Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tyle ładnych dziewczyn

«13456710

Komentarz


  • ن podał/a dalej Tweeta
    Gdy miał 8 tygodni, lekarz powiedział "Martwy płód, serce nie bije. Wieczorem zabieg. W ogóle to ma pani dwoje dzieci. Po co pani trzecie"? Uparłam się by poczekać dwa dni. Dziś ten oto "martwy płód" ma prawie 15 lat i jest świetnym facetem, dobrym harcerzem. Taka to #falaŻycia


  • Jak dziś widziałem śpiewaka operowego przed katedrą w Mediolanie przypomniało mi się że Mediolan był pierwszym miastem w Europie Zachodniej gdzie zalegalizowano aborcję. 
  • E tam, znam mnóstwo ładniejszych :p
    Podziękowali 1argento
  • Tola powiedział(a):
    Na kimś ten "protest" robi wrażenie?
    Tak, robi na mnie wrażenie- że takie młode dziewczyny mogą mieć tak namieszane w głowie. I jeszcze myślą, że one bronią siebie.
  • Tola powiedział(a):
    Na kimś ten "protest" robi wrażenie?

    Na mnie.
    Rzygać mi się chce po zobaczeniu ich strony.
    Młodzi ludzie, a tak już zepsuci.
    Mam nadzieję że posłowie nawet ich nie zauważą.

    Podziękowali 1mamaw
  • Jakoś przeoczyły, że minimum połowa dzieci, które chcą pozbawić życia to też kobiety. To gdzie te prawa kobiet?

  • Mnie najbardziej rozwala, gdy widzę że matki chorych z wadami mózgu dzieci  nakładki , koszmar kobiet.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Bambidu powiedział(a):
    Jakoś przeoczyły, że minimum połowa dzieci, które chcą pozbawić życia to też kobiety. To gdzie te prawa kobiet?
    Weź mnie nie rozśmieszaj - od kiedy tu o jakiekolwiek prawa kobiet chodziło?
    No jak, każda jedna trąbi, że ma prawa bo... jest kobietą.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Ida powiedział(a):
    Młodzi ludzie, a tak już zepsuci.
    Generalnie podział idzie w tę stronę że ludzie wierzący robią się coraz radykalniej wierzący, a ludzie zdemoralizowani - coraz bardziej zdemoralizowani.

    Podział, który ma miejsce w USA od jakiegoś już czasu i stale się pogłębia. U nas jest podobnie.



    Ciekawe jaka jest przyczyna takiego zjawiska?

  • Ida powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    Ida powiedział(a):
    Młodzi ludzie, a tak już zepsuci.
    Generalnie podział idzie w tę stronę że ludzie wierzący robią się coraz radykalniej wierzący, a ludzie zdemoralizowani - coraz bardziej zdemoralizowani.

    Podział, który ma miejsce w USA od jakiegoś już czasu i stale się pogłębia. U nas jest podobnie.



    Ciekawe jaka jest przyczyna takiego zjawiska?

    Egoizm?
  • ITecumSeh powiedział(a):
    Bambidu powiedział(a):
    Jakoś przeoczyły, że minimum połowa dzieci, które chcą pozbawić życia to też kobiety. To gdzie te prawa kobiet?
    Weź mnie nie rozśmieszaj - od kiedy tu o jakiekolwiek prawa kobiet chodziło?



    Ja mam trochę problem z tą mapką. Od poczatku kadencji PiS finansowanie pomocy psychologicznej przez Centrum Praw Kobiet itp. zostało wycięte, a jednak te punkty nadal działają i mapka biała nie jest.
  • mamaw powiedział(a):
    Ida powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    Ida powiedział(a):
    Młodzi ludzie, a tak już zepsuci.
    Generalnie podział idzie w tę stronę że ludzie wierzący robią się coraz radykalniej wierzący, a ludzie zdemoralizowani - coraz bardziej zdemoralizowani.

    Podział, który ma miejsce w USA od jakiegoś już czasu i stale się pogłębia. U nas jest podobnie.



    Ciekawe jaka jest przyczyna takiego zjawiska?

    Egoizm?

    W przypadku tych zdemoralizowanych pewnie tak.

    Ale chodzi mi o tę dwubiegunowość, o ten rozdźwięk między jednymi a drugimi - dlaczego to się pogłębia?

    I czemu młodzi ludzie coraz bardziej cyniczni i zdemoralizowani?

  • edytowano kwiecień 2020
    Ojejuju powiedział(a):
    Na czym polega ta pomoc psychologiczna? 
    Np osoba z mojej rodziny jest psychologiem i prowadzi konsultacje dla kobiet ofiar przemocy, która tak jak się czyta tak i w realu dotyczy biednych i bogatych. Obecnie online
    Edit : nie chce w necie za dużo pisać w sensie personalia
  • edytowano kwiecień 2020
    Lewica łapie teraz mnóstwo młodzieży, nawet tej najlepszej, na lep ekologii i ratowania świata. Widziałam już kilku świetnych młodzieńców,  którzy w to poszli.  Lewica ma teraz ich głosy,  nie są świadomi na co naprawdę głosują,  ratują świat, lasy i przyrodę. 
  • @TecumSeh konserwatyzm jest dla młodych mężczyzn całkiem wygodny - mieć żonę która będzie mila, ładna, obiad ugotuje, odzywać się nie będzie, obowiązki małżeńskie spełni... No a koszulki z polską walczącą sa fajne, jak by wojna była to strzelanie też by było fajne. Taki konserwatyzm fajny. Kobiety zyskały więcej możliwości do decyzji o sobie, i nie chcą tego oddać. 
  • Podsumowując konserwatyzm wygodny dla mężczyzn a wymagający dla kobiet więc im mniej odpowiada
    Podziękowali 1asiao
  • Kiedy ma być na tapecie ta ustawa? Ktoś wie?
  • edytowano kwiecień 2020
    Ojejuju powiedział(a):
    Na czym polega ta pomoc psychologiczna? 
    Z grubsza na pomocy w zdystansowaniu się od własnej sytuacji. Zobaczeniu, że nie jestem sam/a w takiej sytuacji, ale tez ze nie jest to sytuacja normalna. Czasem na uswiadomieniu, ze dzialanie meza lub zony jest zwyczajnie przestępstwem.
    Podziękowali 3E.milia Izka joanna_1991
  • @Izka straszne uprzedzenia masz do patriotycznej młodzieży...
  • Tecum, jak Cię lubię, tak idealizujesz nieco. Znam niestety niejednego nominalnego konserwatystę, który z upodobaniem korzysta z przywilejów "głowy domu" uznając, że przywleczenie pensji wyczerpuje jego obowiązki. I znam niejedną niepotrzebnie przydeptaną konserwatywną żonę. I słyszałam nieraz i nie pięć stwierdzenia "przydałaby się wojna, bo faceci zniewieścieli". Przecież sam wiesz.
  • W sumie racja że teoretyzuję, ciekawy głos @TecumSeh z reala ale i @Marcelina z reala. Po prostu nie mam zaufania do męskiego konserwatyzmu, budowanego na naturze jakże grzesznej i "synka mamusi". Jeśli w pokoleniu moich rodziców norma był obiad na stole nie zjedzony jeśli żona nie poda łyżki z szuflady która jest na wyciągnięcie ręki, to mam wątpliwości czy dokonała się aż taka wielka praca i zmiana pokoleniowa. No i czy odpowiedzialność za rodzine nie kończy się na doniesieniu kasy? 
    Podziękowali 1beatak
  • Zuzapola powiedział(a):
    @Izka straszne uprzedzenia masz do patriotycznej młodzieży...
    Być może błędnie sobie ukształtowałam obraz patriotycznej młodzieży oglądając filmy z marszu narodowców race itp Osobiście nie znam patriotycznej młodzieży 
  • @TecumSeh z mojej perspektywy ten wspólny punkt porozumienia z żoną następuje po walce...
  • @TecumSeh nie wiem czy masz jakieś sukcesy na polu wychowania młodych konserwatystów czy raczej piszesz o planie? 
  • edytowano kwiecień 2020
    @Ojejuju a na czym polegało by takie nie szwankujące wychowanie dziewczynek? Na serio pytam, nie ze jestem z opcji jak opisałaś wyżej. 
  • Ojejuju, czy ten znajomy prawnik ma jakieś inne zalety prócz bycia dość przystojnym i znajomości 6 języków? I czy (jeśli masz córki) byłabyś zadowolona, gdyby był Twoim zięciem?
  • Może mi feministki zryly mózg, ale nie widzę nic złego w tym, że praca po połowie, a facet te ciężkie rzeczy. Ile ich jest, jak się mieszka w mieszkaniu? Przecież kobieta chodzi w ciąży, karmi, wstaje w nocy, jest to ogromne obciążenie fizyczne. Ale mnie w ogóle dziwia ludzie (przed slubem) , którzy z taką pewnością mówią, jaki chcą mieć podzial prac... :) 
  • Myślę, że mojego małżeństwa wiele osób mogłoby nie zrozumieć... Od wielu kobiet (zwłaszcza tych narzekających na przepracowanie w domu i w ogóle) słyszę jaki ten mój mąż cudowny. Jest cudowny, z wielu względów, ale nie dlatego że angażuje się w dzieci i dom. To akurat uważam za normalne i oczywiste.
    Tylko ja mam alergię na celebrowanie uciemiężenia przez kobiety, mój mąż podobnie.
    Podziękowali 1Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.