Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Moje powieści

1468910

Komentarz

  • Bardzo lubię Konsbury. :)
    Też czytałam te 15 tomów.
    Oderwać się nie mogłam :)
    Podziękowali 2Gosia5 Polly
  • Baxterowie to jedne z najlepszych rekolekcji w moim życiu ;)
  • Ja długo kompletowałam całość. Ale udało się.
  • Potwierdzam. Ja co prawda nie kompletowałam, ale dzielnie w bibliotekach wyszukiwałam. Ale i tak Tańcz ze mną jest moim numerem 1 :)
  • Gosia5 powiedział(a):
    Potwierdzam. Ja co prawda nie kompletowałam, ale dzielnie w bibliotekach wyszukiwałam. Ale i tak Tańcz ze mną jest moim numerem 1 :)

    Muszę zamówić.
  • @Polly, swego czasu szukałam tej książki i niestety jest dostępna tylko z drugiej ręki...
  • Na allegro jest :)
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Polly, tylko używane. Chodziło mi o to, że nie ma nowych w księgarniach.
    Podziękowali 1Polly
  • Pozwoliłam sobie zacytować Wasze wypowiedzi na swojej stronie na FB. Nie podaję autorstwa, bo nie o to tutaj chodzi, ale jeśli ktoś chciałby się ujawnić, to zapraszam do publikowania recenzji na mojej stronie i na Lubimy czytać :)
    Krytykę również biorę na klatę, ale fajnie by było, gdyby była konstruktywna i mogłabym skorzystać z niej na przyszłość ;)


    Podziękowali 1jan_u
  • edytowano luty 2020
    W czwartek, 06.02 o 8.45 na antenie rozgłośni Siódma 9 będę miała swoje 10 minut. Zapraszam do słuchania :)

  • Pod podanym wyżej linkiem można odsłuchać audycji.
  • Dobrze Cię było usłyszeć. Trudno jest mówić na żywo, tym bardziej czapki z głów.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Odświeżam wątek, żeby zaproponować Wam wysłuchanie podcastu, który nagrałam w sobotę w wydawnictwie. Wiem, wiem, godzina to długo, więc żeby Wam ułatwić podpowiem tylko, ze na początku mówię ogólnie o pisaniu, o pasjach matki wielodzietnej, potem podaje receptę na udany związek (Zabrzmiało poważnie... Po prostu mówię, jak to u nas działa.), a na koniec sporo opowiadam o edukacji domowej (od 31.43). Zapraszam :)

    Podziękowali 2jan_u mamababcia
  • @Elunia , bardzo mi miło :) Proszę tylko, żeby mnie mylono z panią Agnieszką Lis ;)
  • @Elunia, mam nadzieję, że pod koniec tego roku wyjdzie kolejna część. Ale najpierw muszę ją napisać. Jestem w trakcie.
  • Pojawiła się kolejna recenzja :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • Dotarły... (dziękujemy za gratisy :-))
     
    O matulu!!! 412 stron druku...
    @Gosia5, chapeau bas!!! Gratuluję talentu, marzeń i ich spełnienia... 

    Będziemy czytać o miłości - w czasach zarazy. (Tylko ja jestem niepoprawna - najpierw czytam początek, potem koniec, a dopiero później środek. :))


    Podziękowali 1Gosia5
  • Cieszę się, że przesyłka dotarła. Życzę miłej lektury.A sposób czytania podobno typowy dla kobiet. Ja też czasem zaglądam na koniec ;)
    Podziękowali 1Izka
  • Kochani! Jeśli jeszcze ktoś ma jeszcze ochotę na książkę, piszcie. Może na prezent świąteczny? Może na czas izolacji do poczytania, żeby nie zwariować ;)
    Wysyłam tylko paczkomatem. Szczegóły na priv. Od pięciu egzemplarzy przesyłka gratis. W każdej książce dedykacja, autograf i zakładka :)


  • @Gosia5, ja się jeszcze za lekturę z kilku powodów nie wzięłam, ale mój mąż... czyta z wypiekami na twarzy! - wczoraj wieczorem byłam bliska zabrania mu książki, żeby poszedł wreszcie spać! - coś Ty tam naopisywała??? ;-)
  • @Rien, przeczytasz, to się przekonasz :) Pozdrowienia dla męża.
  • Peem Ci tak, @Gosia5, dokładnie po 144 stronie przyszedł i wyznał mi miłość! :smile:. Ale LEKTURA! :smiley:  <3
    Podziękowali 1Gosia5
  • Rien powiedział(a):
    Dotarły... (dziękujemy za gratisy :-))
     
    O matulu!!! 412 stron druku...
    @Gosia5, chapeau bas!!! Gratuluję talentu, marzeń i ich spełnienia... 

    Będziemy czytać o miłości - w czasach zarazy. (Tylko ja jestem niepoprawna - najpierw czytam początek, potem koniec, a dopiero później środek. :))



    wiesia powiedział(a):
    Gratulacje!!!
    Ze stylem czytania @Rien jest moja
  • edytowano marzec 2020
    Wybacz, @Izka, ale nie zrozumiałam... :(
    @Rien, podobno główna bohaterka jest wkurzająca. Może się ucieszył, że Ty jesteś inna ;)
  • @Izka, ja też nie zrozumiałam - być może chodzi o to, że czytasz w 'moim' trybie? ;).

    @Gosia5:#. . Ale jednak nie sądzę, żeby się tak paskudną bohaterką katował od 144 stron. 
    Dziś rzucił jeszcze w którymś momencie: wiem, że jest Wielki Post i taka lektura... ALE to przecież o miłości... :smiley:. Nieźle go wciągnęło... 

     
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Rien, dziękuję. Jeśli macie FB, to zapraszam na moją stronę autorską
  • Nie, @Gosia5, nie mamy fb. Moja siostra (ta od dedykacji) ma. Jak uda nam się jej wreszcie dać prezent, to pewnie dołączy :)
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Rien i @Gosia5 styl czytania najpierw początek, potem koniec i wreszcie na spokojnie można czytać środek :) 
    Podziękowali 2Rien Gosia5
  • @Izka, SIOSTRO!!! 
    Podziękowali 1Izka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.