Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam Maję, mamę szóstki dzieci, która prowadzi swojego bloga.

edytowano październik 2019 w Ogólna
Niestety nie wiem jak się ten blog nazywa... Jest też na insta, ale nic więcej nie wiem  na temat jej rodziny poza tym wywiadem.
https://mumandthecity.pl/rodzina-wielodzietna/

Komentarz

  • Aaaa przepraszam bardzo... Nie czytałam początku wywiadu ponieważ wysłuchałam go na YouTube a tam jest informacja o jej blogu
  • Tak, na iG tez jako mamajastado. Uwielbiam  <3
  • A ja "lubię"  jak ktoś mówi jadę do Niemczech
  • Tak, wiem ale już nie chciało mi się poprawiać ;)

  • Kiedyś zwrociłam uwagę polonistce, że nie mówi się lubialam, a ona odpowiedziała, że zwracanie komuś uwagi publicznie jest gorsze od tego błędu :) 
    Od tamtego czasu nie przejmuje się tym gdy ktoś czy ja popełnię jakiś błąd, chyba że piszę podanie do prezydenta ;P 
  • edytowano październik 2019
    Skoro piszę niezrozumiale to nie będę tłumaczyć. Nie chce mi się :)
  • Edytowalam bo zaraz zwrócą mi uwagę, że znowu błąd.
    @Tola wiem, że to było w dobrej wierze. Nie obrażam się ;)

  • Honi powiedział(a):
    Skoro piszę niezrozumiale to nie będę tłumaczyć. Nie chce mi się :)
    nie że się z Ciebie śmieję
    ale takie określenie mi przyszło do głowy 
    wyjebanizm totalny  :D
    no to słowo jest brzydkie, wiem ( przepraszam)
    ale w sumie śmieszne
  • <span>:smiley:</span>
  • Wyjebanizm, podoba się :) biere
  • Choinka, obiecałam sobie używać go tylko w myślach i się nie dzielić  :D
    Podziękowali 3Honi kiwi madzikg
  • Łojtam łojtam, wyluzuj, szkoda życia na takie pierdoły
  • edytowano październik 2019
    W tej kwestii  popieram @Elunia
    z tym, że ja wulgaryzmów używam od czasu do czasu
    przekleństw nigdy

    myślę, ze @Eluni też chodziło o wulgaryzmy?
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Hehe mam jednak nadzieję, że samej elity na wielodzietnych nie ma i że nie muszę się spinać jak coś piszę. Wolałabym na luzie podchodzić do forum...
    Myślę, że nie robię nikomu krzywdy i nikogo nie obrażam popełniając błąd ;) 
  • To znaczy że.lepiej się nie wypowiadać na forum bo się ośmieszam. Spoko.
    Jednak elita...
  • Ja nie oceniam nikogo przez pryzmat wykształcenia. Dla mnie jest ważne by widziec człowieka  w człowieku.
  • @Honi, wielkie dzięki za informację o Mai. Będę czytać z przyjemnością i z pożytkiem. Takie miejsca w necie to świadectwo, nauka, umocnienie, a przy tym sposób na bardzo miłe spędzenie czasu.
    Chciałabym się podzielić takim moim zwykłym, a jednocześnie pięknym momentem związanym z wielodzietnością. Dotyczy to mojej drogiej A, jesteśmy rodziną, a z wyboru też przyjaciółkami. Na dodatek nasze dzieci chodzą do tej samej szkoły. Spotkałyśmy się na zakończeniu roku szkolnego. Spotykamy się zresztą w szkole bardzo często, a tu piszę o końcu roku sprzed paru lat. Kochana A ma 4 dzieci, dwoje w tym dniu odbierało świadectwa, jedno z paskiem, drugie z nauczania początkowego. Pod koniec uroczystości dojechało najstarsze z gimnazjum, z też pięknym świadectwem. A. wyglądała jak piękna dwudziestolatka. Z radoscią mówiła mi, że po południu wyjeżdżają z mężem na 3 dni z okazji rocznicy ślubu. Są głęboko wierzącą i bardzo szczęśliwą rodziną. Przy tym zawsze otoczeni przyjaciółmi i dalszą rodziną, ciągle coś dobrego i ciekawego dzieje się wokół nich. Znajdą też czas i serce dla każdego.
    Pomyślałam wtedy: to jest właśnie matka wielodzietna! Niech świat widzi i pomyśli!
    Podziękowali 3Honi kiwi madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.