Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

alby do Wczesnej Komunii

taka prywata :)
Wielodzietni Chrzestni naszej aktualnie najmłodszej poszukują alb dla swojej najstarszej dwójki na Wczesną Komunię w Święto Miłosierdzia  - odkupią lub pożyczą - chłopięcą rozmiar 116 i dziewczęcą 134
jak najprostsze najlepiej - nasza będzie w użyciu tego samego dnia w tym samym miejscu - ale obiecałam zapytać tutaj :)
może akurat ktoś ma?

Komentarz

  • Wela, idziecie w K? Nasze dwa chrześniaki akurat do wczesnej pójdą tam w tym dniu - to się pewnie zobaczymy na uroczystości :-)
    A w temacie chyba mam chłopięca 116/122, poszukam, bo nie pamiętam czy wróciła z pożyczki czy została u znajomych do rocznicy
  • edytowano marzec 2020
    W razie czego do pożyczki bo u nas się jeszcze przyda za jakis czas

    Edit: mam
  • my w tym roku w Borówcu - tam 10 dzieci i jakoś temat alb się rozmył - część miała (jak my np.) niektórzy jakoś załatwili i jak znajomi liczyli na krawcową to teraz okazało się że muszą szukać - i postanowiłam pomóc :)
    chłopięcą pewnie nawet chętniej pożyczą - bo na razie to ich jedyny chłopak - potem w kolejce jeszcze 2 młodsze dziewczyny mają :)
    idę na priv
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.