Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wspólne oglądanie - szukamy inspiracji

Taki pomysł się zrodził w domu aby trochę przymoderować oglądanie w necie. Nie mamy TV więc internet jest źródłem jak coś chcemy obejrzeć. Trochę to porządkując wyszło coś jak poniżej:

Tematyczne dni, ok 20-30 min dziennie (wyjątkiem piątek gdzie coś dłuższego). Szczegóły:

Poniedziałek:
Języki - nauka, wymowa, gramatyka. Np. grama to nie drama

Wtorek:
Nauka - programy typu "Nauka to lubię", historia

Środa:
Sport - ćwiczenia, jak grać.

Czwartek:
Zainteresowania - hobby, to co mnie ciekawi.

Piątek:
Luźne oglądanie - seriale,

Soboty:
Kulinaria - gotowanie, jedzenie

Niedziela:
Podróże - blogi, relacje, wycieczki. Np. Busem przez świat

Szukamy więc ciekawych linków, inspiracji, które "wpadają" w te kategorie. Jak coś byście mieli to prośba o dopisanie. Kilka już jest ale liczymy na więcej.
Podziękowali 1Ida

Komentarz

  • @makodorzyk też są kłótnie ale chcemy je minimalizować, najstarsi synowie oglądają swoje (odpowiednie do wieku). Trzeba próbować...

    Dzięki za Globstory
  • Z podróżniczych poza Globstory świetny jest Gdzie Bądź, baaardzo sympatyczni ludzie go prowadzą
    Podziękowali 2Aneczka08 pierniki
  • dzięki dziewczyny, nie możemy się rodzinnie od Gdzie bądź oderwać dziś!!
    przeczytałam dziesiątki książek podróżniczych a tego nie znałam.

    polećcie jeszcze coś naukowego z różnych dziedzin w fajnej formie.
  • Z uspokajających to to zdecydowanie,życie w skandynawskiej dziczy: https://www.youtube.com/channel/UCxl_etcRcrFMYul-5N0u1Mg. Tyle że po angielsku. Chociaż ja jeśli oglądam, to i tak głównie dla widoków :)
    Podziękowali 1pierniki
  • Co do dzikiej przyrody to ten też jest ciekawy:


  • pierniki powiedział(a):
    Co do dzikiej przyrody to ten też jest ciekawy:



    nie działa link
  • Ostatnio z synem oglądaliśmy kanał Czas Gentlemanów. Bardzo dobry.
  • Gdzie bądź puściłam o w Łodzi gdyż rodzina wizytuje tam aktualnie.
    "Kto nie czyta Stachury ten jest **uj bury" - także tego - tego dajcie grupy wiekowe na te show jak polecacie ;)
  • My obejrzeliśmy z 5 filmików gdzie bądź i nic nie było nie koszer.
  • Nie oglądałam wszystkich ich filmów, a w tych, które widziałam, nie trafiłam akurat na żadne takie kwiatki :P
  • rozumiem... z maluchami z daleka od Łodzi ;)
    Podziękowali 1Aneczka08
  • poprawny link:

    a kanał My Self Reliance

    Podziękowali 1Aszna
  • Na Netflix jest brain games, super popularNo naukowy serial o mozgu. Dla calej rodziny, bardzo przystepny 
  • @pierniki czy (jeśli już masz) możesz podać jakieś konkretne kanały na te codzienne tematy? Może się przydać inspiracja. Ja nie pomogę, bo nie korzystaliśmy dotychczas (poza Wookim ;)

  • https://vod.tvp.pl/website/alchemik,45814521/video


    Jeszcze nie oglądałam ale wygląda obiecująco.
    Podziękowali 1Dudus
  • Nasze dzieci są zachwycone Alchemikiem! Oglądają po parę razy.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Oglądamy też:
    Było nie minęło
    Boso przez świat
    Okrasa łamie przepisy
    Teatr telewizji
    Podróże z historią

    Podziękowali 3Dudus Aneczka08 E.milia
  • Mam prośbę - czy możecie do każdej propozycji określić mniej więcej grupę wiekową, do jakiej program byłby ok?
  • Moje dzieci oglądają wszystkie razem, od15 do 2 lat.
    Podziękowali 1Dudus
  • Katolicy-bajka. Niesamowity, proroczy film (rok produkcji!). Oglądałem kilka razy. Dla dojrzałych.
    https://gloria.tv/post/fLs1WZ3Vczfk3aeZdUyQhpsta
  • @Elunia co to za inicjatywa? Jest coś dostępne online? Klikam z telefonu w te linki i nic nie widzę. A wygląda obiecująco :) 
  • @malagala jak klikam to przerzuca mnie na ich strony na fejsa
  • No ale Elunia pisała o jakiejś inicjatywie, myślałam, że chodzi o jakieś animacje online na czas kwarantanny 
  • malagala powiedział(a):
    No ale Elunia pisała o jakiejś inicjatywie, myślałam, że chodzi o jakieś animacje online na czas kwarantanny 

    codziennie na każdym profilu publikują jakieś zabawy i zajęcia dla dzieci, jedne fajne inne mniej, no ale to trzeba skakać raz tu raz tam żeby zobaczyć co proponują.
  • dzięki @uJa myślałam, że to jakieś bardziej skoordynowane
    PS: dobrze pamiętam, że to Ty szyłaś te jolly heap? Jakoś więcej czasu teraz i się przymierzam... ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.