Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

13468991

Komentarz

  • Malgorzata powiedział(a):
    apolonia powiedział(a):
    Niektórzy ignoranci kulinarni preferują żydowskie pistacje zamiast polskich konfitur.


    Lubię pistacje.
    A najbardziej orzechy brazylijskie :p
    Jeszcze nerkowce.
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ale oczadzenie kolendrą nadal wysokie.
    A mnie się wydaje, że będzie niżej jednak. Jesli pistacje w górę to pewnie kosztem kolendry, choć w sumie to bardziej intuicja niż dogłębna znajomość tematu. Stawiam, że nie więcej niż 22.
  • To chyba tylko flejowate gospodynie nie wyjmuja pestek z owoców przed robieniem konfitur.
  • Jakby nie ciąża, to bym stala 2 godziny, dzidzia zalatwila nam wejście bez kolejki, normalnie czulam się jak VIP.
    Podziękowali 2Dorotak kiwi
  • Widzę że młodzi z braku laku preferują konfitury
  • na razie kiepsko to wygląda :(

  • No Niestety, bez szans na zmiany w konstytucji :(
    Podziękowali 1Aneczka08
  • PawelK powiedział(a):
    No Niestety, bez szans na zmiany w konstytucji :(
    A myślisz ze to powyborowe posiedzenie sejmu to po co?
  • Też nie rozumiem dlaczego tak wielu ludzi głosuje na partię bez programu.
  • Mają jeszcze lewicę. W wygodnej pozycji opozycji, która będzie mieć szansę zwiększać na przyszłe wybory. A to straszna Hydra
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Korwin ma szansę być marszałkiem seniorem......
  • Aneczka08 powiedział(a):
    Korwin ma szansę być marszałkiem seniorem......



    :o
  • edytowano październik 2019
    O ile Korwin się dostanie. Startuje z Warszawy a tam wygrywa KO. W sumie fajnie by było jakby dostał się Winnicki i Bosak a Korwin nie :p
    Podziękowali 3Wandeal Joannna Aga85
  • Na razie mamy exit polls - co dziesiąty wyborca odmówił odpowiedzi na pytanie, na kogo głosował. 
  • Jak można Korwina nie lubić.  Jest szansa na koniec rozdawnictwa w naszym kraju i zadłużenia na poczet przyszłych pokoleń.  
    Podziękowali 1Honi
  • A ja nie bardzo rozumiem ten entuzjazm w opozycji. Jak dla mnie liczby nie powalają. PO+Nowoczesna w 2015 roku - 31,7% (24,09+7,6) a teraz 27,4 (a teraz jeszcze dodatkowo Zieloni). Zjednoczona Lewica + Partia Razem w 2015 roku 11,2% (7,55+3,62) teraz 11,9 (tu Zieloni odeszli więc w sumie jest trochę lepiej ale bez przesady). Nie znam się w ogóle na polityce, może mnie ktoś oświeci.
  • Opozycja cieszy się bo PiS nie ma większości konstytucyjnej czyli 2/3. Mógłby wówczas zmienić konstytucję 
  • No właśnie dla mnie to jest nieproporcjonalny entuzjazm. Bardziej pasowałoby że odetchneli z ulgą, ale z  czego się tu cieszyć i mówić czego my tu nie zrobimy w najbliższe cztery lata...
  • Malgorzata powiedział(a):
    saga powiedział(a):
    A ja nie bardzo rozumiem ten entuzjazm w opozycji. Jak dla mnie liczby nie powalają. PO+Nowoczesna w 2015 roku - 31,7% (24,09+7,6) a teraz 27,4 (a teraz jeszcze dodatkowo Zieloni). Zjednoczona Lewica + Partia Razem w 2015 roku 11,2% (7,55+3,62) teraz 11,9 (tu Zieloni odeszli więc w sumie jest trochę lepiej ale bez przesady). Nie znam się w ogóle na polityce, może mnie ktoś oświeci.


    Może tylko tyle, że też mają tzw twardy elektorat, który wytykają PiSowi .
    W sumie jest to jakieś wyjaśnienie. Wielka radość, bo nie spodziewali się, że może ktoś jeszcze na nich głosować (skoro nawet ciężko powiedzieć że jakiś program mają). Wtedy taka radość mogłaby faktycznie być uzasadniona.
    A sobie sama odpowiem, że radość lewicy w sumie można zrozumieć - tym razem jednak się do Sejmu załapali... 
  • Pis już prawie 50
  • To, że PiS zyskuje to jeszcze nie przesadzone, bo pierwsze wyniki z małych komisji i małych miejscowości, a tam iść miał dużo lepsze wyniki niż w dużych miastach.
  • W centrach dużych miast, nowych osiedlach była ogromna frekwencja, bo ludzie w jakimś szale lecieli na wybory, aby odsunąć PiS od władzy.
  • Ja tam się cieszę póki co. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • Zuzapola powiedział(a):
    To, że PiS zyskuje to jeszcze nie przesadzone, bo pierwsze wyniki z małych komisji i małych miejscowości, a tam iść miał dużo lepsze wyniki niż w dużych miastach


    Niekoniecznie - zalezy jak duza liczba wyborcow w danym okregu. Na wsiach i w malych miasteczkach tez byla spora frekwencja :-)
  • Mnie cieszy frekwencja - dobrze, ze jest lepsza od poprzedniej :-)
  • No nie ma dużo ludzi na jedną komisję we wsiach i małych miasteczkach, nikt daleko na wybory nie jeździ, nie ma to nic c wspólnego z ilością ludzi w okręgu.
  • Mnie z jednej strony frekwencja cieszy tak generalnie...jednak z tym się wiąże to, że jest dużo liczenia i członkowie komisji padają na mordki. Syn wczoraj wyszedł z domu o czwartej rano a wrócił dopiero dziś po piątej. Komisja 5 min. rowerkiem od domu.
  • jukaa powiedział(a):
    Chyba to sukces demokracji, że była duża frekwencja, a nie szał. Niezależnie od poglądów głosujących.
    a na czym Ci bardziej zależy - na sukcesie demokracji, czy sukcesie kraju?
    a może utożsamiasz?
    :)

  • zbajomy w komisji w warszawie skończył liczenie o 00.30 więc mówi że super szybko.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Ja tam się cieszę póki co. 
    przedstawiciele konfederacji - mam nadzieję - dadzą merytoryczny odpór lewackiej ideologii która pojawi się w parlamencie. Dla Pisu to też wygodne - będą uchodzili za wyważony głos. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.