Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ubieramy się - moda i styl...

12467

Komentarz

  • edytowano październik 2016
    edit: pisałam na komie, dwa razy mi się wysłało
  • @babka4 a której? ;)
    Podziękowali 1babka4
  • Jak z przelewami na asosie? Opłaca się z opcją przewalutowania czy macie jakieś inne opcje. Ostatnio robiłam przelewy w KCz i bardzo się nie opłacało.
  • Nie wiem czy jest gdzieś lepszy wątek, a chciałam zapytać, czy słyszałyście o biustonoszach do spania?
  • Slyszalysmy, od Francuzek. Miekkie bawelniane, takie opaskowe, czasem wbudowane w pizame. Nosza je, bo uwazaja, ze piersiom sie nalezy podtrzymanie przez cala dobe. 
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • w sumie to głupie nie jest 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Nie ma żadnego wątka o upolowanych łupach na szmateksie więc może tu?

    Ja dziś dokupiłam co jeszcze bardzo mi się marzyło:)

    Granatowa parka zimowa Tchibo
    Czarna cienka bawełniana parka hm
    Kozaki płaskie skórzane czarne:)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • u nas w lumpeksach nie ma takich super rzeczy....
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Nie wiem czy jest gdzieś lepszy wątek, a chciałam zapytać, czy słyszałyście o biustonoszach do spania?
    Tak z ubiegłego roku temat, ale np. Bravissimo ma piżamy i koszulki do spania z wbudowanym biustonoszem. 
  • A ja całe życie śpię w staniku, normalnym. Taka nadwrażliwość, że nie jestem w stanie położyć się na brzuchu bez. A że śpię głównie na brzuchu... Nie mam pojęcia czy to zdrowe.
  • Ooo, ciekawe. Sama chętnie bym się dowiedziała jak jakościowo.
  • To wyglada na jakis chiński sklep dający nie swoje foty. Nie wyglada to na nic godnego zaufania.
  • No ceny zdecydowanie chińskie, terminy wysyłki też, ale w sumie z aliexpresu ludzie też biorą ciuchy i nie wszystko to szajs...
  • Ja się bardzo przejechałam na chińskim sklepie z ciuchami. W sumie, jak kupowałam, to nie wiedziałam, że to chiński. Wszystko przyszło za małe. Zwrot okazał się tak zawiły, że w sumie nieopłacalny. Ale moja wina, dokładnie regulaminu nie przeczytałam. Wiadomość o zwrotach była zresztą tak schowana i zaszyfrowana, że długo nie mogłam zrozumieć o co cho. Zresztą w regulaminie było chyba, że zwrot zależy od miejsca wysyłki, co się okazało dopiero, kiedy paczka przyszła. Więcej w takich sklepach nie kupuje.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Chyba już była reklama emitowana, bo ją widziałam w telewizji
  • podpisałam 
    fuuuj
  • Co jest złego (w sensie mody, nie mówię o kwestiach moralnych) w stylowo podartych dżinsach?
  • To podarte jeansy mogą być stylowe? A jaki to styl poza niechlujnym? ;)
    Podziękowali 2Skatarzyna Aniuszka
  • Mi się podobają jeśli do dobre z bardzo dobrej jakości butami, biżuteria i nienagannie skrojonym płaszczem lub doskonałej jakości bluzka. 
  • No i oczywiście jeśli kobieta je nasza jest bardzo zadbana
  • szczurzysko powiedział(a):
    Co jest złego (w sensie mody, nie mówię o kwestiach moralnych) w stylowo podartych dżinsach?
    W sensie mody - jak piszesz - w tzw. trash jeansach nie ma nic zlego. Nie sa eleganckie ale casualowe. Co kto lubi. Pewnie niedlugo przestana byc modne albo i juz nawet...tak szybko sie te trendy zmieniaja.
  • Trudno iść za modą, kiedy zmienia się i wiek, i figura itd. Już nie mówię o tych dżinsach podartych, ale ogolnie. 

    andora powiedział(a):
    Mi się podobają jeśli do dobre z bardzo dobrej jakości butami, biżuteria i nienagannie skrojonym płaszczem lub doskonałej jakości bluzka. 
    Tu się zgodzę. 
    Dorotak powiedział(a):
    To podarte jeansy mogą być stylowe? A jaki to styl poza niechlujnym? ;)
    Przecież nie jest to strój do kościoła czy na wesele. Ludzie, zakladam, że wiemy kiedy założyć strój swobodny. Sama latem nosiłam podarte dzinsy, ale takie za kolano, na podróż - samolot, samochód, spacery z dziećmi, itp. 
  • Ja tam sobie w tym roku sprawiłam pierwsze podarte dżinsy. Super na wakacje nad morzem się nosiło. Dziecku bym nie kupiła i tak wszystko niszczą i rozdzierają, ale dobrej jakości dla dorosłego z fajna stylizacją czemu nie. Moda to zabawa ma być a nie coś śmiertelnie poważnego.
  • U mnie obserwacja taka że elegancja wymiera bezpowrotnie. Coraz mniej ludzi ma poczucie dobrego smaku. 
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Mnie sie podobaja takie spodnie i czasem nosze, ale to musza byc niewielkie przeciecia, a nie dziury na pol nogi, bo to juz wyglada glupio. Ale taki zwykly zestaw jest ok
    http://onlywardrobe.com/wp-content/uploads/2019/08/How-To-Wear-Black-Jeans-For-Women-16.jpg
  • Dwa lata temu byłam na pogrzebie cioci. Ktoś przyszedł w podartych dżinsach.
  • @mader - ja nie mam wplywu, kto co zakłada do kościoła czy na pogrzeb, na rozmowę kwalifikacyjną, ślub czy imieniny cioci. 
    Ja do kościoła zawsze zakładam spódnicę, za kolano, przepisowo. Ale jak z kościoła mam jechać w np na spacer, czy coś takiego, to zawsze mam w torbie spodnie. A, spódnice tylko do kościoła noszę, już tak mam, i chyba nie dam rady zmienic.

  • Nie wiem jak robią podarcia, ale np te przejasnienia, na dzinsach, taki sprany efekt robią przez wielokrotne pranie z jakimś piaskiem, wybielaczem. I ekologiczne to nie jest, bo marnuje się na to sporo wody i zdrowe dla pracowników chińskich to tez nie jest, ten piasek i wybielacze. Jestem na nie.
    Podziękowali 2Joanna36 Malena
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.