Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Moje powieści

2456710

Komentarz

  • @Coralgol, wydawnictwo eSPe
    Podziękowali 1Barbasia
  • Gratuluję, planuję zakup
    Podziękowali 1Gosia5
  • Gratulacje!!!
    Podziękowali 1Gosia5
  • Gratulacje @Gosia5 !!! Super!!
    Podziękowali 1Gosia5
  • Gratulacje i podziw! Kiedy Ty znalazłas na to czas ;)
    Podziękowali 1Gosia5
  • Głównie nocami. Ale mamy na szczęście ed i dzieci śpią do 8-9. 
    Podziękowali 1balum
  • Gratulacje i chyle czola z podziwem :-) 
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5, cieszę się że robisz to co kochasz, GRATULUJĘ z całego serca.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Wspaniale! Gratuluję i podziwiam.  :)
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano październik 2019
    Książka jest już na stronie zapowiedzi wydawnictwa.
    Wszystkim facebookowcom dziękuję za polubienia.
    Podziękowali 1Natalia
  • edytowano listopad 2019
    Mam do Was prośbę o pomoc w promocji książki. Kto ma siły, niech przeczyta moje wynurzenia :)

    Za dwa tygodnie książka ma się pojawić na rynku i choć promocje organizuje głównie wydawnictwo, ja również powinnam się w nią włączyć. Tyle tylko, że nie znam się na tym. Na pewno powinnam zorganizować jakieś spotkania autorskie i promować książkę w mediach, głównie elektronicznych. Zależy mi na tym, by powieść się sprzedawała, ale nie tylko dlatego, że mam z tego jakiś zysk. Zresztą naprawdę symboliczny. Również dlatego, że to nietypowa obyczajówka na współczesnym rynku. Po prostu obyczajna obyczajówka. Bez zbędnego patosu i nadęcia (mam nadzieję) starałam się przemycić w niej wartości chrześcijańskie.
    Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, dlaczego w Polsce jest tak mało chrześcijańskiej literatury beletrystycznej, a jeśli się pojawia, to są to tłumaczone na polski amerykańskie, protestanckie powieści (bestsellery na tamtejszym rynku). Dlaczego we współczesnych książkach obyczajowych para się poznaje i niemal od razu ląduje w łóżku? Czy tak jest w realu czy te powieści kształtują rzeczywistość? Ja chcę wierzyć, ze jest jeszcze w naszym kraju sporo  ludzi, dla których wartości katolickie nie są obce. Tylko dlaczego nie przekłada się to na sprzedaż książek? Dlaczego tak dobrze sprzedaje się Grochola, Michalak czy Witkiewicz, a Targosz sprzedała może kilka tysięcy swojego "Szklaku Kingi"? I nie jest to książka gorsza ani pod względem stylu, ani treści. Wiem, bo czytam naprawdę dużo.
    Co zatem zrobić, żeby to zmienić? Na razie napisałam książkę i wydałam. Jak ją dobrze sprzedać? Macie jakieś pomysły? Znacie kogoś, kto by pomógł w organizacji spotkania autorskiego, promował książkę na blogu, niekoniecznie katolickim? Szczerze mówiąc, to ciekawa byłabym recenzji osoby niewierzącej, ale nie wrogo nastawionej. Bo wtedy skrytykuje dla zasady, a mi zależy na mądrej, obiektywnej krytyce.
    To tyle. Pomożecie? ;)

    edit: Nie napisałam, że mieszkam pod Warszawą, po wschodniej stronie.
  • @Colargol
    Podziękowali 1Gosia5
  • Ja jestem wierząca ;) I owszem, recenzuję książki czasem, ale: 1)skupiam się na prozie "ambitnej", artystycznej, poezji, także książkach naukowych i faktu, chociaż zdarza mi się sięgać również po inne gatunki 2)nie wystawiam nigdy laurek, naprawdę "czepiam się" książek, ich warstwy językowej, konstrukcji fabuły, nowatorstwa itp. - obyczajówki często wypadają niedobrze w tym zakresie - dlatego przekazanie mi obyczajówki do recenzji wiąże się z dużym ryzykiem, że zostanie zjechana 3)mam sporą kolejkę książek do recenzji "na wczoraj", więc nowe zobowiązania ta ewentualnie już w okolicach nowego roku.
    Podziękowali 2Gosia5 AgaMaria
  • Tak Cię też odbieram. Ale po prostu jesteś z "tego świata", więc pomyślałam, że możesz kogoś znać. 
  • Moi znajomi prowadzą serwis czytelniczy 3telnik.pl. Recenzuja książki, obydwoje już też mają debiuty literackie na koncie. Może do nich bys napisała i poprosiła o recenzje na stronie? Siedzą dość mocno w czytelniczym światku i elektronicznych mediach. 
    Podziękowali 2Gosia5 AgaMaria
  • @Hania , bardzo fajna ta stronka. :) Dzięki.
    @Elunia , możesz podać jakieś szczegóły? Czy ktoś prowadził te spotkania? Jakiego typu literaturę tworzy ta pani? Gdzie odbywały się spotkania? W bibliotekach? A pięć książek w rok to duże tempo :)
  • Podbiję sobie. Może ktoś ma pomysł na promocję książki?
  • Wiadomość dla tych, którzy posiadają konto na Facebooku, a przegapili tę wiadomość na mojej stronie. Wydawnictwo ogłosiło konkurs i można wygrać pięć książek :)

  • A od dziś książka w księgarniach :) Ciekawa jestem Waszej opinii.
    Proszę też o modlitwę w intencji tego nietypowego dzieła ewangelizacyjnego. 
    Podziękowali 1monika5
  • kupiłam :)
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Sylwunia, dziękuję i czekam na Twoją opinię. :)
    Ja dostałam dziś kilka paczek książek. Także jeśli ktoś chciałby kupić ode mnie z autografem, chętnie wyślę. O szczegóły pytajcie na priv. 
    Podziękowali 1Sylwunia
  • nieprzeczytane.pl
    @Elunia
  • Gosia5, ja chcę z autografem! Napisze potem priv bo teraz mam młyn.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Woblink ma juz dostępny ebook. 
  • @MonikaN, to nie ebook, tylko książka :)
    Podziękowali 1MonikaN
  • Jestem chętna, priv
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5 ja też książkę z autografem u Ciebie zanabędę <span>:smile:</span>
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Agnieszka82, jutro przywiozę
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Tez bym chciała. Nie będziesz gdzies w mojej okolicy?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.