Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

moje dziecko powiedziało :)

1180181183185186197

Komentarz

  • Lidka lat 8

    Mamo a jak bym spała z Jaśkiem a potem z Leosiem to kiedy by było cudzłóstwo?
    Podziękowali 2Polly mamababcia
  • Nie powiedziało, UGRYZŁO pralkę. Wchodzę do pralni a tam kałuża na podłodze a w kołnierzu dziura po małej mordce Frania :). Pralka nieczynna, część zamówiona, mąż szczęśliwy na myśl o perspektywach na sobotę.
  • Padłam na krzesło z tekstem, że jestem wykończona.
    Wiktor (do siebie): "No tak, trzeba kupić nową mamę."
    Po chwili namysłu, sam sobie odpowiada: "Teraz nie da się kupić nowej mamy, przecież jest koronawirus."

    Taki półuśmiech... Bo zaraz po nim, pytanie ile on rozumie z tego świata. I głebokie westchnienie.
    Podziękowali 3Katia mamababcia kiwi
  • Mój 3 latek:
    - Gdzie jest korona? Mamusiu gdzie jest korona? Poszukamy korony?

    Szukał korony drzewa ;)

    Podziękowali 2Katia mamababcia
  • @Agnicha, Młoda Damo, pomijając wszystko - biedna ta sąsiadka!... tak się udręczać od 20 lat?...

    Moja 3 latka ma fazę zabaw w Kopciuszka. Zaczyna "spektakl":

    - Ja jestem księznicką - Kopciuskiem. Tatuś jest moim Księciem, a ty... (wskazuje na mnie) ty, ty jesteś yyyy... NIKIM.
  • Może lepiej nikim niż złą macocha z córkami:) 
    Podziękowali 3Rien madzikg Nika76
  • Jabędąc z trojaczkami w ciąży byłam nie pamiętam ale chyba " wróżka co ziga" w mniemaniu 3letniej Tosi 
  • Mój 10 latek skomentował ostatnie ograniczenia: to już lepiej w więzieniu być, przynajmniej za darmo dadzą jeść.

    Dzisiaj tak bez zastanowienia powiedziałam że dzisiaj wyprowadzimy was na spacer, a 7 latek: no, jak pieski.
    Podziękowali 3madzikg isza awia
  • MAFJa powiedział(a):
    Jabędąc z trojaczkami w ciąży byłam nie pamiętam ale chyba " wróżka co ziga" w mniemaniu 3letniej Tosi 
     :D 
  • Werka 3l
    Lubię Cię kochać mamusiu.
    Podziękowali 3Ania D. Katia mamababcia
  • ola_g powiedział(a):
    15latek po deserze pyta co dzisiaj na obiad. Mówię że makaron z sosem pomidorowym, o którym wiem że uwielbia. Jednocześnie widzi, że piekę na jutro sernik. Stwierdza z entuzjazmem - mamo, na tej kwarantannie jest lepsze żarcie niż normalnie!
    Szczerze mówiąc zrobiłam dwie sałatki co mi się od chyba roku nie zdarzało, bardziej zwracamy uwagę aby się nie marnowało bo kupowanie upierdliwe
  • ola_g powiedział(a):
    15latek po deserze pyta co dzisiaj na obiad. Mówię że makaron z sosem pomidorowym, o którym wiem że uwielbia. Jednocześnie widzi, że piekę na jutro sernik. Stwierdza z entuzjazmem - mamo, na tej kwarantannie jest lepsze żarcie niż normalnie!
    U nas też padały takie teksty, że lepiej się odzywiamy ;).
  • Jak wyjdziemy po tej kwarantannie to jak Ci ludzie z bajki wall-e.. kulki tluszczu bez mięśni ..
  • Dzisiaj moja 16 latka pyta czy wyjście z psem, który ma 18 lat jest legalne?
    Podziękowali 2Izka Katia
  • Zależy czy licząc psie lata czy realne ;-) 
  • No jak na psie to nawet o sklep mogłyby się pokusić w godzinach od 10-12... B)
    Podziękowali 5Izka isza Polly Joanna36 Haku
  • Nasz dwuletni J. ucieka nam z ogrodu do domu. Wchodzi i mówi "Idę do domu. Jestem wkurzony"...

    Kilka minut wcześniej jego starszy o 6 lat brat też wchodził "wkurzony"do domu...

  • edytowano kwiecień 2020
    Dwulatka: dzidziuś lubi mleczko od mamusi a ja lubię od buteleczki :)
  • manna powiedział(a):
    Mój dwulatek pokazując na siebie:
    Nja pan czicziarka.

    Ktoś zgadnie, o co mu chodzi?
    Za chiny nie wiem, czekam na rozwiązanie zagadki 
  • manna powiedział(a):
    Mój dwulatek pokazując na siebie:
    Nja pan czicziarka.

    Ktoś zgadnie, o co mu chodzi?
    A może, że nie przyjechała śmieciarka?
  • Wedlug mnie to znaczy: wez mnie na rączki! :)
  • /tekst do wątku o wariowaniu ;)
    J (6lat) wygrzebał coś ze swej szuflady z zabawkami i prezentuje tacie: "patrz.  Oto wspaniały okaz z gatunku zabawkowatych"
  • edytowano kwiecień 2020
    Ed - l. 5,5 - bardzo już poirytowany faktem, że od tygodni nie może się pobawić ze swoim przyjacielem mieszkającym za płotem:
     - Niech sobie będzie ten koronawirus, mi on nie przeszkadza, tylko niech już się ta kwarantanna skończy!
  • Popieram ;-) 
    Podziękowali 1mamababcia
  • FELA (8): no to ja się lubię bujać. Świat jest dla mnie zbyt nielogiczny. Ludzie są zbyt nielogiczni. Robią same zbyt nielogiczne rzeczy, które im służą do robienia innych nielogicznych rzeczy. Pozostaje mi tylko bujanie się. 

    (sama zrobiła huśtawkę)


  • Głębokie
    Podziękowali 1In Spe
  • Fela szlocha: zgubiłam gdzieś laurkę dla mamyyyyy!
    K: Może zrobisz jeszcze jedną?
    F: Co ty Kosia myślisz? To nie była taka laurka w stylu "nasrasz tu, nasrasz tam" tylko taka ładna, na którą zmarnowałam 3 kartki!!!
  • Fela odrabia lekcje. Ma narysować rysunek na temat "Wiosna". 
    F: Ja już nie wiem co więcej mi się z wiosną kojarzy. Mam jaskółki, przebiśniegi, świstaka, pączki na drzewach i nie wiem co jeszcze... 
    Ja: Himek, co ci się z wiosną kojarzy? 
    H: (6) Skurwionki! 
    Ja: Yyyy???
    H: takie ptaszki! 
  • Robię ciasto i wołam dzieci, że już gotowe. I mówię: 
    Ja: Himek, zawołaj dziewczyny i tatę na ciasto! 
    H: Fela, już jest gotowe ciasto! 
    F: a jakie?
    H: "Zakop jeża"! 

    (Kopiec kreta)
  • Fela męczy się nad lekcjami w dobie kwarantanny. 
    F: Ja nie wiem co ta pani myśli, że nam tyle zadaje?! Że ja życie marnować będę nad matematyką??? Jak tam takie istotne rzeczy na mnie czekają?
    Ja: Jak istotne? 
    F: Plujemy z Himkiem w dal. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.