Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta wirtualna

Czy ktoś się orieintuje który bank wydaje taką kartę ( do zakupów internetowych). Dla osób fizycznych, w walucie polskiej najchętniej

Potrzebuję kupić abonament w aplikacji Busuu i nijak nie da się tego zrobić nie podając numeru karty. Nawet przez paypal żądają numeru karty. A ja numeru karty nie chcę podawać, więc potrzebuję kartę wirtualną tylko do zakupów internetowych, gdzie nie ściągnie mi więcej niż jest na koncie przypisanym tylko do tej karty.

Komentarz

  • edytowano marzec 2020
    mBank kiedyś wydawał takiego prepaida...
  • Revolut
  • PawelOdOli powiedział(a):
    mBank kiedyś wydawał takiego prepaida...
    Wiem ale teraz wydają tylko w walutach i chyba tylko dla firm
  • Hanq powiedział(a):
    Revolut
    Masz coś takiego napiszesz coś więcej jak to można załatwić?
  • W ING jest wirtualna kartą płatniczą. Prepaid.
  • Ja mam konto w tym banku i kartę założyłam z poziomu bankowości nternetowej. Nie wiem czy można mieć tylko karte.
  • Hanq powiedział(a):
    Revolut

  • @Aneczka08 mam od niedawna. Kolega mi polecił. Można płacić w walucie krajowej i obcej. Bez prowizji. Karta za darmo jest. Korzystny kurs wymiany walut. Zamówiłam też fizyczną. Kartę aktywuje tylko na czas transakcji i zaraz po dezaktywuje. Ja dużo kupuje za granicą więc dla mnie korzyść tym większa że nie płacę dodatkowych kosztów.
  • Ja nie mam tęczowej. Design można sobie wybrać jak i firme. Mają MasterCard i Visa do wyboru.
  • My mamy wirtualną Visę w mBanku.
  • aghi powiedział(a):
    My mamy wirtualną Visę w mBanku.
    Dawno robiliście? Bo kiedyś były a teraz chyba tylko walutowe
  • Ona jest niby walutowa (eKarta USD), ale spokojnie płacimy nią w PLN, jak gdzieś trzeba kredytówką. Odnawialiśmy w 2019.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • aghi powiedział(a):
    Ona jest niby walutowa (eKarta USD), ale spokojnie płacimy nią w PLN, jak gdzieś trzeba kredytówką. Odnawialiśmy w 2019.
    Jakieś opłaty za to są?
  • Ładujesz na nią złotówki i w zł płacić można?
  • Kosztuje 25zł rocznie. Tak, ładujemy złotówkami i płacimy złotówkami.
  • ok zamówiłam, dzięki!
  • @aghi, karta dotarła i już ją przetestowałam, Jestem bardzo zadowolona, sposób wydaje się bezpieczny, dzięki raz jeszcze.
  • @Aneczka08 nie wiesz może czy dane takiej karty można podawać przy płatnościach np. za abonament na platformie typu Netflix czy Player lub w paypalu?
  • No właśnie o to chodzi że kartę wirtualną można podawać. Ja opłaciłam tym busu które jest z automatu odnawialne i przyjęło mi te kartę. Tyle że muszę pamiętać żeby przed upływem abonamentu ją znowu doładować
    Podziękowali 1Hope
  • I czy masz ostatecznie kartę przedpłaconą czy wirtualną? 
  • E karta USD. Muszę na nią kasę dać by nią płacić w internecie
    Podziękowali 1Hope
  • A w jakim banku? Ja pytalam u siebie, to mówią, że karta w telefonie... Bez sensu...
    Podziękowali 1Hope
  • Dzięki Aneczka :) pisałam kolejny post a nie widziałam, że już odpisałaś na pierwszy :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.