Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprawa roszczeń

edytowano maj 2019 w Polityka
Szokujące informacje zwłaszcza dla zwolenników PiS.
O skoordynowanych protestach w Warszawie (20tys ludzi), Chicago (kilka tysięcy) i innych miastach nie informuje ani TVP ani TVN. Informują za to izraelskie media. Piszą nawet do Warszawy leci delegacja rządu izraelskiego. Nasze media dalej milczą. Gdzie tu jest dziennikarska rzetelność ?

Źródła

Wiadomości TVP 12 maj 19:30

Gazeta Ha-Reetz pisze, że leci do Polski delegacja izraelskich polityków
https://www.haaretz.com/israel-news/.premium-poland-denies-but-israeli-delegation-headed-there-says-it-ll-discuss-restitution-1.7224963

Polski rząd odwołał wizytę

Widać tutaj polityczną grę, w tle marsz przeciwko roszczeniom.
PiS chce za wszelką cenę ukryć, że marsz w ogóle się odbył.
Nie chce powiedzieć wprost jakie ma poglądy i jednocześnie prowadzi potajemne rozmowy ze stroną żydowska (notatka udostępniona przez Michalkiewicza).

Rodzi się we mnie niepokój o los Polski i nie mam zaufania do PiS w kwestii roszczeń te wydarzenia jeszcze bardziej utwierdzają mnie w moich przeczuciach.



Komentarz

  • Powiedzieli następnego dnia bo nie da się zamieść pod dywan 20 tysiecznego protestu. Z Wikiliks wynika że Kaczyński już dawno zobowiązał się te roszczenia spłacić. A wyznawcy PiS i tak nie uwierzą...
    Podziękowali 3Agmar Wandeal Stokrotka
  • Byłam na marszu. Sprawą interesuję się nie od dziś. Było więcej niż 20 tys. PiS bagatelizuje sprawę
  • ba, ongiś prezes Kaczyński w Izraelu jawnie powiedział, że nie ważne kto rządzi w Polsce to i tak polscy goim zapłacą. PiSrael taki jest, był i będzie. 


    Podziękowali 1asiao
  • edytowano maj 2019
    Cóż, PiS przejął w tej kwestii retorykę Konfederacji i dlatego Konfederacja znalazła się pod progiem wyborczym w sondażach do KE. A Żydzi knują swoje, ich polityk Jair Lapid to wyjątkowa szuja.
  • Maciek masz nieaktualne dane. Konfederacja wg sondaży podawanych w TVN ma 6 %, a wg sondaży PiSu 8%
  • Dla tych co są tak bardzo za Konfederacją polecam obejrzeć film  (krótki)



    Niestety dziwni ludzie pojawiają się na listach Konfederacji i nie jest to fake news.
    Nie używajcie argumentu, że już nie jest na listach bo to nieuczciwe. Był i Jakubiak go tam wpisał. Przypadek ? Nie sądzę.

  • Jakubiak mnie wkurza. Wczoraj go poznałam osobiście i utwierdzilam się w przrkonaniu że co do Konfederacji nie jest uczciwy. Myślę że na jego środowisko trzeba uważać.
  • edytowano maj 2019
    O wczorajszym Narodowym Kongresie Kobiet w sejmie też cisza. Z mediów pozainternetowych było tylko TRWAM.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Na Trwam było w wiadomościach o proteście. Kolejny przekonuje się że to obecnie najbardziej prawdomówne media.
  • Jakubiak też nie budzi mojego zaufania. To normalne że jacyś agenci i krety mogą chcieć dostać się do Konfederacji żeby ją rozwalić od wewnątrz. Swoją drogą to Międlar jako wiarołomny ksiądz też nie jest wiarygodny...Tylko Konfederacja jest jedyną opcjæ wyboru dla Polaków i katolików.
    Podziękowali 1Wandeal
  • @apolonia A Gwiazdowski nie jet alternatywą? 
  • edytowano maj 2019
    Gregorius, a Ty się na demokrację nawróciłeś ?
    :)
  • Gwiazdowskiemu też nie ufam. Czy on ma poglądy prawicowe w kwestiach ideologicznych czy mówi tylko o gospodarce?
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Gregorius, a Ty się na demokrację nawróciłeś ?
    :)
    Nie ja tylko podrzutki robię. 
  • Dlatego Kukiz. Od dawna krzyczał o 447, a teraz procedowany pod publikę jest ich projekt ustawy w tej sprawie. W konfederacji za dużo dziwnych person, z etatowym rozwalaczem antysystemowców Korwinem na czele.
    Pouciekali od niego z Jakubiakiem na czele, bo uparcie stoi przy tym co mówi, czyli żadnej kasy z budżetu. 
    Podziękowali 1Zuzapola
  • czyli żadnej kasy z budżetu
    ------------------

    a jak?


  • Pioszo54 powiedział(a):
    czyli żadnej kasy z budżetu
    ------------------

    a jak?


    Kukiz działa ze składek, jako nie partia nie dostaje kasy.

    W temacie - wycofali czytanie projektu ustawy Kukiza w sprawie 447 z porządku obrad.

  • edytowano maj 2019
    jak działa finansowanie pozabudżetowe dobrze widać w USA...

    a finansowanie ze składek to fikcja,
    chyba,żeby wymusić na nadawcach czas antenowy, jednakowy dla wszystkich startujących i zakazać wszelkiej kampanii wyborczej poza nim;
    nie bardzo to widzę.
  • edytowano maj 2019
    Głownym sojusznikiem USA jest Japonia, zaś głównym światowym graczem Chiny.
    https://youtu.be/9ElaiRQRxyc

    Na końcu b. ważna reklama! 

    @Maciek_bs ;
    uwaga, wklejam link do księgarni:
    https://ksiazki.jacekbartosiak.pl/

    pierwsze 3h są za darmo!


  • Jak powiedział nasz prezydent Konrad Mazowiecki nie dawno w Sejmie:
    - "Wróciła do Polski religia mojżeszowa"
    Powiedział również
    "Ryba psuje się od głowy, a głowa jest tutaj"
  • zbyszek powiedział(a):
    Jak powiedział nasz prezydent Konrad Mazowiecki nie dawno w Sejmie:
    - "Wróciła do Polski religia mojżeszowa"
    Powiedział również
    "Ryba psuje się od głowy, a głowa jest tutaj"
    Wrzuc prosze linka do pelnej wypowiedzi.  O rybie slyszalam o religii nie.  Moze mi cos umknęło 
  • edytowano listopad 2019
    W moim poście pisze w której minucie mówi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.