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.