Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

12627283032

Komentarz

  • żaden z prezentowanych nie ma tak dużej budki jak zip, tak dużego bagażnika pod wózkiem i tak dużych kółek :)
  • Ano ja akurat szukam teraz jakiegoś stabilniejszego wózka. Miałam jeden z tych, które się tam pojawiły i do biegania z nim po schodach w ręce super, no i mieścił się w nogach pasażera w małym autku ;) 

    Podziękowali 1Agmar
  • Baby Jogger City lite ma odczepiane kółka. 
    Podziękowali 1Hope
  • To też zależy kto czego potrzebuje i czego szuka. My wózka używamy bardzo mało, mam starego x Lancera x run i nim jeździmy koło domu (bardzo bardzo rzadko, raz na jakiś czas po starsze do pkola) i drugi mały wózek który jeździ w aucie jak jeździmy jakieś sprawy załatwiać na mieście i tyle. Resztę rowery;)
  • @mamlu a buda jest wystarczająca? Oglądałam porównania w internecie i chyba jest mniejsza niż w mini.

    Dla mnie szukanie wózka to jakieś never ending story, ciągle nam się zmieniają okoliczności albo zestaw dzieci do wożenia. Albo się coś po prostu psuje :/
  • Po 5 latach jogger padł, szkoda, ale taka eksploatacja,  że sama bym padła ;).

    Szukaliśmy nowego i zdecydowaliśmy się na kolejnego baby joggera, tym razem city mini GT.

    Ma ktoś taki model? Dobrze się wozi?
  • Mamy ten model jeździ chyba 6 rok co prawda z naprawami
    Bardzo go lubię,  szczególnie za to że jest duży a jak mam duże dzieci i za duża budkę.
    Podziękowali 1MonikaN
  • Właśnie połamał mi się maclaren. Jaką spacerówkę polecacie dla 2 latka? Ważne żeby miała pełną rączkę do prowadzenia, zajmowała mało miejsca w samochodzie i po leśnej ścieżce też dała radę okazjonalnie przejechać. Cena do 800 zł.
  • @moni_k nie jestem na bieżąco w wózkach, ale parę dni temu myślałam, że muszę sprzedać swojego Birtaxa b agile (jakoś tak).

    Jeśli jesteś zainteresowana to napisz pw. Czarny, używany baaardzo sporadycznie, bo nie przyzwyczaiłam się nigdy do małego wózka (do końca wszędzie jeździłam Baby Joggerem trójkołowcem na wielkich kołach). Ma pełną rączkę, płasko się składa (nie jak parasolka), za to słabo się go podbija, i musiałabym sprawdzić, czy mam do niego wszystko. Śpiworek na pewno nie oryginalny był. Ale w stanie naprawdę bardzo dobrym jest. Gdybyś była zainteresowana to napisz pw.


  • A poradzi sobie na wyboistych ścieżkach raz na jakiś czas?
  • A gondola? Zostaliśmy bez poza zdezelowanym stokke ale to malizna.. niekoniecznie nowy ale raczej nie za stary..  myślę o jedno bartatina ew dla dwójki coś..  polecają xlandery ciągle też ale mi się zdaje że nie nie bujaja?
  • Poszukaj gdzieś używany tako acustic piękny i niesamowi IE wygodny wozek
    Podziękowali 1MAFJa
  • Mafia, przypomnij się w odpowiednim czasie i dam Ci emmaljungę z opcją krzesełka dla brata.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Z podwójnych rok po roku super jest Phil&Teds. Bardzo solidny, wygodny i niezniszczalny. Po moich chłopakach mamy do dzisiaj, ostatnio na sor Wiktor jeszcze nim podjechał jak nie mógł chodzić.
    Podziękowali 1MAFJa
  • MAFJa powiedział(a):
    A gondola? Zostaliśmy bez poza zdezelowanym stokke ale to malizna.. niekoniecznie nowy ale raczej nie za stary..  myślę o jedno bartatina ew dla dwójki coś..  polecają xlandery ciągle też ale mi się zdaje że nie nie bujaja?
    Xlandery (XA lub Xmove) są super, niesamowicie wytrzymałe, świetnie się prowadzą nawet po nierównym terenie, ale nie bujają prawie wcale.
    Podziękowali 1MAFJa
  • I swoje ważą, ale jak nie trzeba nosić po schodach to luz :)
  • MonikaN powiedział(a):
    Baby Jogger City lite ma odczepiane kółka. 
    W końcu kupiliśmy używany baby jogger city mini bo znaleźliśmy dość tanio i bardzo go polubiłam. 
    Lekki a jak na spacerówkę wszystko ma. 
    Tylko na tych kołach mi zależało, że y wymienić jakby co, a teraz wychodzi, że same koła droższe niż nasz używany wózek :D
  • edytowano styczeń 2020
    @Hope, my juz mamy inny model. Mamy teraz tez Joggera, ale CityMini GT, to dopiero jest maszyna! 
    A prawda, że akcesoria ma w zbojeczkich cenach, nawet folia na wózek juz sporo kosztuje. 
  • @moni_k nie wiem... Jak pisałam - ja wszędzie brałam wielkiego trójkołowca pompowanego, bo mnie wszelkie inne wózki wkurzały. Nawet do zatłoczonych tramwajów. Wg mnie to żaden inny się do miasta (polskiego) nie nadaje, a co dopiero nierówności. Więc nie namawiam.
  • Ktoś ma doświadczenia z Zuma Mini?


    Myślę czy by nie dokupić, spacerówka Quinny jednak dość spora, przydałoby się coś mniejszego. Przed nami czas, gdy mały będzie chciał raczej biegać, wózek potrzebny jak się zmęczy albo jak już koniecznie trzeba uziemić. Bez sensu w takich sytuacjach taszczyć trójkołowiec.
    Zumę widziałam raz na żywo, wygląda na lekki wózek, kompaktowy raczej, pytanie czy wygodny i solidny. No i najchętniej celowałabym w używany.

  • MonikaN powiedział(a):
    @Hope, my juz mamy inny model. Mamy teraz tez Joggera, ale CityMini GT, to dopiero jest maszyna! 
    A prawda, że akcesoria ma w zbojeczkich cenach, nawet folia na wózek juz sporo kosztuje. 




    A w Waszej wersji jest już jakiś podnóżek dla dziecka? Jedyne co mnie w tym naszym wózku załamuje to brak regulowanego podnóżka :(
  • Polly powiedział(a):
    Ktoś ma doświadczenia z Zuma Mini?


    Myślę czy by nie dokupić, spacerówka Quinny jednak dość spora, przydałoby się coś mniejszego. Przed nami czas, gdy mały będzie chciał raczej biegać, wózek potrzebny jak się zmęczy albo jak już koniecznie trzeba uziemić. Bez sensu w takich sytuacjach taszczyć trójkołowiec.
    Zumę widziałam raz na żywo, wygląda na lekki wózek, kompaktowy raczej, pytanie czy wygodny i solidny. No i najchętniej celowałabym w używany.

    My mamy podobny (innej firny), wygodny dla mnie był bardzo, bo lekki i składał się do małych rozmiarów, wszędzie się go dało w aucie upchać, przy tym miał jeszcze kawałek koszyka na zakupy. Stabilny to on nie był :( trzeba było uważać przy rozłożonym na płasko siedzisku, żeby się nie przewrócił z tobołkami. No i kółka dość szybko u nas poszły :( (chociaż póki trwała gwarancja to nam je naprawiali)


    Podziękowali 1Polly
  • @Hope, nie ma, można dokupić, nie wygląda zbyt piękne z tym dodatkowym podnozkiem, my go nie kupiliśmy. 

    I tak jestem zadowolona, świetnie się prowadzi. Jest wysoki i duzy, a przy tym nie jest ciężki. 
  • edytowano styczeń 2020
    @Polly swoją drogą jakbyś miała ochotę to tu jest porównanie wózków tego typu, a w komentarzach pod artykułem jeszcze sporo modeli się przewija, chociaż cena tego, który zalinkowałaś chyba najkorzystniejsza :) 
    https://domowa.tv/najlepszy-wozek-lekki/
  • @Hope, dziękuję, chętnie poczytam.
  • Ja nadal nie kupiłam. Nie mam przekonania a nie chcę wydać pieniędzy bez sensu. Czy ktoś ma doświadczenia z Cybex Eezzy lub Quinny Zapp? Celuję w jakiś używany pewnie.
  • @moni_k, ja mam joie z pompowanymi kołami i jest super, kompaktowy, lekki, składa się bardzo szybko i wytrzymały. W Wawie używane są ok800
  • Kupiłam w końcu espiro magic i jestem zadowolona. Bardzo fajnie się prowadzi i jest bardzo miękki. Cena niska, a jakość dobra. Na końcówkę wózkowania wystarczy.
    Podziękowali 1blaekie
  • Kochani,co radzicie dla bliźniąt,chcemy jeden za drugim.
  • Ja uzywalam taki dla dzieci rok po roku, ale moze byc i dla blizniat.

    https://bebetto.eu/pl/bebetto42/

    Kupilam od jednej forumki i byl to bardzo trafiony sprzet. 
    Podziękowali 1Elżunia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.