Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Edukacja seksualna" - przykrywka dla pedofilów

Ta dyskusja została utworzona z komentarzy wydzielonych z: Co się wydarzyło w kurii krakowskiej?.
Podziękowali 3Joannna kasha kowalka
«13456789

Komentarz

  • Środowiska LGTB domagają się legalizacji pedofili. 
    Paetz dopuszczał się haniebnego molestowania kleryków, natomiast molestowanie dzieci to już rodzaj miłości, którą trzeba akceptować. 
    Podziękowali 2Polly Katia
  • edytowano wrzesień 2019
    maliwiju powiedział(a):
    Środowiska LGTB domagają się legalizacji pedofili. 
    Paetz dopuszczał się haniebnego molestowania kleryków, natomiast molestowanie dzieci to już rodzaj miłości, którą trzeba akceptować. 
    Zarówno Paetz, jaki i osoby molestujące dzieci to osoby krzywdzące innych ludzi i to w sposób zabijający duszę i ciało równocześnie i dwie te strony zasługują na potępienie. Nie znajduję usprawiedliwienia dla żadnej. 
  • No super czyli przyznajesz że należy się wystrzegać doktryny LGTB 
  • maliwiju powiedział(a):
    No super czyli przyznajesz że należy się wystrzegać doktryny LGTB 
    Jeśli jakakolwiek doktryna każe gwałcić, czy molestować, to tak. Choć akurat w tzw. LGTB nie zauważyłam takich idei.
  • edytowano wrzesień 2019
    maliwiju powiedział(a):
    Ależ mi to w niczym nie pomaga.
    Ubolewam.
    Z drugiej zaś strony, dla mnie te ,,źródła'' w styly ,,do rzeczy'', ,, w sieci '', ,,w polityce'' , TVP pis mają taką samą wiarygodność jak dla Ciebie wyborcza, onet, wp. Pewnie sporo szukałaś, żeby to znaleźć. Udało się w Pradze. A jak jest w Polsce? 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • "Czeskie media informują, że prezydent Pragi Zdenek Hrib zdystansował się od działalności pedofilów podczas Marszu. Samorządowiec podkreślił, że organizatorzy Prague Pride także odcięli się od Czepeku. Organizacja dewiantów miała dostać zakaz udziału w przemarszu."

    Po pierwsze, to tak jakby twierdzić, że marsz niepodległości to spęd neonazistów, mimo że takich jednostek jest niewiele i organizatorzy się od nich odcinają. Po drugie, widać że Jędraszewski osiągnął swój cel, skoro Ci nie przeszkadza że nie piętnuje takiego Paetza, ale innych nazywa zarazą i wszystko gra. Zapewne tak z dobroci serca martwi się o dzieci na które czyhają lgbt.
    Podziękowali 2beatak obwarzanek
  • A czemu nie oburzasz się na poetę, który pisał o czerwonej zarazie? 

  • maliwiju powiedział(a):
    A Hartman do LGTB?
    Tak swoją drogą, to bardzo go nie lubię. 
  • edytowano wrzesień 2019
    maliwiju powiedział(a):
    A czemu nie oburzasz się na poetę, który pisał o czerwonej zarazie? 

    Poeta to nie biskup. Ja od samego początku tej sprawy z Jędraszewskim zastanawiam się, czy obecny Papież powiedziałby tak samo  i tak samo się zachował.

    A tak na serio, Maliwiju: czy Ty bronisz Paetza i go usprawiedliwiasz lub też bagatelizujesz , co zrobił, czy mi się tylko tak wydaje? 

  • A nie sorry Hartman się odcina od środowisk  Lgtb....i też nie wypowiada się z pozycji eksperta...
    Coś mi się pomyliło przecież. 

    To tylko biskup jest zły. 



  • maliwiju powiedział(a):
    A nie sorry Hartman się odcina od środowisk  Lgtb....i też nie wypowiada się z pozycji eksperta...
    Coś mi się pomyliło przecież. 

    To tylko biskup jest zły. 



    Nie tylko.
    Ja osobiście Hartmana nie trawię i uważam go za osobę zdeprawowaną i szkodliwą. Ale niektórych biskupów też.
  • edytowano wrzesień 2019
    Elunia powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    @Tola są różne specyficzne warunki pracy, decydując się na taka pracę akceptuję je, katechetka żyjąca w konkubinacie w ciąży raczej nie nie będzie przekonująca dla dzieci/młodzieży i raczej swoim życiem prowadzi antyreligie 
    https://www.gosc.pl/doc/2775123.Katechetka-zwolniona-zgodnie-z-prawem
    Jak kierowcy zabiorą prawko to też jest zwolniony.
    Jednak zdrowiej było jak katechezy byly przy kościołach, bo teraz nie wiadomo czy kodeks pracy w szkole obowiązuje czy jednak inne prawo.

    Utrata uprawnień do wykonywania zawodu (w tym wypadku misji kanonicznej) jest przesłanką zwolnienia z kp, który zresztą w szkole nauczycieli nie obowiązuje (jest karta nauczyciela).
  • Natomiast deprawacja lgbt jest o dość oczywista. Np. Afirmują biseksualizm pojmowany praktycznie czyli realizowanie popędu seksualnego z osobami obojga płci, jak nie patrzeć rozwiązłość.
    Na marginesie jakiś czas temu w GW trafiłem na artykuł traktujący o tym, że najsilniejsza "bifobia" względem kobiet biseksualnych artykułowana jest przez lesbijki, ponieważ dla "prawdziwej" lesbijki okazjonalny kontakt partnerki z inną kobietą jest dopuszczalny, ale myśl o możliwości bycia "zdradzoną" z mężczyzną jest obrzydliwa.
  • edytowano wrzesień 2019
    beatak powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    No super czyli przyznajesz że należy się wystrzegać doktryny LGTB 
    Jeśli jakakolwiek doktryna każe gwałcić, czy molestować, to tak. Choć akurat w tzw. LGTB nie zauważyłam takich idei.
    Czymże innym jest naciskanie środowisk LGBT na wprowadzanie treści seksualizujacych i to wypaczonych, dzieciom od najwcześniejszych lat? I z zajęciami praktycznymi już w podstawówce.  W jaki sposób różni się od gwałtu, molestowania i pedofilii? Tym, że lokalizacja w przedszkolu/szkole a nie np. w kościele?
  • beatak powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    A czemu nie oburzasz się na poetę, który pisał o czerwonej zarazie? 

    Poeta to nie biskup. Ja od samego początku tej sprawy z Jędraszewskim zastanawiam się, czy obecny Papież powiedziałby tak samo  i tak samo się zachował.

    A tak na serio, Maliwiju: czy Ty bronisz Paetza i go usprawiedliwiasz lub też bagatelizujesz , co zrobił, czy mi się tylko tak wydaje? 

    Teraz zauważyłam ten wpis, 
    Ciekawe że tak trudno rozróżnić ideologię od ludzi. 
    Ideologię która atatkuje podstawowe wartości a kościół z założenia jest największym wrogiem.
    Kto jak nie biskup ma bronić kościoła? 


    A co do twojej  sugestii dot Paetza ,  Podejrzewam że próbujesz mnie obrazić bo brak ci argumentów do rozmowy.
  • maliwiju powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    A czemu nie oburzasz się na poetę, który pisał o czerwonej zarazie? 

    Poeta to nie biskup. Ja od samego początku tej sprawy z Jędraszewskim zastanawiam się, czy obecny Papież powiedziałby tak samo  i tak samo się zachował.

    A tak na serio, Maliwiju: czy Ty bronisz Paetza i go usprawiedliwiasz lub też bagatelizujesz , co zrobił, czy mi się tylko tak wydaje? 

    Teraz zauważyłam ten wpis, 
    Ciekawe że tak trudno rozróżnić ideologię od ludzi. 
    Ideologię która atatkuje podstawowe wartości a kościół z założenia jest największym wrogiem.
    Kto jak nie biskup ma bronić kościoła? 


    A co do twojej  sugestii dot Paetza ,  Podejrzewam że próbujesz mnie obrazić bo brak ci argumentów do rozmowy.
    Czyli dalej brak odpowiedzi na moje pytanie. 
    Nie mam zamiaru Cię obrażać.
    Uważam, że to Ty nie masz argumentów,  a właściwie to masz - wciąż te same. 
    Nie chcesz/Nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie/wątpliwości dotyczące biskupa Jedraszewskiego, który przestrzega przed zarazą,  a jednocześnie sam tolerowal/Nie widział/swa postawa bronił Paetza,  któremu sam Papież zabronił odprawiać mszy.
  • Bambidu powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    No super czyli przyznajesz że należy się wystrzegać doktryny LGTB 
    Jeśli jakakolwiek doktryna każe gwałcić, czy molestować, to tak. Choć akurat w tzw. LGTB nie zauważyłam takich idei.
    Czymże innym jest naciskanie środowisk LGBT na wprowadzanie treści seksualizujacych i to wypaczonych, dzieciom od najwcześniejszych lat? I z zajęciami praktycznymi już w podstawówce.  W jaki sposób różni się od gwałtu, molestowania i pedofilii? Tym, że lokalizacja w przedszkolu/szkole a nie np. w kościele?
    Czy mogłabyś mi podać przykład choć jednej szkoły podstawowej/przedszkola, gdzie szerzy się ideologie lgbt? I gdzie prowadzone są zajęcia praktyczne, o których piszesz?
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Potrzebujesz  konkretnej odpowiedzi.
    Proszę:
    Nie nie popieram ani nie usprawiedliwiam Paetza.
    Popieram Jędraszewskiego, za liczne działania .
    Jeśli chodzi o kwestię komentowania sprawy Paetza poprosiłam o informację abym się mogła do nich ustosunkować, bo przyznałam że wtedy nie śledziłam wypowiedzi Bp.

    Podziękowali 2Aneczka08 Katia
  • maliwiju powiedział(a):
    Potrzebujesz  konkretnej odpowiedzi.
    Proszę:
    Nie nie popieram ani nie usprawiedliwiam Paetza.
    Popieram Jędraszewskiego, za liczne działania .
    Jeśli chodzi o kwestię komentowania sprawy Paetza poprosiłam o informację abym się mogła do nich ustosunkować, bo przyznałam że wtedy nie śledziłam wypowiedzi Bp.

    Dziękuję.
  • Malgorzata powiedział(a):
    No pewnie lepszy byłby każdy inny biskup ,ale ten konkretny to absolutnie nie.
    I nawet wiemy dlaczego , prawda??
    Ja wiem, czemu akurat nie Jędraszewski. Bo ganił duchownych i wiernych walczących o prawdę w sprawie Paetza. Ergo, jest obrońca mafii lawendowej. Może sam jest lawendowy. Nie przeprosił do dziś.

    Podziękowali 2beatak asiao
  • Gregorius powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    No pewnie lepszy byłby każdy inny biskup ,ale ten konkretny to absolutnie nie.
    I nawet wiemy dlaczego , prawda??
    Ja wiem, czemu akurat nie Jędraszewski. Bo ganił duchownych i wiernych walczących o prawdę w sprawie Paetza. Ergo, jest obrońca mafii lawendowej. Może sam jest lawendowy. Nie przeprosił do dziś.

    Dokładnie o to mi chodzi. Że z jednej strony nie popieramy Paetza i jego wstretnych czynów, a z drugiej bronimy i popieramy człowieka, który wobec Paetza nie wyciągał konsekwencji i udawał, że nic się nie dzieje.
  • @beatak nie nie udawał, tylko czynnie go bronił, to spora różnica

    Podziękowali 1beatak
  • Gregorius powiedział(a):
    @beatak nie nie udawał, tylko czynnie go bronił, to spora różnica

    Wiem.
  • Bambidu powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    No super czyli przyznajesz że należy się wystrzegać doktryny LGTB 
    Jeśli jakakolwiek doktryna każe gwałcić, czy molestować, to tak. Choć akurat w tzw. LGTB nie zauważyłam takich idei.
    Czymże innym jest naciskanie środowisk LGBT na wprowadzanie treści seksualizujacych i to wypaczonych, dzieciom od najwcześniejszych lat? I z zajęciami praktycznymi już w podstawówce.  W jaki sposób różni się od gwałtu, molestowania i pedofilii? Tym, że lokalizacja w przedszkolu/szkole a nie np. w kościele?
    Tez poprosze o dokladne info,w jakich placowkach konkretnie probowano czy wprowadzono te treści i jak wygladaja te dzialania praktyczne. 
  • edytowano wrzesień 2019
    beatak powiedział(a):
    Bambidu powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    No super czyli przyznajesz że należy się wystrzegać doktryny LGTB 
    Jeśli jakakolwiek doktryna każe gwałcić, czy molestować, to tak. Choć akurat w tzw. LGTB nie zauważyłam takich idei.
    Czymże innym jest naciskanie środowisk LGBT na wprowadzanie treści seksualizujacych i to wypaczonych, dzieciom od najwcześniejszych lat? I z zajęciami praktycznymi już w podstawówce.  W jaki sposób różni się od gwałtu, molestowania i pedofilii? Tym, że lokalizacja w przedszkolu/szkole a nie np. w kościele?
    Czy mogłabyś mi podać przykład choć jednej szkoły podstawowej/przedszkola, gdzie szerzy się ideologie lgbt? I gdzie prowadzone są zajęcia praktyczne, o których piszesz?
    @beatak przeglądałaś programy edukacyjne edukatorow seksualnych Ponton i inne, chocby popierane przez władze  Twojego miasta? Albo słuchałaś ich wypowiedzi z instrukcjami w jaki sposob stopniowo wprowadzac tematy lgbt na zajeciach w szkołach? Dla mnie czysta demagogia i zdecydowane molestowanie.
    Na stronie Gdanska masz pdf. z broszura programową ZdroveLove ze slajdami i zarysem zajęć. Typowa idoktrynacja, propaganda wyboru płci, transpłciowosci, związków jednopłciowych i masy innych dewiacji
    Chciałam wkleić przykładowe scenki do odkrywania przez uczniów,  ale z telefonu nie potrafię.  W skrócie np. Jesteś osobą transpłciową, przekonaj asertywnie nauczycieli by zwracali się do Ciebie męskim imieniem... Serio, mlody czlowiek powinien odgrywać takie scenki?
    W których  szkołach już to funkcjonuje (tzn. które  konkretnie szkoły wpuściły) Ci nie powiem, bo nie mam czasu ani interesu by prowadzic takie dochodzenie. Władze miasta mówią, że w zajęciach na razie wzięło udział 150 uczniów.  Na początek są to chyba tylko nastolatki. Programy i wytyczne są dla znacznie młodszych również.
    I jeszcze złota myśl pani prezydent Twojego miasta w odpowiedzi  na pytanie o wdrażanie kontrowersyjnego ZdroveLove w gdańskich szkołach: " Jeżeli rzetelna wiedza seksualizuje kogokolwiek to ja życzę każdemu z państwa rzetelnej wiedzy."







  • Czyli jednak brak takich szkół. 
  • edytowano wrzesień 2019
    Jak na ironię,  władze miasta  nazywają ten program wspierającym zdrowa prokreację. Orwell się kłania...
    .
  • edytowano wrzesień 2019
    Gdyby do tego doszło to już by edukatorzy byli ściągani sądownie za demoralizację i pedofilię. Trzeba być mądrym.przed szkodą i uczyc się na cudzych błędach a nie czekać bezczynnie jak zaczna deprawować dzieci.
    A te  ostatnie ankiety na temat seksu to w której podstawówce @beatak były, pamiętasz?
     
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.