Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Moje powieści

1356710

Komentarz

  • Dodam małe ostrzeżenie ;) Koszt przesyłki jest, niestety, wysoki. Nie jestem hurtownikiem, żeby mieć ceny jak księgarnia wysyłkowa. Najtaniej wychodzi paczka w Ruchu (ok 9 zł), potem paczkomat (ok. 11zł), a najdrożej paczka pocztowa i kurier (nawet 15-16 zł).
    Najtaniej odbiór własny :) Zapraszam więc na kawę lub/i spotkania autorskie :)
  • A najblizsze spotkania autorskie gdzie i kiedy?
  • edytowano listopad 2019
    Najbliższe w mojej parafii w Długiej Kościelnej, w niedzielę o 19.00. Jeśli chciałabyś książkę i będziesz na spotkaniu, napisz proszę, to przygotuję dla Ciebie książkę z dedykacją.
    edit: Parę postów wyżej wkleiłam zaproszenie na to spotkanie. Jest też na fb.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Listem jest tanio!
  • @matka6, list musi mieć do 2 cm grubości. Książka ma 3 cm.
  • kurcze, nieprzeczytane mi opóźnia realizację zamówienia  :s
    a taką miałam nadzieję, że dojdzie do wtorku , bo w środę dużo czasu w pociągach spędzę 
  • @Sylwunia, oni niestety nie mają dobrych opinii jeśli chodzi o przesyłki. Może anuluj zamówienie? Wyślę Ci do paczkomatu. Jeśli nadam w sobotę, to do wtorku książka powinna dotrzeć :) Jutro nie dam rady :(
  • edytowano listopad 2019
    @Elunia, w Gandalfie mają, w Arosie, Bonito też. Przepraszam, że od razu nie odpowiedziałam, ale wiele ofert pojawiło się dopiero po południu, a dziś zapomniałam sprawdzić tego Gandalfa.
  • Z reguły u nich kupuję, od lat
    I raczej zawsze all było ok. 
    No nic, dam im szansę.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Ja wysyłałam listem w tym tygodniu trzy książki w kopercie z bąbelkami za 6 zł
  • @matka6, polecone? Na ich stronie nie znalazłam takiej opcji... Były trzy rozmiary i podana grubość w S i M właśnie 2 cm..

  • Podeszłam do okienka podałam , powiedziałam, że listem wysyłam i ekonomicznym

    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5 ja jestem chętna na książkę z autografem 
    Podziękowali 1Gosia5
  • blaekie powiedział(a):
    @Gosia5 ja jestem chętna na książkę z autografem 
    Mogę Ci.przywiezc w przyszłym tyg od Gosi
    Podziękowali 2Gosia5 blaekie
  • Na stronie FB dyskontu Aros jest konkurs i można wygrać jedną z pięciu książek. Przy okazji napisać coś o ulubionej książce. Ktoś napisał o Biblii :) Podobało mi się.
  • @Elunia, wczoraj było, ale teraz dopiero dojrzałam, że z dopiskiem "produkt niedostępny". Fajnie, że udało się zdobyć ją jakoś inaczej.
  • siedzę w laboratorium na badaniach i "połykam" książkę @Gosia5 :)
  • @Agnieszka82 Fajnie czasem napić się glukozy ;) Trochę czasu dla siebie masz :)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Kto ma numer do @Gosia5 ??? Potrzebuje na cito! Wybrałam sie na spotkanie autorskie i nie umiem trafić. Kto mi pomoże
  • Ale już chyba za późno... 
  • Udało się dotrzeć
  • @Małgorzata32 , dziękuję Ci za przybycie. A numer telefonu już masz, więc czekam z obiecaną kawą :)
  • @Małgorzata32 niech napisze :) Ja ze swojej strony powiem, że jestem zadowolona. Było prawie 30 osób, przyjemna atmosfera i ... mogę jeszcze :) Ale najpierw czekam na recenzje, bo dziś moi goście przyszli ze względu na moją osobę. Bardzo im za to dziękuję, ale ucieszyłabym się, gdyby ktoś przyszedł ze względu na książkę.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Małgorzata32 , dziękuję Ci za przybycie. A numer telefonu już masz, więc czekam z obiecaną kawą :)
    Cała przyjemność po mojej stronie. A kawy nie odmawiam.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Małgorzata32 niech napisze :) Ja ze swojej strony powiem, że jestem zadowolona. Było prawie 30 osób, przyjemna atmosfera i ... mogę jeszcze :) Ale najpierw czekam na recenzje, bo dziś moi goście przyszli ze względu na moją osobę. Bardzo im za to dziękuję, ale ucieszyłabym się, gdyby ktoś przyszedł ze względu na książkę.
    Było sympatycznie. A przyszłyśmy zarówno ze względu na twoją osobę jak i na książkę.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Ha...już nawet fotki z tej premiery do mnie dotarły ;)
  • Też dostałam link. Fajnie, że Piotr mógł być.
  • Bardzo fajni ludzie. pogadaliśmy trochę w drodze na parking. Zdążyłam poznać historię Waszego kościoła :)
  • Niestety, przeprowadziłam się tam w 2008 roku. Nie widziałam starego kościoła... Została dzwonnica i kruchta. Szkoda, choć ten kościół, który teraz mamy jest chyba najładniejszym współczesnym kościołem, jaki znam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.