Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Edukacja domowa

Kochani, czy możecie polecić liceum ogólnokształcące przyjazne edukacji domowej w woj. dolnośląskim?

Komentarz

  • Bardzo serdecznie dziękuję!

  • czy w kujawsko pomorskim jest jakas szkoła przyjazna ED - także jeśli chodzi o zerówkę? @AB
  • Uczymy sie domowo w podstawowce ale syn bedzie szedl do liceum i nie wiem jakie sa domowe w Wielkopolsce....? Wielkopolanki podpowiecie :) ?
  • awia powiedział(a):
    Uczymy sie domowo w podstawowce ale syn bedzie szedl do liceum i nie wiem jakie sa domowe w Wielkopolsce....? Wielkopolanki podpowiecie :) ?
    Na Montessori Mountain School zobacz. Otworzyli coś w Ostrowie Wielkopolskim.  
    Podziękowali 1awia
  • Dzień dobry :) Chciałabym skorzystać ze starych znajomości i rozpytać, czy znacie szkoły (podstawowe), które wspierają swoich uczniów ED, refundując niektóre nakłady na naukę - np. języki obce, basen etc.?
  • Chyba ciągle Moracz. My już w MMS, więc nie wiem na pewno.
    Podziękowali 2Kinga Patia
  • Z tego co wiem to szkła Sokrates- jest w Kole i pod Warszawą.
    Podziękowali 2Skatarzyna Kinga
  • jan_u powiedział(a):
    Chyba ciągle Moracz. My już w MMS, więc nie wiem na pewno.
    My z kolei od zawsze w MMS, ale im starsi uczniowie, tym więcej mam uwag. Powiadają, że lepsze jest wrogiem dobrego... Niełatwo mi zostawić to, co znam, choć przestaje mi to odpowiadać.
    Ci, którzy byli/są w Moraczu czy Salomonie - chcielibyście skreślić parę słów, jak wygląda stosunek szkoły do ucznia? Jak wyglądają egzaminy, jak współpraca szkoły z rodzinami ED? Szczerze będę wdzięczna.

  • My się pożegnaliśmy z MMS. To już nie jest to, co było.

     Sokrates. Może nie idealnie, ale nie znamy nic lepszego. Ma nowiutkie liceum. 1 i 2 pi podstawowej. W drugiej klasie tylko mój Wojtek i dyrektorówna. 
    Podziękowali 1Kinga
  • Skatarzyna powiedział(a):
    My się pożegnaliśmy z MMS. To już nie jest to, co było.


    Czyli to nie moje tylko subiektywne odczucia... Przed Sokratesem powstrzymuje mnie tylko fakt, że jesteśmy z Małopolski. Oni są tylko w Wawie i Kole, prawda? Dziesięć podwójnych egzaminów w Warszawie - obawiam się, że tego nie zrekompensuje żadna refundacja :) W Koszarawie można było za niewielkie grosze przenocować... Wy jesteście z Mazowsza?

    Podziękowali 1szamel
  • edytowano wrzesień 2021
    @Skatarzyna, my też mamy coraz więcej wątpliwości co do MMS...
    A tak na marginesie: publikacje na moznainaczej.edu.pl zaczęliśmy mijać szerokim łukiem... "Wysokich Obcasów" nie czytujemy, więc i z tego zrezygnujemy.
  • @Skatarzyna, miałabyś czas porozmawiać ze mną jutro na telefon? Jeśli nie masz nic przeciwko, prześlij, proszę, numer na priv. W ciągu kilku dni muszę podjąć radykalne decyzje, chętnie wypytałabym Cię o szczegóły...
  • My Benedykt (kiedyś Salomon). Szkoła Drohiczyn i Sulejówek. Ja zadowolona, wspierają finansowo warsztaty przeróżne, w tym te co piszesz... Ale my tylko w SP, liceum już stacjonarnie na miejscu. Obawiam się, że w liceum wsparcie finansowe zdecydowanie mniejsze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.