Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

1234568

Komentarz

  • Nie. Ja stosuję na wieczór po umyciu zwykle i nabieram wilgotny mi palcami.moze kwestia wprawy. Mam też takie gotowe deo w kulce z Petit marseille  ale nie lubię jak się coś klei zanim wyschnie. Więc sporadycznie używam. Mój mąż lubi ten w kulce ale moim zdaniem soda jest trwalsza.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Soda potrafi też bardzo podrażnić skórę. Ja nie mam problemu, na szczęście, ale sporo osób którym polecałam właśnie sodowe dezodoranty miały okropne uczulenia.
  • W sumie to wszystko może podrażniać. Trzeba samemu wypróbować. Ostatnio kupiłam roll on weledy cytrusowy. Lubię produkty tej firmy bo mają bardzo dobry skład. A roll on nie podszedł mi bo od razu uczulenie i poparzona skóra. Dałam mężowi.
  • Ile tej sody się dodaje do oleju kokosowego? 
  • Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam samej sody. Efekt ok, ale miałam dzianinowa bluzkę i są plamy  :/
  • Tzn. jakie białe od sody? Mi się nigdy nie robią plamy. Tylko ja się nie ubieram bezpośrednio po nałożeniu deo. Najlepiej mi się sprawdza po umyciu wieczorem i potem następnego dnia cały dzień daje radę ta soda  z wodą utlenioną.
  • Bluzka była szara a plamy na około jakby zielonkawe  :| ja użyłam samej sody 
  • @Hanq, masz jakies artykuły odnośnie szkodliwości ałunu? Przeglądam net i wychodzi, że jest to jakiś inny związek aluminium  który nie przedostaje się do organizmu tylko pozostaje na skórze 
  • edytowano luty 2020
    Dawno temu czytałam nie wiem czy teraz znajdę. Jak coś jest z aluminium to mi się lampka zaraz zapala. W szczepionkach też niby bezpieczne....jak jest możliwość to unikam. Na forach o zdrowiu też mówią żeby unikać. Nawet jakby teoretycznie przez skórę nie przechodzil to skóra pod pachami ma często mikrouszkodzenia po depilacji. 
    Podziękowali 1blaekie
  • Wypróbuj kallosa z hebe
  • Bardzo polecam tego bloga,grupe na FB oraz kanał na YouTube " Kosmetologia naturalnie".  http://www.kosmetologia-naturalnie.pl/?m=0
  • Nie doradzę zbyt wiele. Napiszę tylko, że miałam bardzo brzydki paznokieć na kciuku i hybryda sprawiła, ze zaczął ładnie rosnąć, nabierać lepszego kształtu, bez deformacji. Nie jest idealnie, bo nie robię hybrydy jakoś często, ale po kilku zabiegach paznokieć jest w lepszym stanie.
  • Nie wim jak bardzo kiepski stan ale mi mega poprawił paznokcie Manicure japoński kupiłam sobie zestaw i to starczy na lata
    i wyprowadziłam tym złamany paznokieć syna
  • Jestem. Się zajęłam czymś innym i zapomniałam. 
    (Prasowaniem się zajęłam  :D

    A więc obecnie jestem zafascynowana pielęgnacja twarzy. ( i włosów ale póki co nic spektakularnego w tej kwestii nie odkryłam.) 
    I muszę wam napisać że w ciągu miesiąca moja cera zmieniła śnie nie do poznania. 
    Genialny kosmetyk który odkryłam to https://miyacosmetics.com/produkt/beautylab-tonik-rozswietlajacy/?utm_source=elle&utm_medium=affiliate&utm_term=104364
    Można go kupić w rossman
    Jest to po części podróba Lotion p50 ale na jego korzyść przemawia cena. 

    Używam go mniej więcej co drugi dzień. Później nakładam normalnie krem. Obecnie używam ziaja do cery naczynkowej. 

    Moja cera wygląda teraz tak, że nie wymaga podkładu. 

    Dziele się bo jestem zachwycona. 

    Podziękowali 2Polly Aszna
  • A ja w temacie polecanego tu juvit multi...
    Zakupiłam owe cudowne kropelki.
    Ale jakos nie widze ich na mojej twarzy.
    Probowalam sie nimi smarowac. Ale jakies takie slodkie i lepkie sie wydają...
    Czy aby na pewno chodzi o te krople???
  • Ja mam teraz cebion.
    Są. Tluste i kwaśne ale to też jeden z hitów. 
    Uwielbiam je i je używam wtedy kiedy nie używam kwasu.  :D

  • @Małgorzata32, są słodkie, bo podstawowe podanie jest doustne ;) Moją skórę bardzo uelastyczniają i wygładzają, jestem bardzo zadowolona. Właśnie upolowałam dla siebie i dla mamy kolejną buteleczkę.
  • andora powiedział(a):
    Ja mam teraz cebion.
    Są. Tluste i kwaśne ale to też jeden z hitów. 
    Uwielbiam je i je używam wtedy kiedy nie używam kwasu.  :D


    O tym to nie słyszałam. Ale mam akurat w apteczce, lecę wypróbować :)
  • @andora ten tonik brzmi zachęcająco, chyba wypróbuję za jakiś czas!
  • Bardzo polecam. Efekt jest widoczny momentalnie. Wydajność też ekstra bo myślę że śmiało na 6 miesięcy starczy
    Podziękowali 1Aszna
  • Bardzo polecam. Efekt jest widoczny momentalnie. Wydajność też ekstra bo myślę że śmiało na 6 miesięcy starczy
    @Polly cebion dział podobnie bo to witamina c, ale tutaj baza jest znacznie bardziej tłusta, co dla niektórych rodzajów cery będzie korzystne a innym przytka pory. Dla mnie jest korzystna. 
    Podziękowali 1Polly
  • Pacz @andora ja mam i używam tego oryginalnego lotionu p50 i szału nie ma
  • O, jak mi ten wątek wyskoczył, to podzielę się moim tegorocznym odkryciem. Krem do twarzy Biały Jeleń "Ekstremalne nawilżenie". Po pierwsze: bdb krem, olej ze słodkich migdałów na drugim miejscu. Po drugie: śmiesznie tani. Tubka 100ml kosztuje naście zł :o
    Zdecydowanie wart wypróbowania :) Oczywiście, fakt, że skóra jednej osoby kocha jakiś kosmetyk nie oznacza, że skóra innej też będzie ;) Ale Wam polecam - macie więcej nieowłosionych domowników niż ja :D
  • Wszystko co złuszcza skórę powoduje że ona się odnawia i robi się ładniejsza ..Dlatego warto ją regularnie złuszczać ;)
  • ja kocham Nivelium, 500 ml 45 zł, 250 cos ponad 20. I do twarzy i do rąk i do ciała i skóra super po nim.
  • Asia ale po peelingu zdecydowanie gorszy efekt. 
    Czaje się ja ten oryginalny Lotion p50  tylko trochę cena mnie odstrasza. No i brak zachwytu u kociary. ....... 

    Generalnie testuje teraz wszystko czego używają francuski. Na tapecie mam też ten krem:

    https://www.douglas.pl/pl/p/3001014640?variant=792183&trac=pl.01psh.goo.3915227426.792183.52096944899.000000&gclid=EAIaIQobChMIttnQqMWz7AIVRfgYCh1sNAH2EAUYAiABEgIQvfD_BwE

    Na razie jest ok ale nie powalił mnie tak jak ten tonik. 

    Mam jeszcze pare rzeczy do wy probowania ale to powoli, bo na razie karmię a nie wszystko można. 
    Najbardziej mnie cieszy że nie muszę się malować. 
    Pewnie nie bez znaczenia jest też ilość snu jaka mam (mimo niemowlaka na piersi) 

    A. Do ust z którymi zawsze miałam problem hitem jest lanolina. Została mi z cyckow więc zaczęłam smarować i to hit. 

    Chciałabym jeszcze odkryć jakaś świetna szminkę. 
    Bo w kosmetyczne dla mnie teraz potrzebne są delikatny podkład, świetny tusz i świetna szminka. 
  • edytowano październik 2020
    @andora
    Kup. Są mniejsze pojemności, widzialam 50 ml za chyba 90 zł. 
    Moje dwie przyjaciółki zachwycone, jedna od dłuższego czasu używa, dodatkowo jej niegdyś pryszczaty syn. Syn nie ma żadnych nastoletnich pryszczy, odkąd używa. 
    Kolejna kumpela też zachwycona. 
    Ale ja już wielokrotnie wspominałam, że moja cera taka jest. Innym coś służy, mi niekoniecznie

    Szminek nie używam od lat, ale kiedy używałam, to najlepsze były (drogie) YSL. 
  • Embryolisse mnie uczulił :(Miałam po nim podskórne wypryski, nie tylko we wrażliwych miejscach, ale nawet na kościach policzkowych. Dałam mamie i dla niej jest ok. To pewnie przez parafinę w składzie.
    Podziękowali 1MagdaD
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.