Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

1234579

Komentarz

  • Poczekaj, chyba o cos innego Ci chodziło...
  • @Maciejka ja robię tak samo jak chce wlosy wyprostować :) kupiłam sobie jakiś czas temu szczotkę prostującą i pozbyłam się prostownicy. A płyn ochronny mam z Avonu. Prostuję włosy coraz rzadziej, są już na tyle długie ze nie wywijaą się na wszystkie strony i po prostu po myciu zostawiam je do wyschnięcia
    Potrzebuję jednak czegoś co mi wygładzi włosy, bo strasznie  się strzępią na całej długości. 
    Znalazlam z polecanej przez Ciebie serii to:
    https://www.rossmann.pl/Produkt/Inne-formy-stylizacji/Tigi-Bed-Head-After-Party-krem-wygladzajaco-nablyszczajacy-100-ml,227886,8676

    ale cena jest wysoka, i nie wiem czy ryzykować :) jakbym miała potwierdzenie ze jest skuteczny to bym kupiła

  • @kitek tego akurat nie znam, ale spróbuj moze na początek cos z serii rossmana. Ja całkiem niedawno miałam od nich cos podobnego, było w formie kremu, opakowanie tez jak mały krem do rak, wiec wygodne w torebce, zeby cos przygładzi. Poczekaj, moze znajdę.
  • @kitek jedwab fajnie wygladza. Moja pani fryzjerka czasami tak mi wykancza fryzure, naklada odrobine specyfiku z plynnym jedwabiem.
  • edytowano styczeń 2020
    Nie znalazłam na ich stronie, ale znalazłam cos innego, co tez używam, ze Schwarzkopf-a i jest całkiem Ok dla mnie: (cena 3-4€)

  • Tutaj jedwab do wlosow z Joanny, moja fryzjerka mowila, ze b.przyzwoity: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,30327,joanna-styling-effect-jedwab-do-wlosow-nowa-wersja.html
  • @Rejczel no własnie miałam i jedwab i olejki i niestety na moje włosy nie dziaają tak jak bym chciała.


    @Maciejka poszukam jutro czegoś podobnego w rossmanie.  A w Niemczech w jakiej sieci można to kupić? zostały mi jeszcze trzy tygodnie delegacji to może zac
  • Na pewno w dm, ale rossman tez powinien miec, albo wieksze supermarkety.
  • Jak jeszcze chce Ci sie @kitek bawić, to polecam suszenie włosów na grubej szczotce. Daje sobie piankę i tak susze pasmami. To bardzo wygładza włosy, chyba najlepszy efekt z wszystkiego. Taka piankę stosuje:


  • Lakier Elnett jest naj, wiec i to powinno być dobre..

    dobrze wygładza i extra nawilża 
    https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20491,chi-shine-infusion.html
  • Zrobiło mi się brzydkie przebarwienie na twarzy. Na obu powiekach aż do linii rzęs mam brzydką brązową skórę, efekt wizualny nieciekawy.
    Mogłabym to traktować jakimś jasnym cieniem do powiek, ale nienawidzę cieni.
    Znacie może jakiś krem albo inne smarowidło, co by mogło pomóc?
  • Na powiekach to delikatna sprawa. Może jakieś serum z wit. C ( np. The ordinary) i zobaczyć czy nie podrażnia?
    Podziękowali 1Bagata
  • Po testach wielu kremów, za poleceniem użyłam tego, i on poradził sobie z paskudnym przebarwieniem 

    Podziękowali 1Bagata
  • Jakich jeszcze naturalnych dezodorantów używacie? Bez szkodliwych dodatków i w przystępnej cenie?
  • @mamaw ja używam takiego, który robię sama w domu - soda oczyszczona + olej kokosowy i ewentualnie jakiś olejek l, żeby jeszcze był zapach dodatkowo. 
  • Ja używam tego z mydlarni Cztery Szpaki i jestem  bardzo zadowolona. Kosztuje ok 40 zł, mam go od sierpnia i jeszcze dna nie widać
  • ewap powiedział(a):
    @mamaw ja używam takiego, który robię sama w domu - soda oczyszczona + olej kokosowy i ewentualnie jakiś olejek l, żeby jeszcze był zapach dodatkowo. 
    Czy nie zostają po tym tłuste plamy na bluzkach?
  • antonina powiedział(a):
    Ja używam tego z mydlarni Cztery Szpaki i jestem  bardzo zadowolona. Kosztuje ok 40 zł, mam go od sierpnia i jeszcze dna nie widać
    Tak, ten widziałam ale przydałoby się coś tańszego jeszcze, bo u nas kilka kobietek.
  • Ja mam ałun
  • Bezpieczny jest ten ałun? To sól aluminium i różnie o tym piszą. 
  • Ałun jest szkodliwy. btw aluminium jest stosowane niestety w wielu kosmetykach i można się nieźle naciąć, np. Tołpa ma dużo  kremów z aluminium wrr... Ja używam wody utlenionej i sody i dla mnie wystarczy.
    Podziękowali 3Rejczel mamaw blaekie
  • Nie potrafię znaleźć włosowego, to zostawię tutaj

    dla mających Instagram polecam profil Kosmetyczna Hedonistka. 
    Świetne porady, wskazówki, przepisy na maseczki domowe, polecane kosmetyki. 
    Ostatnio trafiłam na polecenie pianki D panthenol  ... do włosów. 
    Przed myciem -zwilżyć włosy, nałożyć piankę i potem wetrzeć odrobine oleju. zostawic na noc. 
    Zastosowalam wczoraj -pianka + olej z czarnuszki. 
    Dzis umyłam, zastosowałam odżywkę BioKap i potem spray na końcówki (tej samej firmy)
    wysuszylam na suszarko-szczotce 
    i rewelacja! 
    Podziękowali 1malagala
  • mamaw powiedział(a):
    ewap powiedział(a):
    @mamaw ja używam takiego, który robię sama w domu - soda oczyszczona + olej kokosowy i ewentualnie jakiś olejek l, żeby jeszcze był zapach dodatkowo. 
    Czy nie zostają po tym tłuste plamy na bluzkach?
    Nie, nie zostają. Przynajmniej mi się nie zdarzyło, żeby któraś z bluzek się pobrudziła. Jak dla mnie do tej pory to jedyny "dezodorant" po którym właściwie się nie pocę, a już naoewno nie czuć brzydkiego zapachu, nawet bez użycia olejku. 
    Podziękowali 1mamaw
  • @ewap wielkie dzięki.
    Podziękowali 1ewap
  • @Hanq, dziękuję za informację. Właśnie sama się zastanawialam nad tym ałunem czy to jest w miarę dobre dla organizmu, ale jeszcze żadnego researchu nie robiłam.
    Koleżanka też używa sody oczyszczonej i mówi  że jest ok. A tą sode to rozpuszczacie delikatnie czy tylko sam proszek? 
    Podziękowali 1Hanq
  • BTW co polecacie na bardzo zaczerwieniona skórę na dłoniach i pęknięcia? Czy olej z wiesiołka będzie ok? 
  • Mi pomagał cepathil- dla mnie najlepszy. Też dobry mediderm. Teraz mam ziaja med- emulsja łagodząco natłuszczający na azs
    Podziękowali 1blaekie
  • Jeszcze Nivelium i dexeryl. 
    Na twarz ręce i ciało.
     A na takie zaostrzenia to retimax z apteki. Tylko to na noc + rękawiczki bo b tłuste. Ja to wcieram w stopy +skarpetki
    Podziękowali 2mamaw blaekie
  • @bleaki można zrobić papkę i taka lekko potrzeć pod pachami ale mi się nie chce i najpierw nacieram woda utlenioną a potem daje sodę. Lekko się osypuje na poczatku, ale mnie nie przeszkadza to i moim zdaniem super po goleniu bo od razu dezynfekuje. Próbowałam nieraz z olejem kokosowym i u mnie zaraz bolesne krosty się robiły.
    Podziękowali 1blaekie
  • ale to chyba bardzo uciążliwe tak codziennie tą wodą utlenioną i sypać sodą... kurcze ja kupiłam jakis rossmanowy bez aluminium i wydawało mi się, że taka świadoma jestem a tu sod B) a woda, olej...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.