Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1568101191

Komentarz

  • Wyasnic sie nie da, mozna sie tylko spalic ze wstydu.
  • Ciekawa jestem ewentualnej konfrontacji pOSŁANKA Jachira - marszałek Korwin  :D
    Podziękowali 3maliwiju E.milia Agmar
  • no to PiS powinien się dogadać z PSL i Konfederacją...
    Podziękowali 3Zuzapola Avq Aszna
  • @monia3,. Z dwojga złego lepiej, że nadal głosują na KO. Mam w rodzinie przypadki, które ostatnie kilka lat tylko PO... A teraz skręcili na czerwonych. I tak mamy znów SLD w sejmie.
  • edytowano październik 2019
    Dorotak powiedział(a):
    @monia3,. Z dwojga złego lepiej, że nadal głosują na KO. Mam w rodzinie przypadki, które ostatnie kilka lat tylko PO... A teraz skręcili na czerwonych. I tak mamy znów SLD w sejmie.

    ale na liscie KO nie bylo nikogo innego wartego poparcia :( ? Ja rozumiem ze ludzie popieraja na KO i oddaja na nia glos bo odpowiada im to co prezentuja - ok ale  zastanawia mnie dlaczego ludzie oddawali glos konkretnie na Jachire a nie na kogos innego z listy KO? tam nie bylo na liscie sensownych ludzi?
    co do SLD .. no coz jak dla mnie porazka ze sa w sejmie :( ale no coz .. demokracja - wynik trzeba uszanowac
  • edytowano październik 2019
    W Senacie dadzą radę, jest kilku niezależnych w tym jedna osoba wprost wspierana przez PiS.
    W razie co wystarczy kogoś w kiblu zamknąć ;)
  • edytowano październik 2019
    Chwała Bogu że PiS nie będzie miał większości konstytucyjnej i nie zrobi większej destrukcji państwa niż dotychczas, no i najważniejsze że mamy prawdziwa prawicę w sejmie- Konfederację. Opatrzność nad nami czuwa. Na prawdziwą zmianę trzeba poczekać aż pokolenie postomunistyczne odejdzie. 
    Podziękowali 1camille
  • @Apolonia dużo lepiej by było, gdyby miał większość konstytucyjną, ale tylko z konfederacją i Kukizem. Dałoby się zmienić konstytucję, ale patrzyli by im na ręce.
  • PiS musiałby się postarać o wybaczenie tych kalumni i manipulacji wobec Konfederacji.
  • Elunia powiedział(a):
    Rogalikowa powiedział(a):
    Ciekawa jestem ewentualnej konfrontacji pOSŁANKA Jachira - marszałek Korwin  :D
    Dla takiego starcia to nawet odkurzę TV.
    Lepsze niż kabarety.
    A ja anteny nie mam, tymi rencami ją osobiście wycięłam i miejsce szafką zastawiłam, bo mi dekoracyjnie telewizor w tamtym miejscu nie pasował JAK ZYĆ?
  • Emigranci w Europie 60% na po plus post komuna. Porażka.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • A oświećcie mnie proszę co właściwie proponuje lewica? Powrót socjalizmu czy jak?
  • edytowano październik 2019
    Jak to nie wiadomo? Proponuje  nieprawość. 
  • @Skatarzyna, rewelacja, toż to jest kwintesencja tego czym jest lewica! Kradnę.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Jak to nie wiadomo? Proponuje  nieprawość. 
    Tak.Rzeczywiście. 
    Teraz taka jej rola...
  • a poza kwestiami światopoglądowymi który konkretnie plan jest zły? oprócz tego, że też dużo planują rozdać ;)
  • Faktycznie. Nie zastanawiałam się nad tym specjalnie. A teraz do mnie  jakoś dotarło i  jestem w szoku !!!
  • Tak duże poparcie dla lewicy wśród mlodYch jest niepokojące. Na szczęście sporo też normalnej prawicowej młodzieży.

  • @apolonia ; a czy wykluczasz czy dopuszczasz koalicję pisu z konfederacją?
  • A czy ja jestem politykiem żeby decydowac? Myślę że.dobrze wybrałam mądrzejszych ode mnie i będą postępować słusznie i dla dobra Polski.
  • edytowano październik 2019
    Konfederacja musiałaby miec zagwarantowane że dzięki takieji koalicji kilka rzeczy z programu zostałoby spełnione, a raczej jest to sprzeczne.z.polityka.pisu więc r tego.nie widze..Przynajmniej w sprawach gospodarki , w.kwestii światopoglądowej z pewnością łatwiej się Im będzie porozumieć.
  • Ale.maja.niewielka przewagę, wystarczy że kilku posłów będzie chorych i nie będą mieli wiekszosci.
     Dlatego pewnie będą starali się przeciągnąć.troche  posłów z.innych partii.
  • Posłowie innych partii też chorują.
  • Szacuje, że Konfa się rozpadnie w góra dwa lata

  • Gregorius powiedział(a):
    Szacuje, że Konfa się rozpadnie w góra dwa lata

    Po czym tak sądzisz?
  • edytowano październik 2019
    To oczywiste. To sojusz taktyczny. Przepaść w poglądach.
    Ale bardzo się cieszę z Brauna w sejmie :)
    Podziękowali 1mamaw
  • Też czekacie na TO 'Szczęść Boże'? :D 
    Podziękowali 1asiao
  • Ja uwielbiam jego bardzo krótkie, ale celne wypowiedzi.  Je czasem trzeba przemyśleć, aby zrozumieć, bez wiedzy się nie da ;)
  • A ktoś tu musi odszczekac że Konfederacja nie przekroczy progu wyborczego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.