Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

1234689

Komentarz

  • Ja od lat Chanel Allure na wyjscia (czesto ludzie pytają co to)
    Na co dzień lubie ta lekka serie od Hermesa.
    Kupilam cos tam Tiffaniego niedawno, ale troche nieprzemyślane, po próbowaniu roznych zapachów i zbyt słodkie/ pudrowe jednak, stoi.

    Ale! Popsikałam sie niedawno czymś zupełnie odlotowym od Narciso Rodriguez, albo Amber Musc albo Rose Musc to było. Ale nie wiem!!! A stacjonarne ciezko dostac, zeby posprawdzać. Zapach obłędny! Mam nadzieje przy okazji nastepnego lotu wypróbować i sobie kupić.
  • Coco mademoiselle, versache cristał noir, estee lauder pleasure I Cartier la pantera w zależności od nastroju.
    Podziękowali 1kociara
  • Champs -Elysees Guerlain - od zawsze mój zapach. 

    Choć inne tej marki też bardzo lubię.  

    I Amouage.
    Podziękowali 1kociara
  • @kociara dpbry pomysl z tym nowym watkiem - taki tylko na perfumy, bedzie przejrzyscie, pliiiiiiiis pliis zaloz o:)
    Podziękowali 1kociara
  • Rejczel powiedział(a):
    @kociara dpbry pomysl z tym nowym watkiem - taki tylko na perfumy, bedzie przejrzyscie, pliiiiiiiis pliis zaloz o:)
    Zrobione
    Podziękowali 1Rejczel
  • Ja mam różne ale nie pamiętam nazw. Nie wiem, czy to Alzheimer czy nie mam głowy do tych wszystkich francuskich nazw, których nawet poprawnie przeczytac nie umiem. 

  • Polećcie proszę jakieś ujędrniające serum do ciała lub balsam. Potrzebuję też zmienić krem do twarzy pod kątem zapobiegania zagnieceniom od poduszki. Hm, coś bardziej tłustego? Znalazłam taki:
    Myślicie, że będzie dobry?

  • Jeśli są wgnioty na skórze, tzn ze skóra jest odwodniona. Trzeba ja nawilżyć. Przede wszystkim więcej wody. Może być pokrzywa, zielona herbata..
    i dobry krem nawilżający.
    np ten 

    Podziękowali 1Polly
  • Ja nieodmiennie polecam niedrogie kremy dermatologiczne. Dexeryl Nivelium Mediderm
    Podziękowali 2Polly madzikg
  • Wszędzie te moje braki w nawodnieniu wychodzą... Zamówiłam już dzbanek z filtrem, muszę się pilnować i koniecznie więcej pić.
  • A do ciała coś? Używam balsamu pod prysznic Nivea, ale po ciążach to chyba za mało, skórę na brzuchu chciałabym choć troszkę podratować.
  • @makodorzyk, działa? Trzeba wmasować, żeby działało (bo czasu nie mam ;)) czy wystarczy posmarować?
  • Aneczka08 powiedział(a):
    Ja nieodmiennie polecam niedrogie kremy dermatologiczne. Dexeryl Nivelium Mediderm
    Każdy z nich może być i do ciała ido rak
  • edytowano styczeń 2020
    Aneczka08 powiedział(a):
    Aneczka08 powiedział(a):
    Ja nieodmiennie polecam niedrogie kremy dermatologiczne. Dexeryl Nivelium Mediderm
    Każdy z nich może być i do ciała ido rak

    A do twarzy też może być?

    @makodorzyk, dzięki. Ja schudłam już, ale skóra brzydka, wisi. Wchodzę w większość swoich rzeczy sprzed ciąży, nawet je dopinam ;) Ale wałek sterczy. Cudów nie oczekuję, ale troszkę lepiej mogłoby być.
  • do twarzy jak najbardziej. Bardzo długo używałam Dexerylu aktualnie Nivelium
    Podziękowali 1Polly
  • edytowano styczeń 2020
    Jako balsam do ciała polecam maść cholesterolową zaraz po kąpieli na ledwo osuszoną skórę. Można kupić w puszkach 1kg.
    Podziękowali 1Polly
  • @AleksandraB, a co to? Przepraszam, ale pierwsze słyszę.
  • Polly powiedział(a):
    @AleksandraB, a co to? Przepraszam, ale pierwsze słyszę.

    Doczytałam już ;)
    Podziękowali 1AleksandraB
  • O, też mam dezodorant od 4szpaków, jest super! Tylko drogi dość :P
  • A czy ktoś polecał coś na zmarszczki/bruzdy w okolicach ust? Powstała mi taka i wygląda, jskbym miała odgniecenie po kubku, w dodatku ciemne jak po kawie.
  • Odpada. Nie chcę i za drogi.
  • Mówicie o toksynach ze szczepień, Botoks to sama trucizna i ludzie sobie ją  masowo wstrzykuja... 

  • Oj tam. Wszystko jest trujące. Trochę żartuje z tym botoxem ale fakt jest że do w zasadzie jedyna skuteczna metoda wygładzenia głębokich zmarszczek.
    Podziękowali 2hipolit Katia
  • Są jeszcze złote nici ;) 
    Podziękowali 3madzikg andora Katia
  • @mamlu ja dopiero niedawno go kupiłam, więc jeszcze nie wiem, jak ze zużyciem, ale to, co piszesz, brzmi bardzo optymistycznie :D a jeśli chodzi o skuteczność, to faktycznie jest super, lepszy od innych naturalnych, które do tej pory wypróbowałam. 
  • Złote nici są super na buldogi
  • Maciejka powiedział(a):
    Ja odkryłam ostatnio cos rewelacyjnego na cienkie, oklapniete włosy. W sumie to po raz pierwszy przyjrzałam sie dokładnie co minfryzjer na te włosy psika przed układaniem i kupiłam to samo. Psika sie ten spray u samej nasady włosów, później normalnie suszy (ja akurat na szczotce, zeby je prostować). Efekt po prostu wow! 
    Akurat równocześnie tez szampon zmieniłam, na jakis używaniu wlasnie w salonach fryzjerskich, ale nie sadze, ze z niego taki efekt.

    a poleceniem kupiłam ten produkt.
    Jest rewelacyjny
    Moje beznadziejne, cienkie 4 włosy wyglądają na dość gęste.
    Bardzo polecam
    A teraz w notino mega promocja bo kosztuje 28 zł.
    Podziękowali 1Maciejka
  • A co polecacie do wygładzenia włosów? 
  • @kitek ja psikam włosy jakims płynem do ochrony przed ciepłem (lubie z l’oreala, bo ma fajny zapach, ale wszystko jedno co wezmiesz) i prostuje nie prostownica, tylko szczotka prostująca. Dla mnie to odkrycie roku, bo o wiele łatwiejsze, szybciej idzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.