Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1679111291

Komentarz

  • A ktoś tu musi odszczekac że Konfederacja nie przekroczy progu Wyborczego.
  • widzę info, że Konfederacja chce unieważnienia wyborów
  • A Krul Kucy obraża wyborców PiSu. Zamknęli mu buzię przed wyborami, dobrze na tym wyszli, widać, musi chłop odreagować .
    Podziękowali 2asiao Avq
  • Kto to król kucy
  • To obrażanie to tak po prawdzie w każdą stronę i z każdej strony  B)
  • edytowano październik 2019
    Konfederacja ma.racje. tvpis manipulowała, kłamała i nie opublikowała przeprosin i sondaży  które  wyrokiem.sądu miały ukazać się w.sobote. Nie można sobie nie wykonywać wyroków sądu bezkarnie.
  • edytowano październik 2019
    Malgorzata powiedział(a):
    Jak tak dalej będą obrażać wyborców PiS u
    To zagwarantują mu 3 kadencję.
    - Czy PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele może jeszcze kiedyś wygrać wybory?

    - To była ostatnia kampania, w której wyborcy PiS jeszcze wierzyli w zwycięstwo. I właśnie erozja poparcia dla Kaczyńskiego nie zacznie się na poziomie partii czy klubu, bo nikt go nie obali, chroni go statut. Ta erozja rozpocznie się na poziomie elektoratu, który już uznał, że Kaczyński jest politykiem nieskutecznym. PiS będzie się powoli zwijał, zostanie z niewielkim, choć być może stabilnym poparciem. A Jarosław będzie trwał. W tego typu partii, jaką jest PiS, lider trwa niezależnie od kolejnych przegranych.

    ---

    Czyli fragment książki ,,Koniec PiS-u" z 2012 roku, autorstwa Miśka Kamińskiego i Morozowskiego z TVN (syna Mordechaja Mozesa, żydowskiego pracownika archiwum komunistycznego Ministerstwa Bezpieczeństwa).

    W pierwszych wyborach parlamentarnych po ukazaniu się książki o skończonej partii, która odeszła do lamusa - zdobyła ona (w 2015) większość sejmową umożliwiającą sformowanie samodzielnego rządu. Nie udało się to żadnej innej po 1989 roku.

    A w następnych wyborach, partia uśmiercona przez Kamińskiego i Morozowskiego osiągnęła rekordowy wynik wyborczy, przebijając wynik Platformy z 2007 roku. W ,,wolnej Polsce" nikt nigdy nie uzyskał tak wielu głosów.

    Strach pomyśleć, jakie wyniki by osiągała, gdyby nie była skończona!

    Czy ktoś od wczoraj skacze z radości, czy płacze w poduszkę, jedno nie ulega wątpliwości.

    Specjalistów TVN to aż miło poczytać.


  • Wszyscy to powinniśmy być obrażeni na wyborców z Warszawy. Za Jachirę w Sejmie. Kolejny dowód na tezę, że demokracja jest dla idiotów

  • Gregorius powiedział(a):
    Wszyscy to powinniśmy być obrażeni na wyborców z Warszawy. Za Jachirę w Sejmie. Kolejny dowód na tezę, że demokracja jest dla idiotów

    Też mnie boli demokracja ale na razie nic lepszego nie wymyślono
  • A niiech obrażją i unieważniają przez kolejne 4 lata. To najlepsza opcja dla pisu. Gorzej jak w końcu zaczną myśleć, ale na razie ryzyka nie widzę.
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Izka powiedział(a):
    Gregorius powiedział(a):
    Wszyscy to powinniśmy być obrażeni na wyborców z Warszawy. Za Jachirę w Sejmie. Kolejny dowód na tezę, że demokracja jest dla idiotów

    Też mnie boli demokracja ale na razie nic lepszego nie wymyślono
    Wymyślono i wiekami to funkcjonowało taniej i lepiej: monarchia

    Podziękowali 2In Spe Katia
  • Wybór to jedno a drUgie co na niego wpłynęło, jeśli kłamstwa i manipulacje Tvpis w kampanii wyborczej to możliwe ze jest podstawa do unieważnienia wyborów.
    Podziękowali 1Stokrotka
  • apolonia powiedział(a):
    Wybór to jedno a drUgie co na niego wpłynęło, jeśli kłamstwa i manipulacje Tvpis w kampanii wyborczej to możliwe ze jest podstawa do unieważnienia wyborów.
    Nie rozumiem tego w ogóle. Byli pod progiem ciągle, przekroczyli i niezadowoleni.
  • PawelK powiedział(a):
    Kto to król kucy



    Koniecznie przez U lub OO ;)
  • Izka powiedział(a):
    Gregorius powiedział(a):
    Wszyscy to powinniśmy być obrażeni na wyborców z Warszawy. Za Jachirę w Sejmie. Kolejny dowód na tezę, że demokracja jest dla idiotów

    Też mnie boli demokracja ale na razie nic lepszego nie wymyślono
    czy możesz jakoś uzasadnić tę śmiałą tezę?
    czy, jak odkąd pamiętam, tak bo tak?
    :)
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ale Oni chcą unieważnienia wyborów na podstawie tego, że jakaś telewizja ich nie zapraszała, czy , że wybory odbyły się nielegalnie.

    Bo to chyba dwie różne rzeczy.

    Wybory odbyły się prawidłowo.


      Bo tvp ich nie lubi. Jak dzieci w piaskownicy. Kurcze, ale ten sejm będzie zabawny.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Z perspektywy większości dla pisu, mnie bawi nadal. Spektakl będzie jak nic.
    Jachira to poziom szaletów publicznych, fakt.
  • Moze wprowadza plusa na duże auta dla rodzin wielodzietnych bo był taki pomysl  :D
    Podziękowali 1Polly
  • Oj tak, chętnie skorzystam :)
    Podziękowali 2asiao Hope
  • edytowano październik 2019
    Może przeczytajcie najpierw  o co chodzi bo inaczej potwierdzacie tylko opinie o wyborcach PiSu...Konfederacja nie przekroczyła progu w sondażach niedawno tylko TvPiS przemilczal to że mieli w sondażach ok 7 %ale jak się ogląda tylko TvPiS to się łyka te manipulacje...
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • edytowano październik 2019
    Co za ingorancja. Zarzut dotyczy nieopublikowana sprostowań na mocy prawomocnych  wyroków sądów w trybie wyborczym. Masz rację Małgorzata, przy Tobie można się poczuć osobą inteligentną.
    Podziękowali 1Milagro
  • edytowano październik 2019
    9 mln głosowalo na pis, 9.9 na ko to ad Małgorzaty komentarz z poprzedniej strony 
  • To dziwne, że przegrali :)
  • Większość ludzi jest przeciętnie inteligentnych lub po prostu głupich. Przekłada to się na wyniki wyborów. Na Konfederację głosowało 1,2 mln.
     
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Gregorius powiedział(a):
    Wszyscy to powinniśmy być obrażeni na wyborców z Warszawy. Za Jachirę w Sejmie. Kolejny dowód na tezę, że demokracja jest dla idiotów

    Też mnie boli demokracja ale na razie nic lepszego nie wymyślono
    czy możesz jakoś uzasadnić tę śmiałą tezę?
    czy, jak odkąd pamiętam, tak bo tak?
    :)
    Teza jest prawdziwa co widać słychać i czuć 
  • Zastanawia mnie pewien fakt... U Apolonii jak i w rozmowie z moją teściową (też głosowała na Konfederację, na co dzień jest fajną kobietą) bardzo wyraźnie przebija się nienawiść - do Pis, do wyborców Pis, do Żydów, do nauczycieli, policjantów, lekarzy... I bezpośrednie obrażanie rozmówcy o odmiennych poglądach. Czy oni wszyscy tak mają? Wiem, że to za mała próba, niemniej trąci mi to rasizmem. Może ktoś zauważył to już znacznie wcześniej, ja jednak daję pewien kredyt zaufania RN i wolałabym, żeby moje obawy się nie potwierdziły.
  • Sejm zniósł poslanke Pawlowicz ,posla Niesiolowskiego...zniesie i Jachirę
  • Chyba tylko PiS generalnie nie atakuje elektoratu przeciwników. I psl. Pewnie też dlatego powoli powiększają swoją liczbę zwolenników. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.