Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

III Wojna Światowa - Dzień dobry!

«1

Komentarz

  • Ukraiński samolot leci do Kijowa. 11 członków załogi samolotu to Ukraińcy. Poza tym zadnych pasażerów z Ukrainy. Skąd zatem nagle 64 Kanadyjczyków??? Turyści? Nie. 64 Kanadyjczyków to w rzeczywistości Ukraińcy. Z kanadyjskim obywatelstwem. W Kanadzie (po Polsce) jest największa diaspora ukraińska. Po 2 w. św. wielu sprawców rzezi wołyńskiej uciekło właśnie do Kanady.
    Ciekawe, że podobnie jak w Smoleńsku, jeszcze przed zbadaniem czarnej skrzynki już podano przyczynę katastrofy. Ja bym się zastanowił - kto był na pokładzie tego samolotu i w jakim celu leciał do Kijowa. I dlaczego miał nie dolecieć. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Mnie zastanawia dlaczego pozwolono na loty. Po takim ostrzale powinna zostać zamknięta przestrzeń powietrzna. 
    Amerykanie ponoć maja nie latać, zmienili trasy. 
    Lot również zmienił trasy 
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • edytowano styczeń 2020
    pozwolono aby się to stało (katastrofa) - jak w Smoleńsku pozwolono na lądowanie
    pamiętacie samolot z holendrami zestrzelony przez Rosjan?

    'Ali Abedzadeh, irański dyrektor organizacji lotnictwa cywilnego powiedział, że nie przekaże czarnych skrzynek rozbitego samolotu jej producentowi, Boeingowi - podała agencja Mehr. Powiedział też, że nie jest jeszcze jasne któremu państwu zostaną one przekazane.'

  • Ale to nie był jedyny samolot startujący w tym czasie. Ok 30 samolotów wystartowało. 
    Zerknij na flightradar i zobacz jaki tam ruch. 
  • Jest głos, że samolot tuż po starcie zgłaszał awarię w silniku.
  • edytowano styczeń 2020

    zaczyna się dezinformacja - nie przypomina wam to czegoś? 

    W oświadczeniu napisano, że według wstępnych informacji samolot rozbił się w wyniku awarii technicznej silnika i wyklucza się możliwość ataku terrorystycznego lub ataku rakietowego.

    Treść ta jednak została zmieniona i obecnie brzmi, że "informacje na temat przyczyn katastrofy lotniczej są wyjaśniane przez komisję, a wszelkie oświadczenia dotyczące przyczyn wypadku przed podjęciem decyzji przez komisję nie są oficjalne".

  • Prayboy powiedział(a):

    zaczyna się dezinformacja - nie przypomina wam to czegoś? 

    W oświadczeniu napisano, że według wstępnych informacji samolot rozbił się w wyniku awarii technicznej silnika i wyklucza się możliwość ataku terrorystycznego lub ataku rakietowego.

    Treść ta jednak została zmieniona i obecnie brzmi, że "informacje na temat przyczyn katastrofy lotniczej są wyjaśniane przez komisję, a wszelkie oświadczenia dotyczące przyczyn wypadku przed podjęciem decyzji przez komisję nie są oficjalne".

    No więc nie siej domysłów.
    Podziękowali 2Cart Stokrotka
  • Niemiecki dziennik "Bild" w analizie zamieszczonej w środę na stronie internetowej sugeruje, że ukraiński samolot, który rozbił się rano w Teheranie, mógł zostać zestrzelony. Irańska obrona przeciwlotnicza mogła go pomylić z amerykańskim samolotem lub rakietą.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Bild czyli Fakt. Yhy. Nakręcaj się dalej.

    Czekaj na wypowiedź Trumpa.
    A Polacy powinni z tego grajdołka najszybciej wracać i nie pchać się w nie swoją wojnę.
  • edytowano styczeń 2020
  • Jak już spiskujemy to ZET nie jest polskim medium: https://pl.wikipedia.org/wiki/Eurozet

    Dziękuję do widzenia.
  • Już zapowiedzieli ze czarnych skrzynek nie oddadzą 
  • Czyli jak mówiłem
  • Pilna prośba ks. Abpa Andrzeja Dzięgi:    "Bardzo przeżywam to, co się od kilku dni dzieje na Bliskim Wschodzie, a co dzisiejszej nocy zostało potwierdzone atakiem odwetowym. Bardzo Was wszystkich proszę o włączenie do codziennych modlitw bardzo osobistej prośby do Boga o zatrzymanie wojny światowej i o zachowanie Pokoju. O miłosierdzie Boże dla świata przez przyczynę Niepokalanej. Włączajcie też tę intencję do modlitwy wiernych we Mszy świętej oraz przy innych okazjach. Błogosławię tej Modlitwie. Abp Andrzej"
    Podziękowali 2Polly Malena
  • Wysłuchałam oświadczenia Trumpa
    i... szczerze mówiąc sama nie wiem co myśleć.
    Poza tym, że koniecznie trzeba sie modlić o pokój dla świata przez ręce Królowej Nieba i Ziemi.

  • O czym mówi?
  • Dzięki.
  • Tu żadnej ze stron nie zależy na wojnie
    Panowie sobie dali po razie i sprawa załatwiona

    Podziękowali 2Stokrotka Klarcia
  • Ponoć (tvn24 podaje KiKŚ se jeszcze nie odniósł) jeden z dowódców Gwardii Rewolucyjnej Iranu zapowiedział kolejny rozdział zemsty na Stanach za zabicie Sulejmaniego 
  • Propagandowo dla wiadomości Iranczykow, to oni zmiota USA z powierzchni ziemi. 
  • edytowano styczeń 2020
    RT twierdzi, że Iran zawiadomił przed atakiem USA, żeby pochowali żołnierzy i uruchomili obronę p-lot., a sam atak był b. precyzyjny. Podobnie piszą niektórzy Amerykanie.

    The Iraqi government confirmed that it had received advance warning about the strikes from Iran, enabling US troops to take precautionary measures and activate their “finest in the world” air defenses. No lives were lost as a result. 

    cytat z drugiego linku

    jest i potwierdzenie amerykańskie
  • Tak, też o tym słyszałam
    to w ogóle jakiś cyrk jest-w tym trójkąciku wszyscy mają ze sobą kosę, jedni bardziej, niż inni
    porozumiewali się ze sobą za pośrednictwem Szwajcarii i sobie wzajemnie wiadomosci wysyłali właśnie-kiedy opuszczają bazę (USA) lub że musi nastąpić zemsta (Iran)

    ...

    a raportu Komisji Macierewicza dalej nie ma..to tak na marginesie, ofkorsik (skoro już padło porównanie do Smoleńska)
    Podziękowali 2Stokrotka Klarcia
  • Zuzapola powiedział(a):
    Propagandowo dla wiadomości Iranczykow, to oni zmiota USA z powierzchni ziemi. 
    Serio?
    Bo przypiszczam, ze wątpię
    Irańska armia i wyposażenie nie jest chyba jakos szczególnie nowoczesna. Ale mogę się mylić
  • Serio, propagandowo można wszystko zrobić i najczęściej naród w to wierzy.
  • edytowano styczeń 2020
    Co do samolotu ukraińskiego jednak okazuje się że miałem rację. 
  • Już i Pentagon i minister Kanady, wszyscy mówią o zestrzeleniu, powołują się na poważne źródła.
  • edytowano styczeń 2020
    Ja nieco inaczej odebrałam jego (Trumpa)  wystąpienie: jesteśmy silni, mamy dobrą armię i niezależność jeśli chodzi o energię, możemy wiele.
  • edytowano styczeń 2020
    Przecież nie razu było wiadomo. Samoloty tak nie rozpadają się na odłamki. Jak w Smoleńsku.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Ciekawostka - po co Iranowi zestrzelenie cywilnego samolotu?


    Po nic. Najprawdopodobniej się pomylili. 
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.