Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kiełki

2»

Komentarz

  • ZŁOOOO jest ZŁOOOOO z dodatkami, czy bez!
    ;-)
  • Można to też rozumieć tak, że jeżeli masz zmniejszone wytw. hormonów tarczycy na dowolnym gruncie, to każde  choćby drobne upośledzenie może być istotne, ale co tu się bawić w interpretacje tekstu, skoro pytanie brzmi:
    - skąd,  ekhm.. Nowosądecki Miesięcznik Lifestylowe to zaczerpnął,
    - czy w ogóle to na ludziach testowano, czy komuś jaglanka do probówki wpadła, itd.
    Więc jeśli to jedyne źródło, to włosów z głowy raczej nie ma co rwać, że się jaglankę spożyło:)

    Ja się smakowo przekonałam. Czy to możliwe, że gorycz zależy od źródła pochodzenia kaszy. Po raz pierwszy nie prażę ani nic i dobra całkiem. 
  • Możliwe, że gorycz zależy od źródła pochodzenia kaszy.
  • Ja nigdy nie prażę. Może zależeć - wydaje mi się, że taka paczkowana jest gorsza.
  • W tym samym artykule napisane, że usuwa "wilgoć" z organizmu. O jeny....

    Ja kupiłam z BioPlanet paczkowaną. Pioruńsko droga była, ale potrzebowałąm na szybko do paprykarza.
  • @MartynaN - no, wg tradycyjnej medycyny chińskiej jaglanka usuwa wilgoć z organizmu. Tylko TCM nic nie mówi o inhibitorze peroksydazy... ;-)
  • Może on wygania wilgoć, takim dużym , chińskim wachlarzem. ;)
  • W tym samym artykule napisane, że usuwa "wilgoć" z organizmu. O jeny....
    Nie bardzo jestem obeznana z NPRem, ale to chyba oznacza, że ubezpładnia? 8-}
  • Czułam! Było o jaglance, za rogiem musi czaić się NPR....
  • Wyciagam temat, bo juz prawie zakupilam kielkownice, ale pomyslalam "jeszcze sprawdze na wielodzietnych co tam piszac jakie nasion a polecaja". Patrze, a tu nie polecacie jedzenia kielkow. Nie mialam pojecia, ze moga szkodzi. Rozmowa sprzed kilku lat, czy cos nowego wiadomo w kwesti jedzenia kielkow? 
  • Aniuszka powiedział(a):
    Mam nadzieję, że nikogo z Was nie dotyczy, ale kiełków nie wolno jeść tym osobom, które przechodziły nowotwór. Moja mama kiedyś kiełkowała na potęgę, ale, niestety, musiała zrezygnować. 
    @Aniuszka a mozesz cos wiecej napisac? Mialam nowotwor, czasem jem kielki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.