Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

edytowano styczeń 2020 w Pomagajmy sobie
Zaproponujcie coś - na sześć osób, albowiem domek do którego jeździmy zdrożał z 5 na 8 tysięcy za dwa tygodnie.
I jak widzę na bookingu to cała Polska kwatery poszły ok. 20 procent w górę w stosunku do zeszłego roku. Masakra jakaś.



Podziękowali 1Isako
«13456721

Komentarz

  • chętnie przeczytam!
  • Jak zwykle zapraszamy do nas!!! Truskawkowo
    Podziękowali 4asiao Gosia5 Monika73 kiwi
  • Czeka na gości !!!
  • W tym roku 300 zł za dobę wynajem domku.
  • Domki sudeckie u lesniczki Konradów. Poza sezonem za domek drewniany 75 m 200 zł. W sezonie było 250 ale dopytaj tel
    Podziękowali 1Gosia5
  • A może do Chorwacji? Basina jest super, rano sam w morzu pływasz.
  • Zimowe widoki :)
    Podziękowali 1Isako
  • Nawet zimą pięknie.
  • edytowano styczeń 2020
    My byliśmy w "Chatki Niwki u Zbója", Pieniny
    rezerwowaliśmy przez booking.com, ale lepiej bezpośrednio bo taniej, no ale nie wiedzieliśmy wtedy, czy można zaufać itp. ale teraz już wiemy, że można i bardzo polecamy, pięknie tam jest
    basen mały, ale schłodzić się można

    naprawdę nie mogłam uwierzyć, że siada się tam przed domkiem i jak okiem sięgnąć zero zabudowań, tylko pagórki i góry, pola i łąki
    ale tak właśnie tam jest, mega spokojnie
    wystarczy wpisać w google a wyskakuje kontakt

  • edytowano styczeń 2020
    bardzo nam się też podobało w Tyliczu w "Domki w lesie" domkiwlesie.pl
    ale w cenie są różne atrakcje, z których najwięcej skorzystają rodziny z małymi dziećmi, a nie z nastolatkami

    cena nie jest niska, jest dość wysoka, ale właśnie jeśli korzysta się z całej oferty to naprawdę warto

    jest bardzo czysto
    jest basen, kort tenisowy, sprzęt sportowy, rowery, zabawy dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków wieczorami (my np zostawialiśmy wtedy dzieci i szliśmy sobie na Mszę codziennie, więc bardzo mi to pasowało), biesiada, dwa place zabaw bardzo fajne, pieczywo pod drzwi domku codziennie rano - wszystko w cenie
    biznes rodzinny i właściciele wielodzietni, Boży ludzie

    na terenie jest tez kameralne pole namiotowe z dobrym zapleczem sanitarnym
    ogólnie, myślę, że dałoby się z nimi dogadać na jakąś zniżkę dla większej rodziny  - że np. płaci się za domek 5 os. a reszta dzieci w namiocie z jakąś dobrą zniżką
    Podziękowali 1Dot
  • Dzieci duże - nastolatki. Te domki @Aneczka08 wyglądają ok - co tam jest do robienia w okolicy w lecie?
  • edytowano styczeń 2020
    Prayboy powiedział(a):
    Dzieci duże - nastolatki. Te domki @Aneczka08 wyglądają ok - co tam jest do robienia w okolicy w lecie?
    Srebrna Góra (twierdza) i zamek w Książu - to nie tak blisko, ale i tak trzeba zobaczyć koniecznie!

    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano styczeń 2020
    domki w lesie ładne ale my mamy nastolatki - chcemy odpocząć od harmidru a tam to jest prawie jak na koloniach jaki widzę, chatki zbója już niedostępne terminy jak widzę, Truskawkowo piękne ale mamy sami taką działkę..
  • Można po górach chodzić, masz basen w Kłodzku, jaskinie radochowska, dalej góry stołowe, do Czech można jechać. Byliśmy tam 3x. Fajnie ludzie prowadza., Wierzący.
    Podziękowali 1Prayboy
  • AA koniecznie kopalnia złota w złotym stoku i park technologii średniowiecznej.
    Podziękowali 1Prayboy
  • który domek lepszy dla 3 dorosłych i trojga dzieci - 16, 13 i 11 lat? Cena za domek czy za osobę? Można się stołować na miejscu lub samemu robić posiłki?
  • edytowano styczeń 2020
    Prayboy powiedział(a):
    domki w lesie ładne ale my mamy nastolatki - chcemy odpocząć od harmidru a tam to jest prawie jak na koloniach jaki widzę, chatki zbója już niedostępne terminy jak widzę, Truskawkowo piękne ale mamy sami taką działkę..
    tak domki w lesie to nie dla Was, napisałam o nich na wypadek, gdyby ktoś inny tu zajrzał :)
    choć, nieprawda, że tam jest jak na koloniach, ja mam świra na punkcie ciszy i tam nie przeszkadzały mi hałasy, teren jest spory, dzieciarnia siedzi na basenie i placykach, przy domkach jest spokój. No i nie ma tak kilkudziesięciu domków, tylko chyba około 10, więc to nie jest aż tak dużo ludzi jak na taki teren
  • A może warto kupić bilety na samolot albo i autem jechać do Chorwacji, Albanii. Tam wynająć apartament/pokoje/wille. Pogoda pewna. 

    Przykład: 
    https://m.wakacje.pl/oferty/chorwacja/dalmacja-srodkowa/croatia-apartaments-232072.html?od-2020-08-22,do-2020-08-31,7-dni,wlasne,6doroslych
  • nie nie nie żadna zagranica nie mam miliona zeta
  • szesc biletow na samolot + milion zeta i zero bagażu, autem - mordownia
  • niemożliwe. chyba że z bagażem podręcznym
  • Tola powiedział(a):
    @hipolit Masz może namiary na jakieś sprawdzone domki w Chorwacji? W ogól to wybaczcie nieogarnięcie, ale czy tam potrzebny jest paszport?
    Nie, nie mam. Ale jak coś rzuci mi się na grupach fb, to wrzucę tutaj

  • Prayboy powiedział(a):
    niemożliwe. chyba że z bagażem podręcznym
    Mysle ze spójnie da się latem spakować do podręcznego. Bo latem dużo ciuchów nie potrzeba. A kosmetyki typu szampon, żel do mycia itp można kupić na miejscu, nie kosztują miliona monet. 
    Zreszta nawet jakby jeden duży bagaż wziąć dodatkowo to ogólnie po całości -na tyle osób, nie zwiększy jakoś mocno kosztów. 
    Mozna tez autem jechać wtedy ile się da można upchnąć. 
  • @Prayboy dla nastolatków jest bilard, ping pong, boisko do kosza/siatki/kometki i nogi. Są też rowery, lub macie własne i codziennie wycieczka w ciekawe miejsca, około 20-40 km w jedną stronę. Jest co robić. Albo czytać pod gruszą....
    Podziękowali 1Prayboy
  • MartaB powiedział(a):
    @Prayboy dla nastolatków jest bilard, ping pong, boisko do kosza/siatki/kometki i nogi. Są też rowery, lub macie własne i codziennie wycieczka w ciekawe miejsca, około 20-40 km w jedną stronę. Jest co robić. Albo czytać pod gruszą....
    gdzie - bo się gubię?
  • edytowano styczeń 2020
    w życiu nie leciałem samolotem mowy nie ma porzygam się
    Podziękowali 2In Spe mamaw
  • pod Białymstokiem nocowaliśmy w domu rekolekcyjnym, jeśli dobrze pamiętam to 37 zł osoba dorosła z wyżywieniem 3 posiłki :D było mega czysto bo to nowy budynek, atrakcji w nim żadnych (boisko, kaplica, jadalnia, świetlica) ale my i tak robiliśmy wycieczki to tu to tam, wyszło mega tanio (taniej niż pod namiotem i nie trzebabylo gotować :D)
  • edytowano styczeń 2020
    Malgorzata powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    szesc biletow na samolot + milion zeta i zero bagażu, autem - mordownia


    Kup do Londynu 

    Z Londynu są  bardzo tanie  bilety 
    Dla dzieci do lat 15 masz bez podatków 


    Wiesz , jak ktoś  chce wydać  miliony  to jego sprawa 

    Ja wydaję  minimum  A I tak wszyscy wniebowzieci 
    Nie kupuje  80 % pierdol , słodyczy  i nie wiem czego jeszcze 

    Można przecież ograniczać  konsumpcję  nawet na wakacjach 
    jasne, znajomi którzy jeżdzą samochodem co roku do Chorwacji biora ze sobą namioty, puszki i makaron z Polski, dziękuje za takie wakacje. 
  • edytowano styczeń 2020
    Prayboy powiedział(a):
    MartaB powiedział(a):
    @Prayboy dla nastolatków jest bilard, ping pong, boisko do kosza/siatki/kometki i nogi. Są też rowery, lub macie własne i codziennie wycieczka w ciekawe miejsca, około 20-40 km w jedną stronę. Jest co robić. Albo czytać pod gruszą....
    gdzie - bo się gubię?

    ☺️ W Truskawkowie
    Podziękowali 2M_Monia kiwi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.