Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

#zostań w domu - jak to będzie

1246718

Komentarz

  • A nam się dziś plan ułożył sam..jakoś tak zwyczajnie 9 latka po śniadaniu stwierdziła, że robi zadania. Potem miała przerwę na rysowanie, a swoje karty pracy robili chłopcy, bo zwolnił się stół. Potem razem czytali, chociaż nie dam sobie ręki uciąć, bo spałam w tym czasie :D jak robiłam obiad, to szkolna kończyła matmę. 
    Po obiedzie biegali po ogródku, potem szykowali podwieczorek. Teraz mają przerwę na grę na kompie, bo na litość, ile można czytać... 
    Szkoda, że rozwalili tv, bo bym sobie z nimi obejrzała jakichś Dzieciaków do wynajęcia czy coś podobnego. Ech.
  • MonikaN powiedział(a):
    My w ED i od dawna rozpisuje naukę dla najstarszego na tydzień. 
    I mam z głowy, mam dwie kartki, w razie jKbu On swoją zgubił, jaka to wygoda, gdy On sam pilnuje nauki.

    tęz to ćwiczyłam i nieżle wychodzi, ja mam jedną kartkę ale robię jej fotkę:-)
  • Też robię zazwyczaj zdjęcie, ale aktualnie mamy dwie wersje ;)
    On ma.co ma.zrobic.
    Ja mam co ma zrobić syn plus co ja mam odpytac. 
    U mnie mąż.skonczyl pracę zdalną i robią chyba w-f, ja się zamknęłam.w sypialni, tylko słyszę śmiech i co jakiś czas lup lup lup. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Z jednej szkoly (najstarszego) mają pocztą wysyłać materiały. 
    A reszta dostała w piątek bo wtedy padła decyzja o zamknięciu szkół. 
  • Szkoda że pracuję bo może by coś zrobiły te dziewczyny moje.
  • U nas na razie idzie nieźle. Moje dziewczyny potrafią się fajnie i kreatywnie bawić. Aż jestem zaskoczona. Dziś zrobiły sobie komputery z kartonu, zamówily u mnnie dwie kawy i praca biurowa wrze:))
    Lekcje zajmują nam około 1h, więc niezbyt wiele. Gdyby nie to, że jestem w fatalnej kondycji psychiczne, mógłby to być naprawdę fajny czas z dziećmi .
    Podziękowali 2In Spe AgaMaria
  • Podziękowali 2mamaw wiesia
  • Jontus jesteś zmęczony?-mmm, Chiba tak... po 2 H na dworze:-) 
  • On śpi?
  • Myślami.ze sobie strzelił kimke w trakcie zabawy. Mój tak kiedyś zasnęła pod biurkiem jak była u niej koleżanka. Koleżanka nie zrażona bawiła się sama dalej.
    Podziękowali 1MAFJa
  • @MAFJa to Wasza trójka tych w tym samym wieku? Wyglądają zuchowato...
    Podziękowali 1MAFJa
  • Śledzę na bieżąco wszystko, co się w tej sprawie pojawia
    I co! I nico
    Informacje wzajemnie wykluczające sie
    Raz, że to nie ferie i jest możliwość e-learningu
    Dwa-absolutnie to nie czas na zdalne lekcje, prowadzenie lekcji, zadawanie materiału, sprawdzania obecnosci
    Trzy-jestesmy w dyspozycji, organizujmy materialy
    Cztery-absolutnie nie ma żadnych  podstaw oeawnych do prowadzenia zdalnego nauczania, wręcz nie mozna tego robić, żadnych ocen, wszystko może być podstawą do podważenia i skargi

    Piec, sześć i enty raz-wkolo Macieju

    MEN jak ognia unika konkretnych wytycznych, wrzucając go i raz jakieś mało istotne komunałki 
  • Moja córka (klasa 7, ale ona szła bez zerówki) ma napisać rozważania Drogi Krzyżowej... też całkiem ambitne zadanie wg mnie.
    Podziękowali 2AgaMaria kluska
  • @Joannna dobre zadanie z tą Drogą Krzyżową i jakoś tak spina się z tą sytuacją pandemii. Brawo dla katechety.
  • Moi już podostawali całkiem obszerny material z terminem odesłania mailowo skanu lub zdjęcia. Podchodzą do tego każdy na swój sposób, np licealista okazuje się, ze sam sobie już od rana robił zadania, ale inni niekoniecznie. Dlatego powstał jednak ramowy plan działania, może nie taki szczegółowy, ale zawiera orientacyjna nie zbyt wczesna godzinę wstawania, czas na lekcje z przerwami na jedzenie, wf ;) i czas na gry i zabawy. Zobaczymy jak pojdzie. Co prawda mamy jednego osobnika, który zawsze i wszystko kontestuje, ale będę się ćwiczyć w cnocie cierpliwości. 
  • Te zadania z wf to bez sensu, garba dzieci dostaną 
  • Fa tez docisnieta i bardzo si3 ciesze z tego choc dzis bylo stradznie ciezko.. jutro bedzie lepiej.. 
  • Myślę że zadania z wf to zwyczajnie przesłany program zajęć z opisem ćwiczeń ..żeby nie było że program się nie realizuje ;) 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Ale oni nie ćwiczą tylko mają zajmować się historia sportu
    Podziękowali 1Aneczka08
  • U nas chłopaki w ping ponga grają na głównym stole. Rozgrywki na całego, ale to inicjatywa oddolna. 
    Podziękowali 1wiesia
  • Ale ja miałam.na myśli to co do nas przyszło z wfu
  • Jak to powiedział Pan wirusolog-to koniec świata, jaki znamy.
    Za 2,3 tug edukacja, szkoła, rankingi itp to będą nic nie znaczące, niemal nieistotne sprawy :(
  • u nas pan od wf przesłał plan ćwiczeń (pompki, deska, przysiady itd) i liczbę powtórzeń i w dniach z wuefem mam się podpisywać w agendzie by poświadczyć, że syn to "odćwiczył" 

    Podziękowali 2Izka E.milia
  • Ale na razie póki co pracujący w edukacji mają się jeszcze wykazać, że zadają...rozumiem ich...
  • @Mafja fajnie, że masz ogród. Teraz to jest niesamowite ułatwienie. My tylko balkonam dysponujemy, ale dobre i to.
    Podziękowali 1MAFJa
  • AgaMaria powiedział(a):
    Ale na razie póki co pracujący w edukacji mają się jeszcze wykazać, że zadają...rozumiem ich...
    Zawsze mi Mama powtarzała że nauka ważna, bo pieniądze stracisz a tego co się nauczysz to nikt nie odbierze. Niby koniec świata jakiego znamy a ja wierzę że się odrodzi bo się odradzał po większych tragediach a mądrości Mamy jak widać uniwersalne. 
    Podziękowali 2Rogalikowa Ida
  • No jest ruch, bo teraz oni mogą żądać a nie muszą tego z dziećmi przerobić, wytłumaczyć..... To skorzystać trzeba :D
    Podziękowali 3Cart Predikata Karolinka
  • Mi się podobają informacje że ma być zrobione od tej do tej strony w podręczniku i ćwiczeniach. 
    A nie pierdylion zakładek w zakładce i weź się połap najpierw w zakładach zanim dojdziesz do zadania i to razy trzy na troje dzieci .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.