Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Samochody rodzinne 6-9 osobowe

167891012»

Komentarz

  • @Bagata Kiedy szukaliśmy to samochody 7-osobowe generalnie nie miały wielu gwiazdek NCAP, ale też i to kryterium zdewaluowało się już lata temu, jak zaczęli kombinować z kryteriami, więc jakoś bardzo się tym nie przejmowaliśmy. Co do Sharana, to od zderzaka do tylnego fotela jest dobre kilkadziesiąt centymetrów i płyta podłogi idzie trochę do góry ku tyłowi, więc powinno być nie najgorzej. Dzięki św. Krzysztofowi i Aniołowi Stróżowi nie było okazji sprawdzić w praktyce.

    @Hania po lifcie w 2004 pas ukośny z sufitu do środkowego fotela jest już w standardzie. Fotel środkowy można tez przełożyć gdziekolwiek, bo jako jedyny ma uchwyty od klamry pasa po obydwu stronach.
    Podziękowali 1Bagata
  • edytowano styczeń 2020
    @Hania 2002 to musimy sprawdzić :) 
    @Daan jaki wózek Wam się zmieścił? Bo mój się nie mieści i myślę nad zmiana, ale za fotelami tylko 30 cm jest
  • Agmar powiedział(a):
    @Hania 2002 to musimy sprawdzić :) 
    @Daan jaki wózek Wam się zmieścił? Bo mój się nie mieści i myślę nad zmiana, ale za fotelami tylko 30 cm jest
    To sprawdzajcie, bo nasz 2001 jest. 
  • @Agmar Bolder SD . Metalowa podstawa złożona i na lewym boku, górne duże (prawe) kółko odpięte (w 3 sekundy). Góra nałożona na róg podstawy i prawy zagłówek (spacerówka) albo ułożona pomiędzy 1. i 2. rzędem foteli (głęboki). Z dwoma walizkami typu kabinówka ułożonymi płasko w bagażniku za fotelami jest tak samo, tylko górę podstawy przypinaliśmy takim długim rzepem do pręta od zagłówka, żeby się sam nie rozpakowywał przy otwieraniu klapy :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.