Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

moje dziecko powiedziało :)

1178179181183184197

Komentarz

  • Nie moje dziecko , kolega córki wiozłam ich dzisaj na urodziny. 

    - Ja mogę grać i słuchać na komórce czego chce i ile chce.... do puki tata nie zauważy. 
    Podziękowali 4madzikg mamababcia Polly isza
  • @kociara my chętnie odkupimy tego psa od sasiada bo jest fajny i chce u nas być.  Sąsiad nie pracuje, pije, ćpa. Psa glodzi, nie szczepi, nie dba o niego ale nie chce słyszeć o oddaniu czy sprzedaży.  Ostatnio mój mąż wziął go do weta, bo przecież mamy dzieci i inne zwierzeta i psa zaszczepil, odrobaczył, kupił lekarstwo bo pies ma nużeńca. Wet stwierdził że pies jest zaglodzony i zaniedbany. No szkoda nam go i tyle co możemy to robimy.
    Podziękowali 1Katia
  • @Odrobinka
    Możecie zgłosić sprawę do TOZu lub innej instytucji. 
    Zbierajcie dokumentację wet, poinformujcie toż czy co tam macie, że jesteście gotowi przejąć opiekę nad psem. 
  • Włączyłam Gorzkie Żale z komputera do kolacji, Franek dobrał się do laptopa i odłączył kabel. Złapał go Kubuś z tekstem: "zostaw tego laptopa, bo mama będzie mieć prywatne gorzkie żale, jak go rozwalisz"
  • Nasze rozważania wielkopostne.
    Ja: Kiedy Pan Bóg daje ci jakiś znak do odczytania?
    Wiktor: Jak idę do szpitala.
    Ja: A jaki to znak?
    Wiktor: Że idzie ze mną.
    Podziękowali 3MonikaN maliwiju mamababcia
  • to mi przypomina, że jeszcze rok czy dwa temu J (jako 4 -5 latek) opowiadał mi jakąś straszną i dramatyczną opowieść: "... i posadzili go na cmentarzu" na moje ogłupiałe: "yyy? ale jak?" odparł zniecierpliwiony: "no, umarł i POSADZILI go na cmentarzu". 
    u nas nie ma medyków w rodzinie :( 
    Podziękowali 4Polly Katia mamababcia mamaw
  • isza powiedział(a):
    to mi przypomina, że jeszcze rok czy dwa temu J (jako 4 -5 latek) opowiadał mi jakąś straszną i dramatyczną opowieść: "... i posadzili go na cmentarzu" na moje ogłupiałe: "yyy? ale jak?" odparł zniecierpliwiony: "no, umarł i POSADZILI go na cmentarzu". 
    u nas nie ma medyków w rodzinie :( 
    Ale pewnie ogrodnicy są ;) ;) albo teolodzy ;) 
    W końcu sadzisz czy siejesz , tam umiera by potem żyć :) 
    Podziękowali 2Katia Polly
  • Mimo czy mogę chałwę z kruszynka?
    Podziękowali 3mamababcia Rejczel mamuma
  • Wczoraj rozmawiam z wnukami Lat.6 ze nie przyjde donich jutro chora jestem .Mlody pyta Co Mi jest i Sam odpowiada masz ta choraba Korone.wyrosla ci na glowie korona
    Podziękowali 3Polly kika0 mamababcia
  • Moje dzieci są za stare by powiedzieć coś błyskotliwego ale taka sytuacja dziś na religii (uczę w szkole):
    I klasa. Modlitwa na początku lekcji:
    Kacperek- modlę się za mojego tatę aby przestał być takim leniem i wziął się za robotę
    Szymon (stojący obok): To akurat jest prawda. 

    Kurtyna. :D
  • Ale jeszcze tekst z młodości syna:
    "Mamo, Albert pobił mnie praktycznie za nic". Do dziś mnie to śmieszy  :D
  • Mój Wiktor z rozmarzeniem w głosie (do siebie) znad katalogu z zabawkami: "Chciałabym być piekarnikiem" :o
    Mózg człowieka z autyzmem to jednak ogromna zagadka.
  • Może mu zimno :D
  • S(6lat):
    "Mamo, jak się ktoś zarazi "koronewirusem" i potem kogoś dotknie, to te bakterie przechodzą na tego drugiego i ten pierwszy jest już zdrowy."

    Jak w berka.  :D
  • są takie dni jak dziś...
    J (6 latek) wracając z kościoła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17,18... 
    i tak do 112
    nie wiem co go natchnęło 
    Podziękowali 2mamababcia Polly
  • 112 to nr ratunkowy ;) nie mów psychoanalitykom :D
    Podziękowali 3isza madzikg mamababcia
  • mamaw powiedział(a):
    S(6lat):
    "Mamo, jak się ktoś zarazi "koronewirusem" i potem kogoś dotknie, to te bakterie przechodzą na tego drugiego i ten pierwszy jest już zdrowy."

    Jak w berka.  :D

    Jak wolne rodniki ;)
  • Dziś 5.30 słyszę w łóżku ( klasycznie po przybyciu w związku ze wschodem słońca benia i stefcia którzy zamiast spać między nami to gadają i rozrabiaja coraz bardziej z minuty na minute) stef:beniamin. Kocham Cię .wiesz? na prawdę bardzo Cię kocham Beniamin.. 
    I jak tu się wkurzac na nich że trza wstać o 6 w niedzielę 
  • upraszam się o zlinczowanie mnie - zanim dorwie się do mnie psychoanalityk  :(

    J przegląda teraz Biblię dla dzieci - znalazł obrazek z chromym żebrakiem. Przyszedł mi pokazać i opowiada: ten człowiek chce pieniędzy na leczenie nóg.

    Podziękowali 4Polly kluska mamababcia Haku
  • Wróciłam z synem z przedszkola i poleciłam mu umyć ręce. A syn na to: którą powierzchnię?
  • Leżę w łóżku obok chorego 3 latka. Ok. 5:30 mówi:
    - Ja pachnę kwiatami. 
    Chwilę później:
    -Mamo...ja chcę...
    -Co?
    - akurat nic nie chcę.
     :p 
  • Odbieram tego samego kolegę z przedszkola jak  zwykle przed nielubianą drzemką. Pani go pyta:
    - kiedy zostaniesz z nami na drzemeczce?
    - Jak będę dorosły.
  • Czterolatek: Mamooo, choooodz! W kuchni coś samo spadło! :)
  • edytowano marzec 2020
    Samo... B) Tja...
    Podziękowali 1Rejczel
  • Nie jadłem jeszcze kolacji! Muszę zjeść kolację. 
    Przed obiadem? Nie ma jeszcze południa.
    Tak. Muszę zjeść natychmiast kolację.
    Skoro musisz, idź weź sobie.

    Znalazłem ogórki kisione. To idealna kolacja.

    I zjadł 3.
  • W związku z luźniejszym czasem zarządziłam młodzieży sprzątanie własnych pokoi, które są w stanie tragicznym.
    Syn: A co, przyjdzie Sanepid?
    Córka: Tak, przyjdzie i stwierdzi, że bezpieczniej dzieciom być w szkole...
    To ich chyba bardziej przekonało niż moje zrzędzenie. :D
  • Nie powiedziala, a pokazala.
    Najmlodsza ma 1,5 roku, ciezki czas po chorobie i czesto w nocy laduje u mnie w lozku.
    Dzis rano obudzila sie pelna energii, zeszla z lozka, ustawila mi kapcie, po czym wyjela spod lozka wage i kazala mi sie wazyc  :D
  • - Kto obrus flamasttrem poplamił?
    Mała B (3) ręce popisane flamastrem: Nie ja!
    - Powiedz prawdę!
    -Prawdę.

  • Kuba (9lat) komentuje: "Prezydenta i polityków mamy niezłych, ale ten stan medyczny Polski to mnie niepokoi."
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.