Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Dziewczyny muszą Boga zmienić, bo katolicki bardzo źle mówi na temat homoseksualizmu.
    Podziękowali 2Rogalikowa Małgorzata32
  • Jakie to charakterystyczne... "Bóg na pewno myśli jak ja i przyznaje mi rację, tylko ten głupi kościół, księża, itp. Ale nie poddaję się, zreformuję to, bo kiedyś w końcu muszą pójść z postępem". Jakiś czas temu mówili tak zwolennicy in vitro, teraz idziemy dalej.
  • Nie rozumiem tylko, dlaczego ci ludzie nie zakładają swoich kościołw, tylko koniecznie chcą zmieniać ten, który jest od tysięcy lat. Mogliby przecież napisać swoją biblię, swój dekalog wymyślić. Wszystko nowe i świeże, bezproblemowy świat wymyślony po swojemu
    Podziękowali 2Rogalikowa Małgorzata32
  • Obawiam się, że ta Ushi jest w Pl właśnie po to, żeby oswoić polski Kościół z LGBT. 

    Magda- raczej zagubiona, zakochana w Ushi. Ale ją razi wagina, nie wypowiada się o biskupie Jędraszewskim jako o "panu"...

    To mi przypomina opublikowany kiedyś przez Cejrowskiego list, że "będziemy wszędzie, m.in. w Kościele...".  Jak się nie da wejść do Polski tak jak we Francji, to się zakłada wspólnoty kościelne. 
    Podziękowali 2Rogalikowa Polly
  • To samo należy mówić innym związkom niesakramentalnym?
  • Niedługo będzie przemocą psychologiczna, jak powiesz dziecku, że w wieku 16 lat nie zgadzasz się, żeby współżyć, może jeszcze trzeba będzie umożliwić, żeby mogli to robić w domu.
  • Przepraszam ale Kościół Katolicki nakazuje powstrzymywanie się od współżycia wszystkim którzy żyją poza małżeństwem. Włącznie z homoseksualistami.
    Podziękowali 2mamababcia balbi
  • Bez nazwisk to sa tylko twory GW.
  • > te panie nie istnieją

    Istnieją.
  • Jeszcze Malta chyba.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.